Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

luckaa
16. pro 2007

Ahoj holky,jaký máte kočárek a jak jste s ním spokojeni?Brzo budem potřebovat golfky nebo sporťák a hledám infomace.Díky 🙂

unka7
9. bře 2008

Ahoj Nikkos, taky jsem to slyšela a váhala jsem, ale pak jedna mamina napsala, že prodavačka jí vysvětlila, že není vhodný pro malinkaté maminky, ty mají prý problém. Já měřím 173, takže jsem max. spokojená a to ho tahám doschodů, skládám neustále do auta a telefonuji, prostě jsem neustále v pohybu kvůli práci.

vrtule83
9. bře 2008

dadlo mi máme ve městě vydlážděno kostkami, jezdí se dobře jen je to slyšet a docela drncačka (byla jsem zvyklá na nafukovací kola), ale to asi se všemi golfkami. Po trávníku se taky dá jezdit pokud nejsou velké výmoly. S tím sluníčkem přes okýnko v boudičce nevím, při tomto počasí nejde posoudit, přinejhorším v létě přehodím plýnku nebo našteluju slunečník. Ještě k tomu fusaku, malou mám ještě ve fusaku od emitexu a má tam fůru místa, tak myslím že příští zimu nebude problém.

nikkos
10. bře 2008

No tak to s mýma 180 cm bude paráda 😀
Unka7 díky moc, už jsem zase natěšená ještě víc. Už ho jenom někde zkouknu naživo...zatím všechno hraje pro Peg perego 🙂 🙂 🙂

unka7
10. bře 2008

Je fakt super, protože je hodně prostornej,takže i s fusakem se mi tam malá vejde a má prostor, horší je to v terénu( polní cesty a tak ), ale to je spíš tím, že jsme měli dřív nafukovací kolečka a takovej spíš tereňák. Zkoukni ho na živo a vyzkoušej to bude nejlepší

nikkos
10. bře 2008

No ty kolečka mě trochu mrzí, také jsem zvyklá na nafukovací, ale každý kočár má prostě něco. A tenhle má na druhé straně spoustu plusů.
Tak to jsem ráda že říkáš že je prostorný, to přesně potřebujem - našeho mimíse je pěknej kus. No jsem na 99% rozhodnuta.

dadla
18. bře 2008

Ahojky holky, chci se jen zeptat. V kolika měsíců mimča nebo spíš batolátka jste začali používat golfky. Všude se píše od 6m......nebo až začně díťátko pěkně sedět samo??? my totiž ještě perfektně sedět samy neumíme ☹

navi
18. bře 2008

dadla: záleží jaké golfky koupíš. My nedávno koupili Chicco multiway a na těch je dokonce 0+ takže se dají používat už od narození i když to si moc představit nedovedu, možná s vložnou taškou 😅

dhav
10. dub 2008

Holky nemáte některá zkušenost s Chopolino Carolina? nebo Osann vegas? U nás není bohužel skoro žádný výber 😠 za rozumnou cenu to chicco Multiwai se mi líbí, ale odrazuje mi ta váha, my nemáme v baráku výtah, tak chci co nejlehčí....

neeve
10. dub 2008

Já jsem uplně nadšená z golfek co máme - Inglesina Zippy. A ani to není nějaké extra hrkátko... jako na kostkách proti hlubokému je to jasně znát, ale jde spíš o zvyk. Jsem ve všech směrech naprosto nadšena 😵 A že já jsem hooooodně vybírala. I prodavač v dětském ráji mi řekl, že ať budu hledat jak budu, lepší golfky než má Inglesina stejně nenajdu, tak ať to neřeším 🙂
Mrkněte na video 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sPI5wrDYE78
kajule
11. dub 2008

Tak my ted jezdime v X-Lander sportaku a jsem s nim maximalne spokojena. 🙂 Planuju mu ale koupit k narozeninam golfky Jane Energy, tak kdyby jste s nim mela nejaka zkusenosti, tak budu rada, kdyz se s nima podelite. 😉

janab78
17. dub 2008

Mám takový problém. Pořád jsem si myslela, že si chci koupit nějaké golfky, ale v obchodech jsem viděla jen golfky s umělýma kolečkama, což si myslím, že není na každodenní ježdění i po dlažebních kostkách. Tak nevím. Sporťák se mi zase zdá těžký a velký.. Dokonce i některé golfky se mi nezdály až tak lehké. Existují vůbec lehčí golfky s gumovými koly na každodenní ježdění s polohovacím zády a podnožníkem?Poraďte!!!!!!!!!!!

sylvar
17. dub 2008

já mám sporťák quinny speedy a spokojenost maximální, vyměnila jsem za golfky chicco 🙂

janab78
17. dub 2008

sylvar-teď jsem se na něj koukala a mám skoro 13 kg, to je dost těžký (teď mám inglesinu a když si z ní udělám sporták vyjde to nastejno). Vypadá ale hezky, to jo.

sylvar
17. dub 2008

jani, 11,5 kg ten náš

sylvar
17. dub 2008

golfky jsem měla 7,5 kg,ale s quinny se mi jezdí líp

prvos
10. kvě 2008

janab78
My máme Peg Pérego UNO, právě kvůli kostkám jsem ho kupovala, všechny golfky, i ty drahé, hrozně "kodrcají".

prvos
10. kvě 2008

Nikkos,
my máme Peg Pérego UNO a jsme velmi spokojení!

nikkos
10. kvě 2008

Prvos,
to jsem moc ráda že to říkáš 🙂 Já už se několik měsíců rozhoduji jaký kočárek pořídit, prošla jsem už snad celý net a UNO prostě vyhrává 🙂 Takže jsem už rozhodnutá a jdu si ho objednat 😀
Jakou máte barvičku?

monik76
18. kvě 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat jestli máte někdo sporťák s přehazovací rukojetí? chtěla bych si ho koupit, ale slyšela jsem, že se s tím pak špatně jezdí. Tak teď nevím.

zdenda
19. kvě 2008

Ahojky, nemáte někdo náhodou zkušenost s golfkama Espiro Jet? Díky moc za info 😉

pecule
23. kvě 2008

Ahoj,můžete mi některá poradit? líbí se mi sporták Fusion zapa a nebo freelina explorer. Akorát mi vaděj ty kolečka do města to je fajn,ale až přijde zima a my jezdíme na hory tak nevím jestli to má cenu kupovat.Ale jinak je krásnej,líbí se mi černo červenej a jsou lehoučký oba dva cca10kg.Já mám ted Bébecar už sporták,ale tam se mi zachvilku nevejde a je strašně těžkej a ani se nedá za co chytnout. Prosím která máte zkušenosti tak písněte ,dík a pa pa pa 😵

nissanek
31. kvě 2008

tak my jsme už skoro rozhodnutý pro jané energy...jediný co to nemá je to madlo před mimčem...co myslíte, je to nutný? stejně je přikurtovaný....

nissanek
1. čer 2008

když mi nikdo neodpověděl, odpovím si sama 😉 , dneska jsem našla obchod, kde prodávají madlo před mimčo a jde na jané energy a inglesinu trip...takže problém vyřešen, budemem mít jané s madlem! 😉

vrtule83
1. čer 2008

nissanku tak to gratuluji k sehnání madla, jelikož co tu většinou čtu tak to se jen tak nepovede. Já je kvůli tomu že nemají to madlo a u nás v obchodě ho nemají nekoupila, mám golfáče s madle a jsem ráda malá ho hodně využívá

dygab
1. čer 2008

Nissanku, já také uvažuju jane. Kde jsi sehnala madlo? Prosim, napis mi IP, nestiham vsechno cist🙂🙂🙂

hanab
1. čer 2008

Ahoj, chci si koupit golfky, zkoušela jsem si v obchodě jezdit s Jané energy, ale jsou na mě moc vysoké. Máte někdo zkušenosti s Inglesinou trip nebo bébé confort viva+ ? Oboje jsem zkoušela, ale nemůžu se rozhodnout.
Předem moc děkuji za odpověď.

nissanek
2. čer 2008

vrtule, dygab - zatím jsem našla obchod kde prodávají energy s madlem (musí se koupit dohromady, samotny madlo neprodávají), dneska se jdu juknou do ´jejich kamenýho obchodu, jestli to neni nejaká šméška na lidi 😅 , no snad ne, ale je fakt, že mi zatim všude řekli, že madlo k energy neni...tohle bude asi nějaké univerzální, protže jde i k inglesině trip...

dygab - internetový obchod máš v IP 😉

samsa
2. čer 2008

Ahoj holky, já koupila Jané energy s madlem tady: http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfo...
Dá se koupit jen dohromady, samotné madlo neprodávají. Malá madlo dost využívá, takže já jsem ráda, že ho mám. S kočárkem jsem zatím moc spokojená, štve mě jedna věc: naprosto neskladná pláštěnka, která složená zabere minimálně polovinu nákupního košíku, který je už tak dost malý, takže nehrozí, že bych tam narvala ještě nákup. Ale s kočárkem se jezdí bezvadně, přijde mi, že je celkem dobře odpružený, lehký, po schodech ho vynesu i s malou, je pěkně vypolstrovaný a dobře se polohuje.

nissanek
2. čer 2008

samsa - to jsou dobré zprávy, trochu jsem pochybovala, že to madlo existuje, když ve třech obchodech o něm vůbec nevěděli..takže snad ho seženu. Jo a prý existuje takový kšilt na boudičku, jako stínítko, snad taky nějaký univerzální ale na energy by měl jít, nemáš ho?

samsa
2. čer 2008

Nissanek, kšilt na boudičku nemám (přiznám se,že ani nevím,, že něco takového existuje), koupila jsem si neoriginální slunečník v oranžové barvě (mám Jané energy Etna - oranžovohnědý) a vypadá to moc hezky. Je pravda, že kšilt nebo slunečník budou potřeba, ta boudička vůbec nestíní. Jo, ještě k tomu madlu, je potažené látkou a dá se dobře čistit. Na kočárku vypadá docela hezky. Ale měla jsem problém ho na kočár narvat, musela jsem docela silou, v první chvíli jsem myslela, že mi poslali jiné madlo.