Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

luckaa
16. pro 2007

Ahoj holky,jaký máte kočárek a jak jste s ním spokojeni?Brzo budem potřebovat golfky nebo sporťák a hledám infomace.Díky 🙂

neeve
16. pro 2007

Ahoj, tak já taky řeším který. Teď máme klasickou hlubokou Inglesinu a zvažuji, zda rovnou golfky, které jsou lehčí skladnější a nebo sporťák. Jako kočárek do auta nakládáme docela často, občas jedu i autobusem. Tak se přikláním spíš ke golfkám. Konkrétně Inglesina Zippy ... http://www.detskyruzek.cz/kocarky/golfky/ingles...
Ale je to tak na 95procent. Ještě stále hlodá červíček, jestli není lepší tento Peg Perégo http://batolata.mimishop.cz/detail.php?zbozi=25... nebo snak Xlander XA?http://www.caryfuk.cz/product-9859/x-lander-xa

natalien
16. pro 2007

Ahojky, tak my už používáme sporťák Xlander XT, je lehký (unesu ho do mezipatra), skladný (vozím ho v autě) a lehce ovladatelný - když telefonuju, nebo vedu psa, nebo mám deštník 😵 O golfkách zatím neuvažuji, možná v létě, ale na to je času dost 🙂

lennis
16. pro 2007

Luckoo, chtěla jsem velkej a prostornej sporťák, aby se mi tam vešel malej i příští zimu v dece nebo v něčem a přes to nánožník, ty golfky já nevím, chce to ozkoušet jak jsou široký a jak se tam prcek vejde v zimní bundě. Máme Jané Nomad a zatím nám tam bez fusaku "plave" 😀 takže příští zima bude určitě v poho. Je lehkej, ve sněhu super a krásně ovladatelný jednou rukou.

kristi
16. pro 2007

ja mam golfky Chicco Ct 0.4 a spokojenost. Ale jeste si tak za rok poridim Zappa

krikri27
16. pro 2007

Ahoj, já mám s kočárky spoustu zkušeností 😎 😎 jsem ten "kdo vybírá, přebere" 😎 Mám houpací tojkombinasci, kterou jsem si naštěstí po zaváhání nechala, je úžasná a je na ni celkem kvalitní sportovní sedačka i s nánožníkem, přesto jsem pocítila (já vůbec dřív cítím, než myslím 😎 )nutnost pořídit sporťák na cestování do auta a busu a jelikož jsme prcci, musel být až do lehu (hluboký nám do auta nevejde-je nás moc 🙂 ), no, nejdřív jsem chtěla Piumu, pak mě přepadla praktičnost a chtěla jsem co nejprostornější a zároveň nejlehčí sporťák s polohováním nohou, i když mám tu trojk. 😎 Koupila jsem v listopadu Nurse Look- úžasný kočár, ale měl strašně vysoko rukojeť, kt. nešla polohovat...Je čerstvě prodaný a já se opět těším na Piumu 😀 a taky na to, že budu jako prostorný sporťák používat trojkomb. a přestanu blbnout s kočárkama 😎 Teď zas řeším, jestli koupit teď tu růžovou Piumu nebo počkat na model2008- má být tmavěšedý s růž. doplňky 😅 Asi jsem cvok přes kočárky 😎

krikri27
16. pro 2007

Neeve, u Xlanderu se všude uvádí váha kolem 13kg, tak to bych jako lehký kočárek určo nevybrala, i když béžová loňská trojkolka se mi moc líbí 😅

majaaita
16. pro 2007

Mám sporťák X-lander XA, kolekce 2006, jsem spokojená. Je dost pevný, vejde se tam fusak i mimino. Plánuju vyměnit, až Iťík začne chodit, takže cca v létě, za golfky Zekiwa.

ema.no
16. pro 2007

ZÁLEŽÍ NA TOM JESTLI BUDEŠ JĚZDIT V ZIMĚ I LÉTĚ A JESTLI BUDEŠ JEZDIT PO DELŠÍM TRASÁCH A TAKY ZÁKEŽÍ NA TOM JESTLI BYDLÍTE V PRAZE NEBO BESKYDECH...JÁ DOPORUČUJI NAPŘÍKLAD TAKO,CAM CORTINU A X-LANDER....S GOLFÁČEMA VE SNĚHU NEPROJEDEŠ A NA DLEŠÍ ¨TRASY TAKY NEÍ..ZA TO SPORTÁK S VELKÝM KOŠÁKEM JE SUPER...

schnek
16. pro 2007

my jsme koupili takový ten klasický polský kočárek s tím, že ho budeme mít i jako sporťák. Po čtyřech měsících jsme koupili Xlander XA a ten nám už doopravdy zůstane 😀 Je super, dokonce ho zvládnu snést i sama z autobusu a to ho mám s hlubokou korbou, takže sporťák bude určitě fajn 😉

slunatko.24.let
16. pro 2007

MY BUDEME KUPOVAT DELTIM EKONOMIC A PAK NĚKDE SKOUKNU LEVNÝ SPORTÁK OBYČEJNÝ JINAČ BYCH TO NEŘEŠILA NEVÍŠ TŘEBA BUDE DÍTKO ŠIKOVNÝ BUDE BRZO CHODIT A NEBUDE POTŘEBA KUPOVAT DALŠÍ KOČÁR..JINAČ GOLFÁČE BYCH VZALA NĚJAKÝ STARÝ A JEN BYCH SI JE VYPŮJČILA PROTOŽE S NICH STEJNĚ VYROSTETE JAKO ZE VŠECH KOČÁRKŮ

luckaa
autor
17. pro 2007

Díky moc zatím všem,musím uznat,že Xlander se mi moc líbí,akorát nemusím tříkolky,připadá mi to nestabilní.

zuzik.3
17. pro 2007

My máme roan marita, ale jako sporťák se mi nelíbí, tak jsme koupili čtyřkolku x-lander XA, zatím teda jezdíme pořád v maritě a podvozek od x-landru používáme na autosedačku, ale už se moc těším až vyjedeme se sporťákem, protože se opravdu perfektně ovládá. To že váží 13 kilo mě nevadí, protože autobusem nejezdím, těch pár schodů domů to vynesu a do auta se složí rychle a snadno.

schnek
17. pro 2007

lucko, Xlandery se dělají i čtyřkolky 😉

luckaa
autor
19. pro 2007

Jojo,díky.Vím,už jsme se stejně rozhodli a je to jiná značka než Xlander. 🙂

krikri27
21. pro 2007

Luckaa, jaký? 😀 😀 😀 Mě ted přišla Piuma, jsem nadšená, je přesně taková , jak potřebuju- já ji teda chtěla jako druhý, cestovní, lehoulinký a skladný kočárek místo golfek-máme psa a jednu ruku potřebuju na něj 😝 a potřebuju poloh. rukojet, at to můžou vézt i holky-ségry 😉 a to všechno splňuje 😀 😀a je moooc krásná 😅

susik77
21. pro 2007

ahojte, ja mam trojkomb.inglesina magnum.zvazujem na leto kupit golfky mutsy.mama ma ukecava, aby som inglesinu este v lete nepredavala,ale nechala si ju na zimu, ze mala moze byt este v sport.verzii.-to bude mat 1.5 roku.co myslite?

aponchie
21. pro 2007

ja bych si ji urcite nechala

krikri27
21. pro 2007

Souhlas, na zimu bude super, dnes jsem jednu potkala jako sporták a malá v něm byla pod slídou-nánožníkem až po uši, krásně v teplíčku a na sníh je taky lepší 😀

luckaa
autor
21. pro 2007

Krikri,zřejmě podobný vkus,my už máme doma Cam Portofino 😀

krikri27
21. pro 2007

Luci, jakou barvu? 🙂 😀 já mám tu růžovou 😵

luckaa
autor
21. pro 2007

My máme oranžovou,včera přišel a musím uznat,že se nám moc líbí a připadá mi lehčí než jsme si mysleli.Posadila jsem do něj malou na zkoušku a taky úspěch 🙂

krikri27
21. pro 2007

Ta je taky super 😉 tak hezký víkend a krásný Štědrý den 😵

luckaa
autor
21. pro 2007

Díky i Tobě 🙂

susik77
22. pro 2007

ahojte a myslite, ze v lete na dovce nam stacia golfky?mala bude mat v srpnu rok

ulicnice
29. pro 2007

No já myslím, že pro roční dítě golfky úplně v pohodě! Teda pokud budou mít polohování, aby holčička mohla pohodlně spinkat. My teď jezdíme s Inglesinou a až bude naše malá zralá na golfáče, půjdeme do Peg-Pérega Pliko P3 Completo. Ty nemaj chybu!!!! Mám vybranou barvu Tango z kolekce 2008, fakt nádhera. Sice manža trošku brblá kvůli ceně, ale nemá šanci 😀

susik77
3. led 2008

ahoj, tak som sa tiez rozhodla pre to Peg perego pliko, vypada super, len rozmyslam nad tou vahou-8 kg 😎

vrtule83
4. led 2008

ahoj prosím koukala jsem už dřív zatím na netu na piumu a cam portofino a ještě i jiný od camu, moc se mi líbí a jsou lehoučké, jaké máte zkušenosti s prostorností a kolečky ve sněhu a na trávníku? A jde až do lehu? Omlouvám se pokud jste to tu některá psala ale nečetla jsem vše.

kapulet
4. led 2008

Ahoj holky, z naší zkušenosti: máme doma kombinovaný kočár tedy se sporťákem, ale stejně jsme dokupovali ještě golfáč. Je skladnější do auta a lehčí. čekáme druhé mimčo a už teď vím, že sporťák asi používat nebudu, přejdu rovnou na golfky, kupovali jsme polohovací pro děti od 6 měs., sporťák měl totiž nějakou dobu závadu a jezdit se muselo. Dnes bych asi kombinovaný kočár už nekupovala 😀

kajule
4. led 2008

Ahoj, tak my máme X-Lander XA a jsem s ním maximálně spokojená, kže zatím o golfkách neuvažuju...teď řeším spíš autosedačku 🙂 Uvidíme v létě, líbí se mi ale Peg Pérego Pliko P3 Completo, jak už zmiňovala ulicnice. 😉

luckaa
autor
5. led 2008

Ahoj vrtule83 my už doma máme cam portofino,podnikly jsme s ním první jízdu a musím říct,že je opravdu lehký,snadno se složí a je polohovací(jde úplně do lehu).Pro mě má však jednu vadu,brzdu má přes celou šíři kočárku a já jsem zvyklá vozit kočárek blízko u těla,tak trochu zakopávám no a pak si musím zvyknout na kolečka,teď máme ještě hluboký kočárek Knorr,který má kolečka téměř terénní a oproti tomu je portofino na malých kolečkách nezvyk.Snad se to spraví. 🙂