Golfky nebo sportovní kočárek se spojenou rukojetí

sabuska
16. led 2014

Ahojky vsem,
zaciname postupne hledat vhodne golfky nebo sportovni kacarek pro nase druhe ditko. S prvnimi golfky jsme zrovna spokojeni nebyli, tak hledame jine a snad i lepsi 🙂 .
Pozadavky jsou: spojena rukojet, pokud by byla i polohovaci take plus 🙂
vaha do 8 kg
lehke skladani a rozkladani
dobre ovladatelny pri jizde
polohovani zadove i nozni operky + delsi zadova operka
odepinaci madlo
Budu rada za vsechny vase tipy 🙂 .
Dekuji
Sabina

karchinka
16. led 2014

ahoj, hledala jsem podobně před rokem, nakonec jsem upustila od polohovacích nožiček a máme Valco Snap, má 6,7 kg nebo tak nějak. Ty nožičky se ale i u něj polohovat dají, stačí hodit nějaký popruh přes madlo a nožičky se tím zvednou do výšky, kterou potřebuješ. Jinak do 8 kg je výběr nic moc :( Já ale toho Snapa zbožňuju, má asi svoje mouchy, ale pro mě ideál. Navíc je celkem prostorný a nosnost má do 20 kg, takže nám snad i chvíli vydrží 🙂

ladie
16. led 2014

Valco Snap (má kamarádka), Britax B-Agile 4 (mám já). Skoro stejné kočarky. jen Britax má na úkor váhy (asi o kilo težší) kvalitnější materiály.

Nemají polohovací nožičky, ale dají se vytlačit (nám to stačilo) nahoru.

medvidek
16. led 2014

U dcery jsem měla trojkombinaci Firkon (děs a hrůza) + golfky Chicco Multiway (díky za ně). Když syn vyrostl z hlubokého kočárku, celý Firkon jsme prodali a koupili sporťák Jané Slalom Pro + jsem měla po dceři schované golfky. V golfkách jel syn jenom jednou. Všude používám sporťák, je strašně lehký, lehko ovladatelný i prostorný, má polohovatelné jak záda, tak nožičky, potom se mi už zdály ty golfky hutné, těžké a těžko ovladatelné. Jak si člověk zvykne, tak nechce jinak. 🙂

vanilka_eva
16. led 2014

Já mám tento už skoro dva roky a jsem s ním maximálně spokojená. Dobře ovladatelný i jednou rukou, jednoduché skládání, váha necelých 8 kilo, polohovací až do lehu, nánožník, velký košík pod kočárkem, odepínací madlo, střecha jde hodně natáhnout dopředu na dítě, takže na něj nesvítí sluníčko, nefouká.
http://www.inglesina.cz/kolekce-2012/sportovni-...

martinakl
16. led 2014

Já mám taky Valco Snap a vřele doporučuji 🙂

atinkaa
17. led 2014

ahojki, okrem golfiek sa pytas na sportovy odpovem za ten - airbuggy nase, perfektne do akehokolvek terenu, kupila by som zas i znova, tatinek sa nabehal, babatko spokojne spalo, zvladala a lubilo sa kocikovanie i babke
lahke, male, skladne
super vybava....s ohladom na bazar a predaj moze zniet jednostranne ale fakt za mna jednoznacna odpoved
+ u mna dolezite ze som nestretla rovnake kocare 10 v jeden den
de facto som sa stretla raz v prahe s rovnakym ina farba

vlastne ani neviem preco ten kociar nie je u nas ''zabyvany'' kedze pomer cena vykon je vazne supersky
z tvojich veci nesplna tri - nema nozne opierky - nam nechybala a nechyba ani teraz pri Phil and teds
nema do 8kg, ma tusim deklarovanych 10 ale nie je to golfac
a nema odopinacie madlo

lenkaef
17. led 2014

Mám Bébe beni a jsem maximálně spokojená.Lehký,krásně ovladatelný,spojená rukojeť a stabylní.

blahova_andrea
17. led 2014

Souhlasím tu s holkami, co doporučují Valco Snap. Je naprosto dokonalý. My bohužel nutně potřebovali to polohování nožiček a v těch fíglech, co už dneska maminky vymyslely, jsme se tehdy neorientovali, tak nakonec vyhrál Valco Zee, levnější variantu skoro stejného kočárku dělá Bebe beni Izzy 😉

krmv
19. led 2014

Ale u toho valco snap nejde rukojet upravovat vysku a nanoznik nejde do dvou poloh???