Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

iina
6. črc 2011

Ahojky, já mám nunu od 6 měsíců a naprostá spokojenost. Mám ještě jeden jiný kočárek, ale proto, že jsem zjistila, že čekáme ještě jednoho klučíka..tak tohle je super volba...jel i po sněhu, kde jsem se zasekla s větším kočárkem. Nuna má nižší těžiště a tak se lepší ovládá a má lepší jízdní vlastnosti...teď jsem vyřešila i úložné prostory, tak je z ní stále větší a větší miláček... a nožičky???!!!!! NEVISÍ dolů, protože nuna má dole u nožiček látku šikmo skosenou a tak jsou vlastně nožičky položené.!!

martinka2000
7. črc 2011

ahoj chtela bych poprosit o radu a zkusenost s nunou 2011 malemu je patnact mesicu premyslim ze ji koupim moc se mi libi jak se vam jezdi teda hlavne detatkum jak se jim libi jizda dekuji moc

jaa
8. črc 2011

@martinka2000 Mám ji ode dneška.malá je nadšená.jen je nám naknop.Takže užijeme na dovče a pak možná do konce léta a půjde na prodej.Jezdí se s ní skvěle.Ovládání super.Skládání také.Boudička se dá nastavit dle výšky prcka.

verusinek
9. črc 2011

@martinka2000 je skvělá, máme od jara a zatím jsem si tedy neměla na co stěžovat.... do města skvělý kočárek a je tedy pravda, že s námi zvládla celou dovču tady v ČR a cesty na hrady nejsou většinou asfaltové 🙂 a vše úplně bez problémů.... a malej má kočárek si myslím taky rád, líbí se mu, že si může "nastoupit" sám a na místo si takdy nikdy nestěžoval, takže se v něm i bez problémů vyspí.....

martinka2000
9. črc 2011

no me prave kamaradka odrazovala kdyz ho videla ze kluk je na svuj vek velikej a ze ho dlouho neuziju a ze ma mala kolecka a na zimu nevyjedu tak prave nevim a ze je posazeny nizko a zdal se ji uzky me se teda libi ale taky jsem zjistila ze se na nej asi nebude dat uchytit taska kterou mam na kocar.A kolik je vasim ditkum a jak se tam vejdou?nedokazu se rozhodnout ale golfky uz teda opravdu potrebujeme 😝

verusinek
11. črc 2011

@martinka2000 koukni ke mně do alba "nuna", tam je našemu malému rok a pět měsíců 😉

dadous
11. črc 2011

@martinka2000 tady je Niki 15měsícu, ma 10kilo a 78cm 😵 v kočíku se jí líbí, ale ona se vubec rada vozí, je lína chodit 😅 no a jezdí se s ním strašně lehce 😵

martinka2000
11. črc 2011

holky dekuji moc ja myslim ze asi premyslet moc nebudu jinak nekoupim zadny a tenhle je proste uzasny ja jsem se zamilovala 🙂

martinka2000
14. črc 2011

holky diky moc,kocarek uz je doma nelituju je uzasny 😉

kikidlo
10. srp 2011

Dobrý den chtěla bych se zeptat,jak velké dítko se tam vleze.Potřbujeme nějaký kočárek na cestování,nebo když bolí nožky☹.Malá má 2,5 roku ale jen89 cm a 13 kg....Co myslíte,moc se mi líbí......Dík za každou odpověď 😉

chaala
10. srp 2011

@kikidlo podle me by se tvoje holcicka mela vejit dobre.Moje dcerka ma asi 11kg a 81cm-no a misto v kocarku ma.Jak je nizsi kocarek,tak se ji dobre nastupuje i vystupuje.

verusinek
10. srp 2011

@kikidlo syn je sice o pár cm menší,ale váha stejná a nemá tedy problém a má nunu rád, že si může sám vystoupit a nastoupit 😉

chaala
10. srp 2011

@verusinek koukam,ze vystupovani i nastupovani je hodne oblibene 😀

verusinek
10. srp 2011

@chaala 😀 jo jo to je... když jdeme do sklepa pro kočárek, tak hned vleze do nuny a tak málo kdy mám šanci vytáhnout sporťák

dadous
10. srp 2011

@verusinek 😀 hele taky jsem kupovala nunu, kvuli cestovaní autem, ale od ty doby co jí mame, jsem sportak ještě nevytahla 😀

kikidlo
11. srp 2011

Ahojky,tak jsem dneska byla v obchodě vyzkoušet a obkouknout Nunu a jsem trošku zklamaná,připadá mi hodně malinká,malá v ní vypadala legračně 😖 ...a vůbec tam nechtěla sedět ☹ ...takže pokračujem dál v hledání....zatím se mějte a děkuji všem za krásné přivítání 😉

ciernavila
22. srp 2011

ja som ju tiez pozerala v obchode, mne zas prisla na golfky dost tazka

pajmou
29. srp 2011

Holky tak Nuny mě moc moc zklamaly náhodou tam byla v krámu paní a chtěla je taky, měla sebou chlapečka 9měs, 10kg a 75 cm a byl mu malý, dala ho do lehu a koukala mu hlava, taže Nuna nee

pajmou
29. srp 2011

@kikidlo už jsi vybrala, líbil se mi Cybex a Queeny

ciernavila
18. zář 2011

Ste tu niekto z Prahy kto ma Nunu? Rada by som videla v akcii nazivo ak sa da. Napr. prechadzka v Stromovke na Holeskach.

kikidlo
26. zář 2011

Dlouho jsme tady nebyla nějak nestíhám☹.Ale nakonec jsme koupili Casualplay Downtown a 100% spokojenost.Skvělé golfáče,nedrncají jako některé,jezdí krásně potichu a malá bude mít 3 roky a krásně si v nich hoví,bez omezení prostoru.Jsou sice dražší,ale opravdu skvělé a nedala bych je....Opravdu DOPORUČUJI,je vidět a poznat kvalita.

ciernavila
28. zář 2011

@pajmou tak to asi zamietnem aj ja...maly ma 5 mesiacov a temer 9 kil a to este nesedi...To do Nuny by teda nevosiel uz 7 mesacny asi...
@kikidlo kolko meria a vazi mala...? ja mam velikeho synceka ci ma zmysel kupovat tie golfky o pol roka?

pajmou
29. zář 2011

@ciernavila koupila jsem Quatro cross 2011 a bezva 🙂

verusinek
29. zář 2011

@ciernavila syn má cca 85cm a asi 14kg a do Nuny se bezprobléů vejde a i se tam vyspinká, když je třeba 😉 takže strach je zbytečný

kikidlo
11. říj 2011

@ciernavila Ahojky myslím,že Nuna je hodně malý kočárek,malá bude mít 3 roky v prosinci ale má jen 12 kg a 90 cm a připadal mi v tom jako obr.A taky si myslím,že je to kočárek jen tak do obchoďáku atd.....trošku horší terén zvládá těžko☹.Ale to je jen názor,je tady spousta maminek co na ní nedají dopustit.....

ebony222
11. lis 2011

Ahoj, moc se mi tenhle kocarek libi. Jake s nim mate nakonec zkusenosti? Jak se vam s nim jezdi? Doporucily byste ho? Diky!!

iina
15. lis 2011

ahoj, mám opačnou zkušenost, je to náš velice oblíbený kočárek...máme žlutou ze starší kolekce...nejde úplně lehnout, ale spí v něm dítka bezvadně...kupovala jsem ho Matějovi když mu bylo půl roku...teď je mu rok a půl, je to velikej kluk a jezdí se mu v ní perfektně...teď máme doma ještě Jonáška a tak na něj kočárek taky čeká...nejezdím jen po Praze, naopak terén není problém...když bych srovnala s golfáčema co jsem měla na první děti, tenhle je super..má nízké těžiště a tak se kolečka nezasekávají,...vyzkoušeno i minulou zimu ve sněhu..naprosto lehký a skladný..košíček pod kočárkem nic moc..trochu hůř se do něj leze...ale vymakala jsem si dodatečně koupené příslušenství a jsem opravdu spokojena..vyzkoušela jsem ho i na dceru bráchy..ta má teď 3 roky a vypadala na něm moc fain..nemám ráda veliké kočárky opolstrované a zbytečně olátkované...jednoduchost..fain..jo první syn má skoro dva metry a vpohodě ho vozí...u hlubokého se hrbí a jané co máme na kluky taky nemá moc rád..takže se nemusíte bát, že by taťka nepovozil...přeji šťastný výběr..

laloona
15. lis 2011

@kikidlo ty jsme měli a prodali je, nevadilo ti, že se často trhá košík a ta síťka u lehátka? Sice byl prostorný,ale hrozně rád se trhal u druků po vyprání a ten košík.... 😠

iina
15. lis 2011

košík se mi teda netrhnul a to jsem je nešetřila...a u lehátka? kde?...já je nerozepínala na vyprání...umla jsem je venku hadicí a nechala vyschnout celé..hihihi 🙂 , takže problémy s druky nebyly..

hlavinka
17. dub 2012

Ahoj holky, musim rict, ze teda je fakt malickej☹ Jizdni vlastnosti super, ale nase 9 mesicni holka dcerka se tam vejde dost spatne☹vazi 8 kg, meri 80 cm) Sice uveze az 18 kg, ale to teda nevim, kam by se to dite veslo. Posed je dost maly, Majda z nej sklouzava. A uplne nejhorsi je, ze neni kam "pridelat" deku nebo nanoznik. A mimochodem plastenka se teda pridelava dost blbe taky☹
Kdyby vychytali tyhle veci, byl by to nejlepsi kocarek, ale takhle je to opravdu jen na nakupy do obchodniho centra a na ven na leto, kdy nepotrebuje dite ochranu☹ Ale jezdi se s nim super, to jo.

Holky, jak jste resili prikryti ditete? Deka pada, neni kam ji jakoby zasunout (uz tam neni misto) a nanoznik dost chybi☹ Zkusim napsat taky te pani z MMB (diky za odkaz), ale nemate nekdo zkusenost s nejakym jinym?
diky moc