Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

luckaa
16. pro 2007

Ahoj holky,jaký máte kočárek a jak jste s ním spokojeni?Brzo budem potřebovat golfky nebo sporťák a hledám infomace.Díky 🙂

nissanek
2. čer 2008

samsa - no ale to madlo ti už ochodilo, ne? Když skládáš golfky, tak ho stejně musíš sundat...asi to bude tím, že to není ten originál od Jané... jo, a my taky koupíme ten oranžovo hnědý 😉

lu777
2. čer 2008

ahoj

holky, můžu se zeptat jestli jsou golfky vhodné už třeba v 6 měsících? 😕
měla jsem úraz páteře a hledám něco fakt lehkého.. ale nevím, zas aby to bylo pohodné pro malého..

nissanek
2. čer 2008

lu777 - na všech golfkách je většinou napsáno pro 6+, ale obecné doporučení je, že do golfek až když mimčo sedí...což většinou v těch 6 měsících není. Varianta je dát nesedící nebo málo sedící mimčo do golfek na ležačku, nekteré golfky jdou úplně do lehu (třeba zrovny jané energy), některé jenom do 140 stupňů, takže skoroleh (třeba chicco multiway, který si tu holky dost chválí)

anchsunamun
2. čer 2008

Ahojky, my máme táké Landera jsem s ním úplně max spokojená, ale když jsme jeli na dovolenou tak se tento tip sporťáku špatně skládá.(je veliký i složený) Takže jen na dovolené kde do kufru toho musíme naložit co nejvíce jsme koupily golfák od Chicca

samsa
2. čer 2008

Nissanek, jo, už se ochodilo 🙂 , ale fakt v první chvíli jsem myslela, že mi poslali špatné madlo.

lu777
2. čer 2008

Nissanek - tak to je to pak s golfkami stejně jako se sporťákem.. takže rozdíl je jen asi v tom, že golfky bývají ještě lehčí a ta látka je jen taková tenká

chápu to dobře? 😕

nissanek
2. čer 2008

lu777 - taky jsem dlouho nechápala rozdíl mezi sportákem a golfkama, v obchodě mi řekli, že rozdíl je ve slkádání, golfky se bokama složí k sobě a pak většinou ohnou dopředu (proto mají nespojené rukojetě) a sporták skládáš přehozením rukojetě dopředu (mívají rukojet v celku). v ničem jiném rozdíl není, polohují se oba typy, golfky můžou být lehčí ale jsou taky lehký sportáky , i golfky mívají velmi dobré polstrování....

lu777
2. čer 2008

aha, díky, Nissanek 🙂

no já koukám na Peg Perego Pliko a to je lehký sporťák a líbí se mi.. akorát nevím kolik přesně měří v nejširším místě, máme totiž malý výtah..
nemáte některá? na netu píšou míry, které se mi nezdají.. musel by pak být širší než Quinny Speedi co mám a tomu nevěřím, Quinny má jedny z nejširších koleček

rosanela
2. čer 2008

Samsa, já taky teď pořídila Jané Energy Etna i s madlem. Měli to v akci na Dětském ráji.
Je to tedy universál, jde i na Inglesina tuším trip, ale hodně těžko se mi tam připíná a navíc je v takové šedé barvě, takže s kombinací hnědooranžové nic moc. Zatím ho nepoužívám, mám tyto golfky hlavně na převoz do auta, na kratší vzdálenosti, tak se bez něj obejdeme. Jakou máš Ty zkušenost?
Jinak jsou moc fajn, lehoučké a skladné. Jsem s nimi fakt spokojená. Jinak na běžné kočárkování mám ještě X-Lander XA. Využíváme tedy oba dva.

samsa
2. čer 2008

Rosanela, já to madlo taky nemohla připnout, ale protože často kočár skládám do auta a to madlo pořád sundávám a nandávám, tak už je to v pohodě. Madlo mám v černé barvě, takže se ke kočárku hodí, nepoznala bych, že to není originál. Já si kočár bez madla nedovedu představit, malá se ho drží, vykukuje z kočárku ven, je to takové živější mimi, tak by to bez madla u nás asi nešlo.

nissanek
4. čer 2008

samsa, dneska mi dorazil energy i s madlem a jde tam docela dobře nasadit. Máš to madlo polohovatelné? Já ne a myslím si, že už ty polohovatelný k energy neprodávají...Chci se zeptat , jakou máš tašku na rukojeť? Tu originál od Jané nebo nějakou universál...nevím, která tam bude držet...

gandy
9. led 2009

Ahojky holky, prosím o radu. Mám Jane energy a objednala jsem si k tomu madlo http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/prisl..., nemá ho někdo náhodou???? Já jen že mi tam stěží jde abych to ještě nezníčila... Nejde to zapnout, ale na obrázku to vypadá že to v poho zapnuli. Díky moc za odpověď... 😉

mkr
9. led 2009

ahoj, nemáte někdou zkušenost s golfkama solar od babypointu? 😉

caira
9. led 2009

my sice mame quinny buzz, ale do autobusu, na rychle prepravy atd byl ten sportak proste neprakticky, takze jsme poridili MACLAREN XT TECHNO golfky a nemuzu si je vynachvalit, vystuzena zada, polohovani az do lehu, bouda se da jakoby odepnout, takze se da sklopid dolu takze i kdyz fouka vitr tak prcek je naprosto chraneny nebo i v lete to bylo super, ze jsem to pouzivala jako slunecni slonu. slozit je zvladam jednou rukou a to na te druhe drzim malou - proste suma sumarum nejlepsi investice co jsem mohla udelat, potrebovala jsem golfky hlavne i kvuli cestovani letadlem, neco lehkeho, ale kvalitniho 🙂

http://www.topnakup.cz/kocarky/kocarek-maclaren...

jandaj
5. únor 2009

Ahoj holky, mohly by jste mi poradit. Zvažuji jestli koupit golfky nebo sporťák. Hodně často nakládám kočár do auta, ale nějak se nemůžu rozhodnout. Jak se jezdí s golfáčem? Dá se s ním i po kamenité cestě? Nebo je to kočár jen do města? Poraďte prosím

kubaka
5. únor 2009

Vy už můžete v pohodě golfky a jestli potřebujete do terénu, tak Chicco multiway - nebo taky Liteway - podle toho, co ti padne do ruky víc a jak velké dítko máš. Jsou polohovací, dobře vybavené. Já mám Multiway a projedu s nimi všechno. Je to takový teréňák. Právě že ale do hladkých mramorových podlah shoppingcenter se moc nehodí, protože mu "kloužou-šoupou" kolečka. Taky je otázka, zda ti vyhovují rozdělené rukojeti. Já mám proto ještě Britax Verve s rukojetí vcelku, který je supr do nákupních center (kočár opravdu po rovině) i se složí na placičku. Chicca se skládají do deštníku na dýlku, jako většina golfek, ale musíš zkusit, zda ti vyjdou na dýlku do kufru. My auto nemáme, tak nevím.
Něco mezi tím je Moon - Mark, je to jeden výrobek. Je bezva po všech stránkách, jen mě štvaly ty malé plastové "zobáky" do ruky. projede všechno, pruží, je polohovací. Ale každému ¨padne do ruky něco jiného.
Obecně jsou golfky mnohem lehčí, menší, lépe se manévruje. O něco hůře se ale ovládají jednou rukou, pokud mají právě rozdělená držadlá. Ale je to spíš o zvyku.

jandaj
5. únor 2009

kubaka dík za radu, mrknu na ty golfáče, už jsem na netu koukala na ty Chicco, ale je fakt, že to chce zkusit jak se s tím jede. Na obrázku je to hezký, ale..........

ikke
10. únor 2009

alca22 • 1d • 8. únor 2009 v 17:31
Chci koupit nějaký menší kočárek do auta. Potřebovala bych poradit jestli je lepší koupit golfky nebo nějaký menší sporťáček. Poraďte co je lepší 😉

sonik05 • 1d • 8. únor 2009 v 18:57
záleží, kde s ním chce jezdit. Jestli ho budeš mít jen na nákupy, tak bych volila golfky (jsou skladnější a lehčí). Pokud bys s ním chtěla chodit i běžně venku, někdy do přírody, tak je asi lepší nějaký menší sporťák.
Já mám Inglesinu Zippy (golfky) a Jané Slalom Pro. Na nákupy beru jen golfky, ale na denní procházky sporťák. Každý kočárek používám denně.

radkar • Včera v 16:25
Taky mám dilema,jestli sporťák nebo golfky. Slyšela jsem,že golfky babypoint mark jdou celkem i do terénu. Teda ta čtyřkolka samozřejmě. Nemáte někdo zkušenost?

andy80 • 2d • Včera v 17:56
Na syna jsem měla malý sportovní kočárek a moc jsem ho nevyužila. Není při složení o moc menší než klasický sporťák, tak teď jsem pořídila golfky Cam clip a jsou fajn. Beru je na výlety a nákupy, když jdeme na procházku do lesa, tak mám x-landera x3. Golfky občas vezmu i do města, jezdí se s nima dobře.

alca22 • 1d • Včera v 18:09
Koukám po tomhle kočárku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11782723. Připadá mi idealní. Není hamatný jako sporťáček a je zase pevnější než golfky. V pátek se na něj jedu podívat do Chicca, tak uvidim jaký bude v reálu.

kocurek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bertica.h
30. říj 2009

ahojte.chceli by sme si kupiť nejaký sporták,anetka nám už vyrástla z korby(quinny buzz)a na športák ju nechcem dávať,práve koli blbému polohovaniu an quinny,.
chcela by som kupiť sporták do cca4tisíc,aby išiel do lahu,polohovanie nožičiek..mal spojenu rukojeť,odpruženie a veľký košík..
viete mi doporučiť?pri Viki sme mali chicco ct 02,už sa ale nevyrába,predala som ho a teraz lutujem.bol to dokonalý kočík☹

eatygrenee
16. led 2010

Ahoj, prosim Vás, vysvětlete mi rozdíl mezi sportákem a golfkami. Ted ykromě toho, že jsou golfky lehčí a skladnější.
děkuji 🙂

minea
16. led 2010

Golfky se skládají tak, že ty ohnutý hole srazíš k sobě, sporťák má pevnou konstrukci, např. jako x-lander - skládá se jen vertikálně. Taky sporťák obvykle nemá zdvojená kolečka.

usounek25
19. led 2010

Ahoj holky, prosím poraďte - na jaře uvažuji o koupi sporťáku anebo golfek. Bydlíme na vesnici, denně chodíme ven na prochajdy, ale jezdíme po opravdu šílených cestách - polňačky samá díra, kamen, nerovný teren apod. - prostě dědina, takže kočár dostává pořádnej záhul. Momentálně máme Tako Baby Heaven - bytelnej kočár s velkýma nafukovacíma kolama, je super, ale např. při cestování a nakládání kočáru do auta je to síla - nejen že váží asi 15 kg, ale taky zabere půlku kufru. Můžete mi dát prosím některá tip na dobrý sporťák anebo golfky, měl by mít velký nejlépe nafukovací kolečka, no prostě tip na kočík který se vám osvědčil ve výše uvedeným terénu. Jo a pokud možno nějaká dobrá cenová relace 😉 .Díky moc

susik77
19. led 2010

Ahoj holky, ja jsem pro starsi dceru porizovala golfky-pp pliko p3- jsou vynikajici, lehoucke, snadno se skladaji do auta nebo jsem je v poho odnesla aj po schodech do metra. Akorat byl problem, ze mi mala odmitla vubec byt v sportovni casti Inglesina magnum kdyz zacala sedet-puvodne jsem uvazovala ze by jsme ji vyuzivali do lesa a na tezsi tereny, takze jsme to pliko uplne znicili na ruznych cestach-necestach. Takze ted kupuji pevny sportak co zvladne aj horsi teren. Rozhodli jsme se pro Quinny Freestyle. Ma super reference a aj se mi libi 🙂 Jeste jsme uvazovali aj o pp GT3, ale videla jsem 2 pani v Praze s tim kocarkem, nalozenym a pripada mi obrovsky, nejak se mi do velkomesta nehodi, na vesnici mozna jo. Ale jinak se mi libi jak se sklada=predvadela nam to prodavacka v obchode a vypadalo to super 😉

pavlina05
19. led 2010

usounek25
my máme spor´ták x-lander XA a je super.
Golfky bych chtěla, ale nemusí teda stát 4.000a více. do těch 3,000 kč by se mi líbily. Stačí nějaké polohování a nákup košík. ani to nemusí být nějaká značka. Poradíte jaké? 🙂

marbejkana
16. únor 2010

Ahoj holky já bych řekla že sporťák je skvělá věc na zimu. Pokud máte na něm velké kola, ale stejně je nejlepší koupit kombinovaný kočárek. Sporťák používat na zimu a golfky koupit vyloženě na jaro - podzim a přes zimu zas zpátky do sporťáku. Pokud znáte značku Pierre Cardin tak u nich najdete skvělé golfáče. Kamošky tuto značku používají a zatím žádná reklamace. Takže pokud by jste chtěli golfáč tak bych šla do Pierre cardinu a například do kočárku Easy a nebo Saturn podívejte se na ně na netu a uvidíte sami. Kamošky jsou s nima strašně spokojené 😀

ve24
16. únor 2010

mají krásné kočárky od baby design kolekce 2010-super barvičky, viděly jste je už? kámoška už má od nich objednané golfky travel ve fialové barvičce, tak jsem zvědavá 🙂

janakochova
25. srp 2010

Ahoj, chctěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s golfkama BAMBI CAVALLETTA...

janac.
22. únor 2011

@ve24
Právě jsem se na ně byla podívat v obchodě, protože se mi na nteu taky moc líbily, ale nechtěla bych je. Připadají mi strašně maličké a nízké, takže asi půjdem do Chicca. Ale barvy mají moc pěkné. Ještě se mi líbí tento golfáč, neznáte?
http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-h...

janac.
22. únor 2011

Mělo to být ke kočárkům Baby design, příspěvek od ve24 🙂