Golfky nebo nějaký dobře skladný sporťák. Poraďte

monako3
3. led 2011

Ahoj holky,

na jaře si chci koupit nějaké golfky a nebo nějaký dobře skladný sporťák a nemám žádné zkušenosti. Potřebovala bych hodit nějaké tipy co už máte odzkoušené. Chci hlavně pohodlí pro mého broučka, takže polohování do plného leho, boudička aby se dala trošku stahovat, aby nefoukalo a možná plná rukojet, aby se dalo řídit i jednou rukou. Ale zatím není podmínkou...Prosím poraďte, děkuji 🙂

binki
4. led 2011

Ahoj, měla jsem celkem 4 kočárky, tak bych ti pro skládání do auta doporučila Peg Perego Pliko. Má to flexi pásy, takže se může otáčet. Boudička je stahovací až k nohám, akorát se nedají řídit jednou rukou....kvůli tomu musíš dát pozor na zkřivení tyčí, což se stalo mně... Ostatní byly s plnou rukojetí, ale zase měly krátkou boudičku a méně pohodlné sedadlo a byly těžší...

veruska007
5. led 2011

Mám zopa fusion - polohování do lehu, boudička, nánožník, košík, manipulace jednou rukou (klasické madlo), vcelku dobře skladný. Cena slušná (něco přes 3.000,-), vcelku spokojenost, jen náš malý je drobek a je v tom trochu utopený a polohování nožiček nemají moc dobře vyřešeno, ale jinak je kočárek dobrý, trochu odpružený, do města i menšího terénu.