Golfky nebo lehký sporťák do 3000 Kč

prde_lina
1. bře 2011

Uvažuji o koupi golfek nebo sporťáčku do 3000 kč. Mám 16ti měsíční dcerku. Popravdě se mi nelíbí takové ty klasické golfáče, ale ani přehnaná moderna. Požaduji velký nákupní koš.

Mezi mé favority patří Hauck malibu, ale nemá v ceně nánožník ani pláštěnku, takže začínám trochu váhat 😒 Máte s ním někdo zkušenost? Dá se sehnat univrzální nánožník, který pasuje k tomuto oranžovému? http://mimi-vyskov.com/7319-hauck-malibu-2010-k...

Děkuji za jakékoli tipy 😉

naty
1. bře 2011

@prde_lina My máme zopa fusion, ten je sice za 3.500,-, ale naprostá spokojenost!! Košík je dost prostornej, i když se nezdá, pláštěnka i nánožník v ceně, jednoduchá manipulace... 😉

mamkamarketa
1. bře 2011
haanhobe
1. bře 2011

Máme Baby Design Pony a jsme spokojeni.A za tu cenu cca 2000 mně připadá kvalitní. Kupovali jsme ho taky asi pro 16 měs dítě, je dobře ovladatelný, má větší kola, velký košík, jezdíme od května a žádná závada. Jen pláštěnka je tam jen malá, větší se musí dokoupit. Nánožník jsme ale nevyužili, větší dítě se už nějak nechce balit a stejně je chvíli v kočáru a chvíli běhá.

prde_lina
autor
2. bře 2011

Ten Zopa nevypadá vůbec špatně.. 🙂 I ten Pony by asi šel.. Ale holky já jsem nějak zblázněná do toho Malibu, jen nevím, jestli s ním udělám dobře 😕

To Chicco má kamarádka, to bych v životě nebrala, nemá hlavně prostorný košík a po pár měsících vypadá děsně.. Ona je teda spokojená, ale mě by nevyhovoval..

naty
2. bře 2011

@prde_lina ono asi je nejlepší jít se na něj mrknout naživo, posadit tam dítko a uvidíš nejlíp sama... 😉 ...já s Hauckem zkušenosti nemám, ale na každým, i drahým kočáru, se může vyskytnout vada, takže pokud to není nějaký opravdu ksindl, o kterým se to ví, tak bych se toho nebála...když se ti bude pozdávat, jdi klidně do něj... 😉

my třeba máme dítko větší, takže je třeba se řídit i podle toho...v tý Zopě si sedí jako král, narozdíl od našeho minulýho kočárku, kde byl strašně úzkej sedák, tak tam furt tak nějak visel... 😀 ...no, uvidíš sama, ale fakt je nejlepší jít ho ozkoušet, třeba se ti ani naživo nebude líbit, i to se stává... 😒

jinak univerzální nánožníky dělá třeba emitex: http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/883-na...

prde_lina
autor
2. bře 2011

To jsem chtěla, ale u nás ho nikde nemaj.. 😒 Popravdě jsem naživo viděla v krámech pár golfek a ani jedny mě nezaujaly.. Tenhle se mi fakt moc líbí, ale trochu se bojím, že ve skutečnosti bude jiný. O tom emitexu vím, ale má asi špatný odstíny.. No na MMB je jedna mamina šije, tak bych si ho nechala přinejhorším ušít.. Emitex prý sedí pláštěnka, ale mají víc druhů, tak taky nevím kterou 😀

Karolínka je hubeňour, takže u nás je fakt jedno, jestli je kočár úzký a malý 😀

k.jolanka
2. bře 2011

@prde_lina Ahoj mám zelený Zopa Jumper - je to vlastně lehčí sporťák s nánožníkem, pláštěnkou a zimním fusakem a stál mě cca 2400Kč - má asi 7kg, takže ho zvednu sama i do busu..jsem s ním zatím spokojená...přijde mi že kočáry Zopa celkově jsou fajn..

kasparkovci
17. bře 2014

Ahojky dámy,
tak já si ho koupila od jedné paní minulý podzim a užili jsme ho asi jen měsíc až dva. I když synátor měl jen 13 kg, tak nám rupla konstrukce u sedátka na obou stranách stejně při vystupování z autobusu. Paní od které jsem ho koupila mi tvrdila, že ho měli jen v autě a jezdili s ním jen na výlety s klučinou, který měl 2 roky a v zimě s ním prý vůbec nejezdili. Já za něj dala 1200 Kč, tak jsem byla velmi zklamaná. Možná se unavil tím skládáním a rozkládáním, když ho měli v autě. My ho pak měli jen složený a rozkládali asi jen 2x příležitostně do auta. Podle mého není na denní ježdění autobusem.

Mrzelo mě, že jsem si kvůli němu prodala velmi kvalitní Cam Apollo. I když byly 9 let staré, ta pořád byli pevné.

Teď nevím, co s ním...snad prodat na náhradní díly...takže kdyby měl někdo zájem, ozvěte se mi. Zkusím servis, jestli se to nedá spravit, protože uvnitř je ještě plast, takže to není úplně durch rozlomené, jen ten vrchní hliník. Hliník se asi svařit nedá, co?:(

kasparkovci
17. bře 2014

Mimo jiné jsem uvnitř košíku objevila kapsičku, kde jsou kšíry na prďolky malé🙂