Golfky nebo sporťák. S jakým kočárem jste spokojení?

luckaa
16. pro 2007

Ahoj holky,jaký máte kočárek a jak jste s ním spokojeni?Brzo budem potřebovat golfky nebo sporťák a hledám infomace.Díky 🙂

very
18. únor 2008

Ahoj, my hodně cestujeme, takže převážet velký kočárek, žádná sranda..jakmile malý začal sedět, koupili jsme golfky, které mají kvalitní kolečka a dají se úplně položit na spinkání..nemůžu si je vynachválit. Nejsou těžké, složené jsou za chvilku.. Podle mého názoru, nejvíc času stráví dítě v golfkách..i když už chodí, často v nich odpočívá nebo usne 😉

krikri27
18. únor 2008

To jo, ale určitě by právě proto měli být pohodlné a prostorné pro mimičo 😉 Ale pro novorozeně podle mě sporták není, na něj přijde řada až pak 😉 Já si taky koupila do auta golfky a na ježdění mám pořádný hlubokáč a nikde jinde Adelka tak dobře nespí, už nám i párkrát "zachránil život", tam prostě vytuhne i když je nejhůř 😉

sonije
18. únor 2008

Za nás to vyřešil Ježíšek🙂 Dostali jsme golfáč babywelt jersey a jsem celkem spokojená. V autě zabere minimum místa, do autobusu si ho vynesu sama, protože je lehoučký, mimčo se vejde i v kombinéze a fusaku a dá se polohovat až do lehu, takže paráda.. Je fakt, že do sněhu moc není, ale na popojíždění po městě a s tímhle stylem zimy mi přijde akorát.. No a když jedu do terénu, beru si starý deltim, sporťák a je.. Myslím, že to není o značce, ale o nárocích.. Já si vypsala seznam, co by měl kočár určitě mít + co bych uvítala, ale být nemusí a tenhle je takový střed všeho..

ronie
18. únor 2008

krikri souhlas-mám inglesinu a donedávna sme v ní jezdili , ale bála sem se s ní do metra, přestože je lehká oproti jinejm kočárkům, tak mi málem slítla jak sem ji nemohla udržet 😝 takže sme začli zase jezdit mhd až s golfkama, ale inglesina byla super, do lesa do terénu k nezaplacení a určitě ji zase do lesa vezmem a jelikož je Oli obřík, tak sem byla ráda, že sme měli velkej kočárek 😉

dadla
19. únor 2008

Very, můžu se zeptat jaký golfky máte??? Já bych chtěla kočárek, který má všechno a zalevno, což asi takový neexistuje 😉 . Mám v plánu prodat celý set kočárku co teď máme i s autosedačkou a s adaptérem a za prašulky koupit novou autosedačku pro větší dítka a ty golfky. Já vybrala jeden kočárek a manžel druhý.....no a teď se dohodnout 🙂

sakura77
20. únor 2008

tak nam vcera dorazil free line fusion,je tam fajn zatepleny nanoznik,aj polohovanie na nohy,ma 8,5kg a farby su ozaj pekne.mame ten modro-limetkovy.ale taska,prsiplast treba dokupi,aspon ze madlo tam je,a aj na rucke je premna taky fajn pultik na napoje a v strede taka skrinka-na mobil,kluce a podobne.tak uvidime,zatial to vyzera dobre. 🙂 a sklada sa lahko a rychlo.

seymi
20. únor 2008

Ahojte. Tak ja jsem po desive dlouhem vybirani koupila JANE ENERGY. Jsem max.spokojena. Maji vetsi kolecka a vaha 5,6kg super. Polohuji jak zada, tak nozicky. Vejdou se mi do auta za sedadla, tak usetrim misto v kufru. Vynesu je i s ditkem do schodu. Ted v zime se tam Adi vejde pohodlne i s fusakem. Bez fusaku ma jeste slusnou rezervu. Kupovala jsem ho pres net a cena 4500,- s nanoznikem, plastenkou a slkunecnikem v cene. Doukopila jsem uni madlo za 500,- Jsem rada, ze uz je doma, protoze to rozhodovani byl des. Mela jsem jeste vyhlidnute CAM portofino, Moon bugy kiss 4wheels, Zippy, Neonato. Energy splnuji to, co jsem ocekavala a chtela. Hauk....domluvil jsem 😀

vrtule83
21. únor 2008

seymi tak jsem o energy také přemýšlela a po tvém příspěvku ho na 100% chci, jen si musím pospíšit abych ho sehnala v barvě co chci, začíná kolekce 2008 a barvy nic moc a malý výběr, jelikož se už vyrábí jen pro ČR. Původně jsem ho chtěla kupovat na jaře.

dadla
21. únor 2008

ahojky seymi, tak jsem koukala na ten kočárek energy, je fakt hezký...... tak už mám zase brouka v hlavě 😲 Tu sluneční střížku bych taky uvítala a 8 koleček taky 🙂

Sakura i na tenhle kočárek jsem se dívala akorát nevím rozdíly mezi explorem a tím tvým 😎 Příjdou mi stejné a popravdě řečeno tak jsem měla na něj taky zálusk.

..... tak teda už nevím jaký. 😒

seymi
21. únor 2008

Holky, ja vam ho muzu jen doporucit. Jsem max. spokojena. Sice bych jeste privitala spojenou rukojet, ale neco se ozelet musi. Zase je lehky a jednou rukou celkem ridit lze. Ale v desti si radeji nasadim plastenku, nez abych tlacila jednou rukou kocar a jednou drzela destnik. A navic se desne libi male. Koupili jsme oranzovo modry a je z nej nadsena. Nejradeji by se vozila i doma 😅 Na ty nove barvy jsem nekoukala.
Tak preju pevne nervy pri vyberu a hura do toho!!! 😎

seymi
21. únor 2008

tu jsem je kupovala. Slunecnik jsem si vybrala drazsi a rozdil ceny jsem priplatila, ale super v pohode jednani 😉 http://www.detskyraj.cz/zbozi/2959-jane-energy-...

vrtule83
21. únor 2008

tak dnes jsme byli v obchodě juknout na ten energy a nakonec jsme vzali chicco
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61...
oželela jsem váhu, je o trošku těžší než energy, ale ten chicco multiway je krásně prostornej má obr kola a plnou výbavu a ty barvy taky supr, a dobře se ovládá. Stejně energy jsme chtěli červený a už nejsou ani na skladě, měli poslední oranžový. A ty nový 2008 mají mít pidi kolečka, tak kdo je chcete tak neváhejte a kupte teď 2007 jelikož už se jen doprodávají.

nissanek
24. únor 2008

ahoj, taky se rozhodujem jaký sporťák/golfky koupit, už mám trochu představu, ale může mi prosím někdo říct v čem je základní rozdíl mezi golfkami a sporťákem. Pořád mi to neni nějak jasný. Tady z té diskuze se mi nejvíc asi líbí Piuma (nebo Can Portofino) což je sporťák, nebo golfáč Chicco multiway sunflower

vrtule83
24. únor 2008

nissanku já to také nevím přesně, ale podle mě je rozdíl v tom že sporťák má spojenou rukojeť a kolfky kažkou zvlášť, ale můžu se mílit, piuma byla můj favorit zezačátku, je lehoučká, ale nemá polohování hožiček setejně jako portofino a u nás v obchodě ji mají jen modrou nebo růžovou, což mne zklamali

magika
24. únor 2008

Tak my máme sporták.chipolina prima...fota v albíčku a jsem s ním spokojená,je lehký skladný a pro mimi pohodlný 😀
Ahoj Vrtulko...tebe jsem dlouho neviděla?Máte sse s Miškou dobře? 😀

vrtule83
24. únor 2008

ahoj magiko, nemá ta prima madlo napevno? to by mi vadilo, jinak se máme dobře, na červnovky nechodím ale jinam často, jste tam dobře zaběhnuté a nemám šanci se zapojit, a jakpak se máte vy? jestli chceš pokecat tak písni do IP

petja
25. únor 2008

jo jo chipolino je v poho,mě teď dorazil golfáč chicco CT 0,4 barva hawai a je úúúžasný,hrozně prostorná sedačka,velká kola,bezvadně se skládá a vyšel mě plná výbava včetně madla 3.300,-

nissanek
26. únor 2008

vrtule, a našla jsi pak nějaký sporťák s polohováním nožiček co by ti vyhovoval? Já musím mít ještě jedno kritérium - výškově nastavitelné držadlo (manžel má o 20cm víc jak já 😅 ). Já jsem našla tuhle inglesinu a přijde mi docela dobrá http://www.eshopbaby.cz/katalog/trip-golfovy-ko... To Chipolino mi přijde dost těžké, já bych chtěla max 8 kg.

vrtule83
26. únor 2008

nissanku, ják jsem výše psala mám v obchodě objednaný chicco multiway, má polohování zad i nožiček a je prostorný a má obr kola a plnou výbavu, ale za to je těžší 8kg co ale ještě jde. Jen nastavitelnou rukojeť nemá, to mají málo které. Mi jsme s přítelem skoro stejně vysocí tak to neva.

krikri27
26. únor 2008

Ahoj Vrtule, tak pak pisni, jaký je 🙂 Bud ráda, žes Piumu nevzala, já ji dala hned pryč 😖 byla po počátečním nadšení se spoustou chyb, aspon pro nás 😒
Mám Chicco ct 0.4 a docela mě zajímá, kde uškudlali ty 2 kilča na tom Multiway 😉 jestli má tenší trubky nebo kde se to ušetřilo 🙂 já radši vzala CT04, když je ženské tak chválily, ověřená kvalita,a je fakt super pohodlný a prostorný na našeho obra a je bytelný, což je dobře 🙂 ale jsem na Multiway zvědavá 🙂

vrtule83
26. únor 2008

zítra si ho jdu vyzvednout tak hned udělám zkušební jízdu rovnou z obchodu a odpoledne určitě prochajda taky bude, napíši hned první dojmy a vyfotím v reálu a přeměřím ať tu můžete srovnávat

drago
27. únor 2008

🙂 Ahoj holky. Já mám koupenej chicco Multiway, původně jsem jela koupit ct04, ale jsem vyšší a pořád jsem kopala do koleček. Tak jsem se rozhodla vzít Multiway. Rozdíl mezi nima není skoro žádnej. Akorád teda Multiway má vyšší rukojeť, průhledný okínko na boudičce a líp se polohuje a má o malinko menší kolečka. Ale jsem spokojená, dobře se s ním jezdí, není těžkej, dobře se ovládá. 🙂

krikri27
27. únor 2008

Drago, jj, my byly dnes venku s CT0:4, na test 🙂 do kolečlek jsem kopaa chviličku, než jsem si zvykla na jiné držení golfek a dala ruce jinak než pudlíkové držení z hlubokáče, pak už ok, ale být vyšší matka, asi bych s tím měla problémy..Okno máme taky, řekla bych, že ty 2 kila teda vzali na kolech a možná něco na trubkách, o fous jiná konstrukce asi..líbilo se mi, že jede lehce a je zároven hodně stabilní, už jsem šupla tašku na řídítka 😅 maličkou 😉Hrby zvládal ok, Adi se to líbilo, jak příjemně měkce drncá -Adi se vněm v rámci možností líbilo-momentálně řve všude, takže na tu bídu byla enormě spokojená :-

Holky s Multiway, poměřte sedátko-délka, šířka,, opěradlo...a porovnáme 😉

vrtule83
27. únor 2008

tak jsme dnes měli 1. jízdu s multiwayem a jsem naprosto nadšená, s naším kombi se jízda nedá srovnat. Jezdí se s ním lehounce, jsem ho vzala po schodech i s malou, do kufru na šířku se vešel akorát. Dala jsem foto do alba.
Vřevážila jsem orintačně na osobní váze a je těžší skoro 10kg s výbavou, ale neřekla bych to fak se s ním jede lehounce i do kopce. Přeměřila jsem: sedátko d 20+18 opěrka nožiček, š 38; opěrka zad d 48, š á30, délka celého lůžka 88cm. Malá tam má spoustu místa. Ocenila jsem že s pásy dají zapnout i jako jen 3bodobé (ne přes ramena, jen kolem pasu a mezi nožičkama)

krikri27
28. únor 2008

Vrtule, vypadá dobře 🙂 já ted vletěla do sklepa a nevím jak jsem to změřila-Sedátko i snožkama 42, šířka 36, opěrka 44-45cm,no, je oproti Piumě obrovský a měkoučký, pohodlný, co se týče vnitřku 😉 šířku jsem neměřila. klečka máme asi o fous větší, těžší asi teda skoro nebudem, možná tak o půl kilča. Jinak jsem ho lehce složila, úúúspěch 😎 jen jsem si trotl musela vzpomenout, že nejdřív dolů madlo a nánožník 😅 to skládání je fajn, jak jsem se dívala na video z tématu Ingl. Zippy, tak stejně rychlé a pohodlné, v ruce ho za poutko unesu, ale samo 100 jarních kiláků bych nešla 😉 Ty pásy máte lepší, já myslím, že ná ty horní schovat-prostrčit pryč-nejdou, vám jo?A podle tvých fotek máte aso o fous tenší a delší trubky.vyšší řídítka, ale já jsem naštěstí spíš prcek a moje holky se o něj včera praly, která poveze, takže budu mít veget 😀 Ale dnes vyjedem s hlubokým a jelikož v něm mám polohování zad, tak si ho ještě budu užívat, Chiccáka vytáhnem zatím semtam do teploučka (a na cesty), aby si Aduš užila výhledu, ještě jsme malí 😉
Tak Vrtule, šťastnou cestu 🙂

vrtule83
28. únor 2008

krikri ty horní pásy mi taky nejsou vytáhnout a schovat, dávám je zastrčit do boku

nikkos
8. bře 2008

Prosíííííím nemáte někdo zkušenost s Peg perego Uno?

unka7
8. bře 2008

Já mám peg perego centro completo a jsem naprosto spokojená

nikkos
9. bře 2008

Unka7 a ovládá se ti v pohodě? Občas o PP čtu že s těmi plastovými kolečky a s velkými vepředu se špatně jezdí. To je tak jediné proč ještě váhám...

dadla
9. bře 2008

Ahojky holky, dnes jsem se byla podívat na kočárek Multiway. Celkem se mi zalíbil a chtěla jsem se zeptat kdo ho má, jestli přes slídu co je nahoře na boudičce neprosvítá slunko a jestli je natolik prostorný, že v zimě by se tam dal dát i zimní fusak. Ale jak tady čítám tak ho máte asi krátce a velkou zimu jste asi v něm neprubly. 😉 .Myslíte, že je v hodný i do terénu např. na kostky, štěrk atd.... Kolečka podle mého názoru jsou pevné tak si myslím, že by to mohlo vydržet stížený terén.