Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

verusinek
24. únor 2011

@dadous neboj fakt nebude problém, nemám strach, že by jsme s tím letošek neodjezdili 😉 a vy už vůbec ne, když Nikolka je ještě o kus mladší....

dadous
24. únor 2011

@verusinek 😀 ok 😵

chaala
24. únor 2011

@dadous No cena se zatím neví 😒 ...ta paní totiž platila jako za tu nunu 2010, ale přitom jí prodali tu novou.

dadous
24. únor 2011

@chaala jooo ta to vychytala 😀

chaala
24. únor 2011

@dadous hele, se tam Nikolka musí vejít...naše Vany tam seděla ve fusaku, oteplovákách. No nabalená jak pumpa a vešla se 😉

dadous
24. únor 2011

@chaala joo? no kiki je docela svalnata 😀

verusinek
27. únor 2011

@chaala můžu mít jen ještě dotázek k té žluté barvě, není furt kočárek špinavý (od botiček...) a nebo jde to lehce vyčistit???

chaala
27. únor 2011

@verusinek u té nové nuny je u nožiček nějaká vychytávka...je tam snad něco na zip(nebo sucháč) a jde to odendat. Právě kvůli špinavým botkám. U nás ale zatím v pohodě, jen jsem trochu otírala.

kristina80
27. únor 2011

Ahoj holky, přidám se k vám do diskuse o nové Nuna Buggy 2011, hodně o tomto kočárku uvažuju, když má nová kolekce úplné polohování zad 🙂 Nečetla jsem důkladně, co jste psali v této diskusi - chci se zeptat, viděla jste některá kočárek naživo, jestli ano, tak kde a jak vypadají barvičky z nové kolekce?? Jediný obchod, co jsem na netu našla, kde už jsou Nuny 2011 v prodeji, je tento německý: http://www.kinderwagen.com/nuna-buggy-alu-leich....

chaala
27. únor 2011

@kristina80 Ahoj, koukla jsem na tvůj odkaz...oni sice píší nuna 2011, ale podle fotografií je to ta stará nuna. Chybí tam to polohování do lehu a i ty barvy odpovídají té straré kolekci. V nové by neměla být bleděmodrá a šedivá. Tak fakt nevím 😕 Mate mě, že píší nuna 2011. No a nová nuna by se měla prodávat asi od půlky března.

kristina80
27. únor 2011

@chaala Tak to jsem z toho jelen, že by jen nafotili starou kolekci a prezentovali ji za novou? 😠

chaala
27. únor 2011

@kristina80 No opravdu jsem koukala a je to ta stará kolekce 😒 Dávala jsem tady odkaz na tu novou nunu(je to z nějakého veletrhu) a ta se liší třeba u nožiček.

tercina
27. únor 2011

Ahojky holky, přidávám se k vám 😵 Také bychom chtěli malému pořídit 😵

tercina
27. únor 2011

@chaala Koukala jsem teď na ten odkaz nové Nuny, jak jsi mi říkala 😉 Je super. Vidíš tam nějaké inovace kromě toho, že jde do lehu?

kristina80
27. únor 2011

@chaala Co je to za barvičku, co jsi dávala odkaz? Šedá? Hnědá? Tak teď v tom mám ještě větší zmatek, jaké barvičky mají být v nové kolekci ... 😀

chaala
27. únor 2011

@tercina Ahoj Terko 🙂 ...větší košík, u nožiček jde část látky odepnout(asi když je špinavá od botiček, můžeš lehce vyprat) a nová nuna je asi o 2cm širší v sedačce, jo a ještě ten kšiltík na boudičce proti sluníčku mi přijde delší. No a to polohování do lehu.

tercina
27. únor 2011

Našla jsem fotky té nové Nuny http://www.mojetehotenstvi.cz/nuna-buggy-2011

chaala
27. únor 2011

@kristina80 stará kolekce-žlutá, lékořice(hnědá), fialová, bleděmodrá, šedivá.
nová kolekce-žlutá, lékořice, fialová, černá, béžová 😉

chaala
27. únor 2011

@tercina jo,jo...to je ona, paní dávala stejné fotky na e-mimino.Tam jsem s ní psala 😉

tercina
27. únor 2011

Holky, nevím, jestli to tu už někdo nepsal, ale nová Nuna bude na internetovém obchodě Delfínek ke koupi od půlky března 😉

chaala
27. únor 2011

@tercina Teri i v Babyparku slibují novou nunu v půlce března 🙂 ...jen to bude ve fialové, hnědé a béžové. Žlutá a černá nuna až začátkem května.

sambucca
27. únor 2011

Holky ahoj, muzu se zeptat kde jste se dostaly k infu ze novy jdou do lehu? Nikdy to nemuzu vygooglit, ani na ofiko strankach Nuny nic takovyho neni - ja jsem je moc moc chtela, ale prave to ze nejsou do lehu me odradilo. Zatim nemam nahradu, takze vyckavam 😉 Dik za odpoved

chaala
27. únor 2011

@sambucca Tohle psali v Babyparku 🙂
Babypark.cz Slyšte, slyšte! Barvy, které pokračují v roce 2011: vínová, lékořice, žlutá. Nové barvy: béžová a černá. Černá bude na stříbrné konstrukci! Nuna bude v kolekci 2011 vylepšená: širší sed, půjde do lehu a větší košík. Dostupnost: polovina března vínová, lékořice a béžová. Začátek května: žlutá a černá.

Už jsme tady dávaly i odkaz na obrázky, kde je ten leh vidět.

sambucca
27. únor 2011

@chaala myslis ten odkaz na neco korejsky bo co to bylo? mno nevim, to mi jako leh neprislo😖 asi si pockam az to uvidim nazivo, ale jsem zvedava vopice!

chaala
27. únor 2011

@sambucca Zkus ještě kouknout na odkaz, který dala Tercina. Na té druhé fotce je to slušně vidět 😉 Ale okouknout to v reálu bude nejlepší 😉

sambucca
27. únor 2011

@chaala uuuuaaaaa!!!! tak tenhle jsem prehlidla, no krasa! jdu do nej! diky

hanyho
27. únor 2011

taky jste mě velmi potěšily. Určitě jdem do něj 😀

hanyho
1. bře 2011

nevíte náhodou,jestli nebude Nuna vystavovat i teďka v Brně na veletrhu???

chaala
1. bře 2011

Jestli chcete vidět nové barvy nuny http://www.nuna.eu/pepp a vpravo klikněte na colours 😉
To běžící video je ještě ke staré nuně.

verusinek
3. bře 2011

Tak Nuna objednána od 20.3. by jí měli mít na skladě 😵 😵 😵