Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

verusinek
16. únor 2011

@hame díky, no tak snad ten náš trpaslík zůstane trpaslíkem 😀 , ale tak doufám, že příští jaro už nebude kočárek potřeba..... přeci jen už teď v něm moc nepobude.... a jinak teda ten zeleo šedý vypadá skvěle, škoda, že v nové kolekci ho nemají....

chaala
16. únor 2011

No já počítám, že bych Nunu používala tak do podzima příštího roku. Tak snad to půjde, dcerka je spíš menší 🙂 ...počítám to podle syna, kdy jsme končili s kočárkem, tak mu bylo 2 a 9měsíců.

@verusinek A malej má kolik? My jsme měly na roce 74cm.

verusinek
16. únor 2011

@chaala taky měl na roce 74cm 🙂

bury
19. únor 2011

@verusinek - nikde nemůžu najít, od kdy bude nová kolekce přesně v prodeji... nevíš?
já s z toho výběru golfek asi zblázním 😀 😀

kacka.l
20. únor 2011

Na babyparku říkali, že asi od března.

verusinek
20. únor 2011

@bury ahojda, měli by být od března...

chaala
20. únor 2011

@verusinek Viděla jsi už Nunu v té hnědé barvě?Podařilo se? 😉

dadous
20. únor 2011

@bury jsem slyšela že od března 😵

bury
20. únor 2011

@verusinek @dadous - díky holky, to už je za chvilku 😵 já teda musím ještě přesvědčit přítele, že se mu ten kočárek líbí 😀 😀

dadous
20. únor 2011

@bury ja ho poprve viděla na obrazku asi před 14ti dny,a jsem z něj uplně hotova, a přítele jsem přesvědčila docela rychle 😀 jen jsem zvědava jestli bude nova kolekce dražší 😕

bury
20. únor 2011

@dadous - no přítel právě řekl, že je hroznej 😒 on by chtěl Quinny Zapp Extra. Přitom s kočárkem nejezdí vůbec 😀 Je pravda, že mi přijde trošku níž posazenej, ale to je možná jen pocit. 😉 Myslím, že trošku dražší to bude ☹

verusinek
20. únor 2011

@chaala viděla a bohužel stále nevím 😖 ...

@bury 😀 to je moc nepřesvědčovala, manžovi se naštěstí taky moc líbí..... takže přeji úspěch 😉

@dadous no já počítám s tím že jí dají za těch pět tisíc, jak teď prodávájí tu 2010 s tou výbavou

dadous
20. únor 2011

@bury no pravě že je netypickej 😅 ja jsem doma prostě řekla , že on rozumí autakum a ja kočarum 😀 ten quinny mě ukazoval na youtube, to je ten co jde hooodně složit ne?

dadous
20. únor 2011

@verusinek no jo co se da dělat 😅

bury
20. únor 2011

@dadous - jojo, to je ten,co se dá hodně složit. to je fakt veliká výhoda, ale je od pohledu takovej normální. Prostě Nuna je hezčí 🙂 já myslím, že mi to dá hodně práce, protože přítel jak se jednou sekne, tak s ním nic nehne 🙂

dadous
20. únor 2011

@bury no budeš muset něco vymyslet, pže je to fakt moc pěknej kočar 😵 držím palce 😵

chaala
20. únor 2011

Holky, já bych řekla, že bude ta nová nuna dražší...teda o trošku. Jo a u nás se taky vybíralo mezi nunou a zappem xtra. Pořád jsem nevěděla který 😀 ...nakonec vyhrála skladnost. Ten xtra není teď tak skladný.

chaala
20. únor 2011

@bury ten xtra se teď rozkládá na dvě části-podvozek a sedačka. Ta sedačka nejde složit, odendá se a zůstává vcelku. Tak ať přítele přesvědčíš 😉

bury
20. únor 2011

@chaala - ty už s ním jezdíš, koukám. nepřijde ti nízký? myslím do sezení nízko posazené - nebo se mi to jenom zdá?

dadous
20. únor 2011

@chaala ahojda, maj nunu někde v LB na kramě, ja ji totiž ještě neviděla na živo 😵

chaala
20. únor 2011

@dadous právě že v Liberci ji nikde nemají 😒 ...jela jsem ji omrknout do Prahy, do Babyparku. Jo a měla jsem to domluvené přes mail, že tam je a nebyla 😠 ...zrovna ji prodali. Tak jsem tam okoukla jen zappíka a nunu objednala před net na blind.

dadous
20. únor 2011

a nebo holky z HK, mohli by jste mi doporučit kram kde bych se na nunu mohla podívat 😕 prosím 😵

dadous
20. únor 2011

@chaala no když ja jsem takovy pako, že i když ho neuvidím na živo, tak ho prostě objednam 😀

verusinek
20. únor 2011

@dadous ta hnědá je taková, že se k ní hodí vše, je moc hezká, ale ta žlutá je prostě originální, ale zase hůře kombinovatelná s jinými barvami...

chaala
20. únor 2011

@bury nakonec mi to sezení zase tak nízké nepřijde...ve sporťáku sedíme určitě výš, u té nunu možná trochu zkresluje ten košík, jak je nalepený na sedačku.

dadous
20. únor 2011

@verusinek a na žlutou pujde v letě asi hodně hmyz ne? 😕

stylly
20. únor 2011

Taky se mi moc líbí ,..ale má špatné polohování 😢

verusinek
20. únor 2011

@dadous měli by ji mít v John Nell, ale já jsem se tam stavovala a neměli ji prý budou objednávat....

verusinek
20. únor 2011

@dadous no jako já jsem víc nakloněná k hnědé, ale manžovi se líbí žlutá..... ale už se strašně těším, až ji budeme mít.... nejraději bych nečekala, ale to polohování mi za to stojí...

chaala
20. únor 2011

@dadous hele, to je jasný...já jsem stejná 😀 😀 Jen jsem už byla doma fakt nesnesitelná, že ho nikde nemůžu vidět naživo a potřebovali jsme kočár s sebou na hory. (malý, aby se vešel lehce do auta)Tak manža řekl,ať ho objednám, a když tak pak vrátíme...jsem se celou dobu klepala, aby se mi líbil 😀