Golfky. Napište vlastní zkušenosti

eimmy
21. dub 2012

vím že se tady asi hodně už napsalo o golfkách, našla jsem několik témat, ale většinou se zde porovnávalo je ze 2-3 značek. Chtěla bych abychom zde každá ( kdo se chce zapojit 🙂 ) napsala vlastní zkušenost s některou ze značek..
Např: značka: xxxxx
cena: xxxx
výhody: xxxxx
nevýhody:xxxxx

myslím že to spostě holek pomůže při rozhodování... přeci jen si každý výrobce vychválí ty své ale realita je pak někde jinde a není nad to mít zkušenosti od "kamarádek" 😉 😉 😉 😉 😉 😉
moc díky za účast Eimmy

eimmy
autor
22. dub 2012

HOLKY ŠUP ŠUP ZKUŠENOSTI SEM 😉

camelinka
22. dub 2012

Espiro Magic 2011
3500Kč
-projede i mírný terén(zkoušeli sme šutry,les,polňačky),lehoučký, ovládá se snadno i jednou rukou, široký sedák, nepřerazíme se o brzdu 😀
-relativně krátká opěrka na nožky, stříška nejde sklopit až dolů proti slunci
Jinak je to náš miláček a sme moc spokojení 🙂 🙂 🙂

eimmy
autor
22. dub 2012

@camelinka jde do lehu????

camelinka
22. dub 2012

@eimmy no uplne placka to neni rekla bych tak 170°

jajina.c
22. dub 2012

Babypoint Mark 4
kolem 2000Kč
výhody - skladný, celkem dobře ovladatelný, prostorný, polohování skoro do roviny, nákupní košík
nevýhody - nemohla jsem v nich syna nechat bez dozoru, měly tendenci se převracet dozadu, jak jim chybí ta vzpěra od zadních koleček k madlu ( doufám, že víte, jak to myslím 😉 ), nepolohovatelné nožičky.

Peg Perego Atlantico
1500,- Kč z bazaru
výhody - zvládnou v pohodě i lesní cestu, byli jsme i na poli, prostorný, jde polohovat do lehu, velký nákupní košík, odpružený, hodně sklopná bouda dopředu, nánožník na zip, tutíž ho dítko nemůže odkopat, rukojeť v celku, polohovatelné nožičky.
nevýhody - starší model, velká a neskladná pláštěnka, která se připíná na zip, v zimě to jde těžko, je to ztuhlé a ruce jdou zmrzlé, zabere více místa v autě.

Obyč. golfky do auta od BaB( nepolohovatelné a bez stříšky )
400,- Kč přes bazar
výhody - vejdou se i větší děti ( náš má ve 2r a 8m 102 cm a 20 kg ) a v pohodě se tam vejde, super skladné do auta.
Nevýhody - pro účel, aby se dítko jen popovezlo na výletě nevidím žádné.

eimmy
autor
22. dub 2012

@camelinka
@jajina.c díky 😉

bocinka
22. dub 2012

@jajina.c ahoj, chci se zeptat na tu značku BaB, sháním takové do auta, ZOO atd. díky 🙂

bocinka
22. dub 2012

Jinak u nás vedly Chicco CT 0.4

3 500,-

výhody - i pro větší děti, super ovládání, pěkná výbava, projedou všechno
nevýhody - jsou celkem velké

katchi
22. dub 2012

Maclaren Techno XT
prodavala jsem je za 2800,-
vyhody - lehounke, skladne, polohovatelne az do lehu, sklopna striska skoro az dopredu pred dite, prostorne
nevyhody - kratsi operka pro nozicky a neni uplne pevna, ale staci to
Kdybych nemela doma dalsi golface a nepotrebovala bych penize, tak bych si je nechala, jsou uplne uzasne

Inglesina Zippy
bazarove 2-3tis.
vyhody - prostorne, polohovatelne az do lehu, zabudovana plastenka, lehke, snadno slozitelne a skladne, celkem velky kosik na nakupy, da se nasadit autosedacka i hluboka korba na podvozek, slozene sami stoji, celkem velka kolecka, zvladaji s prehledem i horsi teren
nevyyhody - mam 172cm a obcas kopnu do kolecek

Peg Perego Pliko P3
prodavala jsem je za 2500,-
vyhody - vyskove nastavitelne rukojeti, pri te vyssi jsem do kolecek nekopala, prostorne, polohovatelne az do lehu, vychytane pasy, ktere jdou za zadama povolit tak, aby se dite, i kdyz je pripasane, mohlo v kocarku volne predklanet, stupatko pro starsiho sourozence, sklopna striska pred dite
nevyhody - zadne jsem neobjevila, kdybych si nenechavala Zippyho, ke kteremu mam veskere prislusenstvi, tak si je necham

medvidek
22. dub 2012

Chicco MultiWay
Nákupní cena je cca 3.000 Kč (my jsem měli ještě levněji, bratr u této značky pracuje)

Výhody: Chtěla jsem pořádné bytelné golfáče. A to jsem taky u nich nalezla, všechna kolečka jsou po dvou a jsou stejně velká, košík na věci dostatečný a jsou polohovatelné do lehu. Dobře se ovládá, přední kolečka se dají zaaretovat. Mají nánožník, odendavací rukojeť, pláštěnku. Jezdíme s nimi i v terénu a nemáme žádný problém.

Nevýhody: Jsou velké na skládání (skládají se do délky). Ale naše babička má starý typ Peugetu 106 a v pohodě se jí tam golfáče vejdou, což je co říci. A když dítě spí, tak se do košíku nedostaneš, ale to se dá přežít, dítě nespí věčně.

janinka1987
22. dub 2012

značka: Nuna Pepp 2010
cena: 3990,-
výhody: skladný, lehký, lehce ovladatelný jednou rukou (spojená rukojeť), pěkný (aspoň pro mě 😀 )
nevýhody:malá plastová kolečka, která rachtají (už jsem si zvykla, že kam vjedu, lidé o mě vědí). menší sedačka, na písek, štěrk a podobné povrchy vhodný není...

jajina.c
23. dub 2012

@bocinka - A co by jsi chtěla vědět? Jsou to klasické golfky, bez stříšky, bez ničeho, jen se sedí a nožičky jsou opřené o takový plastový pásek. Vejdou se tam v pohodě i větší děti, do auta super... Kupovala jsem je před měsícem po netu přes MMB, a bála jsem se, že se tam syn nevejde, ale sedí tam jak hříbeček🙂).

bocinka
24. dub 2012

@jajina.c díky a foto???? 😀 😀 Sofi je veliká.... 😝

jajina.c
26. dub 2012

My jsme nyní na Slovensku a fotky mám doma v PC🙂