Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

kackaj
18. čer 2010

@mala_hodna ahoj, nemam zkusenost a nic o nich nevim, ale zkus mrknout na youtube.cz, je tam pruvodni video a tak jak se zdaji byt na obrazku suprovy, tak teda z toho videa mi pripadnou uplne naprd a lagric trosku. A rekla bych, ze nebudou nijak moc extra pohodlne pro dite,taky striska nic moc a tak. Ale to je jen muj dojem z toho videa.

kacka.l
18. čer 2010

te´d jej probírají mamainky na emimino.cz

kackaj
22. srp 2010

Ahoj máte už někdo zkušenosti s nuna buggy? Silně o ní uvažuju, ale ráda bych zkušenosti z praxe. Moc děkuju za případné odpovědi🙂

mala_hodna
autor
23. srp 2010

kackaj ahoj ty jsi my psala i na emiminu viď?
Nuna je miláček opravdu. to je jediný kočárek o kterém jsem na 100% přesvědčená že si ho nechám je úžasná tak lehká, skvěle se ovládá, složí se hnedka a jede úplně lehounce já jsem z ní úplně vedle

to že je nízko opravdu nevadí jen když se jde ze schodů chce to vzít celý kočárek já jsem byla zvyklá jen po zadních kolech ale s nunou to nejde
do koleček nenarážím vůbec

Záda se polohují pomocí zipu ale nejvíc je to takový slabý pololeh ale denísek se v něm i tak vyspí namáčkne se do rohu a zalomí to🙂) je nám 8,5 měsíce

rozhodně za ty peníze stojí, my jsme z města ale měla jsem ho nedávno u našich a ti bydlí v okrajové části a nespevněný terén zvládla na jedničku

kackaj
23. srp 2010

@mala_hodna jojo, psala jsem ti na mimčo🙂 Tak moc děkuju za reference, asi do ní půjdu. Právě si říkám, že u nás leh není vůbec potřeba, ten pololeh stačí, páč Ondra spí v kočárku úplně svátečně, když vyrazíme v době, kdy má normálně spát. Ale spí v něm max hodinku a to doma v postýlce dá i tři, takže většinou se snažím, abychom byli na spaní doma. Ještě ji půjdu vyzkoušet někam do obchodu a rozhodnu se. Strašně zvažuju asi čtyři nejdůležitější stránky, skladnost versus váha versus pohodlí versus zvládání terénu. Bydlíme sice v městečku, ale o víkendech a na dovolené vyrážíme spíš do přírody, ale zas většinou když jedem s kočárem, tak stejně vybíráme spíš asfaltky. V opravdovém terénu jsme byli snad pětkrát, takže tomu bychom se snad vyhli. Ještě bych ale ráda, abych s kočárkem, který vyberu přežila i zimu, radši bych nevytahovala sporťák, ale zas bych se nezbláznila. Takže já mám na výběr nunu, její plusy jsou váha, skladnost, design a asi i podvozek a mínusy ten pololeh a to, že je to na zip. Pak quinny zapp, tam je to hlavně o skladnosti, ale asi bych s tím venku moc nepochodila a v zimě vůbec, potom quinny senzz, to je podobné jak zappky, ale polohovací a čtyřkolka, tak nevím, jak by to bylo v terénu a poslední možnost je quinny speedi, ale tam zas se nedá moc mluvit o dobré skladnosti, ale jinak zas je pohodlný, prostorný, není až tak těžký a v terénu si vede perfektně dá se říct. Tož to je babo raď, každý kočárek má své plus i mínus a já teď nevím, čemu dát přednost🙂

mala_hodna
autor
23. srp 2010

@kackaj tak zappky do terénu určitě ne, máme je taky doma a budu je prodávat jsou sice fakt skladné a hooodně moc prostorné-vejde se do nich i tříleté dítko ale najedeš na nerovnost na chodníku a zaseknou se, a co se týče ovladatelnosti tak se to s nunou nedá vůbec srovnávat nuna jede úplně sama, speediho jsme měli taky 😀 prodávala jsem ho asi před měsícem a ten je super krásně se ovládá, ale kladný teda rozhodně není, lehký taky není, polohování pomocí pásku max. do pololehu a ta stříška je příšerná je obrosvká a přitom vůbec nekryje před sluníčkem a v zimě kdyby fičelo tak chudák dítko protože opravdu nechrání.
Stejně bych ti na zimu doporučila jezdit se sporťákem pokud chceš jezdit s golfkami ve sněhu tak to nuna nedá určitě musíš si vybrat golfky s velkými koly což nuna, zapp, ani senz nemá

kackaj
23. srp 2010

@mala_hodna No, já vím, že ty golfky jsou na tu zimu na prd, tak právě uvažuju o tom speedim (znova-už jsem ho měla, ale tenkrát byl Ondra malej a nesnášel ho). Teď už mu bude rok a půl v zimě, takže bude oblečený teple v kombinézce, max ve fusaku ještě a když by fičelo nebo sněžilo, dala bych pláštěnku a hotovo. Pak má ještě čas do dubna se vozit a pak už se bude vozit někdo menší🙂, takže Ondra bude muset chodit po svých, nebo jezdit na boardu. Ale chci hlavně, aby ten kočárek byl třeba i pro dvouleté a starší dítko, až nám odroste to druhé, tak aby pořád bylo v čem ho vozit. No nebo koupím buggynu a na zimu ten sporťák co máme (ale zdá se mi dost malý) plus třeba sáňky občas. Zas nuna je levná, kdežto speedi je pořád docela cenově vysoko. Jéžiš to jsou dilemata🙂

kackaj
23. srp 2010

@mala_hodna koukám teď na tu tvou sbírku kočárků🙂 Vidím, že máte jané slalom, řekla bys, že je o hodně lepší jak quinny speedi? A co se skladnosti týče, je na tom líp? Lehčí je určitě taky, že? Já nevím, jestli si připlatit a jít do dražšího kočárku, nebo si nechat jen tu nunu v merku a ostatní hodit za hlavu... Budu teď prodávat bebe confort loolu, ta je sice vcelku o.k. na manipulaci atd. ale je těžká jak dvakrát speedi pomalu🙂 No, to ne, ale 14kg zvedat jednou rukou do auta a zas ven atd. to je teda na palicu🙂

mala_hodna
autor
23. srp 2010

slaloma máme toho nového a je o 100% lepší než speedi, daleko líp se ovládá a hlavně je strašně stabilní já jsem měla se speedim občas pocit že malého vyklopím, skladnost je malinko lepší než u speedim ale není to zase tak super a je tak o kilo těžší než speedi já jsem z něj byla docela rozčarovaná když mi přišel ale teď jsem si na něj zvykla-i na tu váhu a vím že jeho a nunu už si nechám jsou to miláčkové oba dva, tohle je prostě ideální kombinace stabilní teréní sporťák a lehoučké a skladné golfky
loola je krásná vždycky jsem po ní pokukovala ale mít golfky co mají 11kg to fakt ne 😀

kackaj
23. srp 2010

@mala_hodna díky moc🙂 Pořád koukám na videa s nunou, asi už mám vybráno🙂 Jen ještě nafotit a prodat loolu... Tak moc díky🙂

chaala
21. lis 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá opravdu pořídila a jaká je spokojenost 🙂

verusinek
11. únor 2011

Nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem???

verusinek
11. únor 2011

Tak jsem se právě dočetla, že od jara bude v prodeji nová kolekce a tam už je zádová opěrka polohovatelná až do úplněho lehu, takže rozhodnuto, počkáme na jaro 😵 😵 😵 😵 😵

kacka.l
11. únor 2011

@verusinek A kde to píšou??? Já mám nunu a jsem naprosto spokojená. Splnila vše, co jsem od níc chtěla, je skladná, lehoučká a dá se řídit malíčkem. To polohování mi stačí, ale ráda bych nějakou novou barvičku. 🙂

verusinek
11. únor 2011

@kacka.l na facebooku na stránkách malvika....
já jsem váhala právě kvůli tomu polohování.....
tohle píše přesně jedna paní na FB "Barvy, které pokračují v roce 2011: vínová, lékořice, žlutá. Nové barvy: béžová a černá. Černá bude na stříbrné konstrukci! Nuna bude v kolekci 2011 vylepšená: širší sed, půjde do lehu a větší košík🙂)"

kacka.l
11. únor 2011

@verusinek Moc děkuji, jdu se kouknout. 🙂

kacka.l
11. únor 2011

Tak jsem koukla a je úžasná, asi rychle prodám svoji a počkám na tu novou kolekci, je fakt boží!!! Děkuji.

chaala
11. únor 2011

Ty nové změny jsou perfektní...hned bych brala novou nunu 🙂 Ale to by nám doma asi neprošlo, když už máme tu starší kolekci. Ale i s tou jsem spokojená.

weri1
12. únor 2011

ahoj holky, koukám, kolik holek o tomhle kočárku ví. Já na ně narazila náhodou, zamilovala jsem se do nich...ale vadí mi, že dítě sedí strašně nízko u země, takže nic ☹ ale jinak design super. mějte se krásně. papa 😉
@kackaj hele o tomhle kočárku píšou, že je možný i jako sporťák

verusinek
13. únor 2011

@chaala já kdybych na to úplnou náhodou nenarazila, tak si taky objednám tu starou, ale teď už si počkám ... koukala jsem že máte kočárek žlutý, já vůůůbec nevím pro jakou barvu se rozhodnout 😖

kacka.l
13. únor 2011

Taky jsem se bála, že je nízko nad zemí, jsem z vesnice, a musím říct, že terén zvládá dáleko lépe než jakékoli golfky. Třeba než síčko nebo zapp.je fakt, že je mám zespod škráblé od vysokých obrubníků, ale ty klasické zvládá naprosto v pohodě. Kvůli té lehkosti a manévrovatelnosti bych jiné nechtěla. 🙂

chaala
13. únor 2011

@verusinek já jsem nunu objevila loni o prázdninách, už jsem ji chtěla koupit, ale ještě jsem to odsunula. No a v listopadu jsem už golfky potřebovala(máme malé auto), tak to vyhrála nuna 😵 😵 A barvy jsem taky vybírala žlutá, pak fialová, světlemodrá a znova žlutá 😀 😀 ...takže ti rozumím. Tak pak dej vědět, jakou barvu vybereš. 😉

Holky, mně se vůbec nezdá, že by to sedátko bylo nějak extrémně nízko...ale asi máme u nás nižší obrubníky, tak jsem nenarazila.

verusinek
13. únor 2011

@chaala jako mít holčičku, tak neváhám ani chvilku a jdu do žlutých, ale furt nevím jestli tedy hnědé a nebo ty šedo zelené.... 😒

chaala
13. únor 2011

@verusinek Ta šedozelená v nové kolekci nebude 😒 ...bude tam místo ní béžová a černá.

verusinek
13. únor 2011

@chaala a jo, tak asi nebude moc rozhodování, černou nechci, ať nemáme dva černý kočárky

chaala
13. únor 2011

@verusinek o té hnědé(lékořicové) holky psaly, že vypadá moc pěkně 😵 ...když na ní zasvítí sluníčko, že se leskne. Tak určitě bude pěkná. 😉

verusinek
13. únor 2011

@chaala uvidíme, chtěla jsem ho okouknout v pátek, bohužel už ho neměli , tak uvidím zda přmluvím zítra manžu, že bychom dojeli na čerňák....
ale fakt už se moc těším na březen 🙂

chaala
13. únor 2011

@verusinek jééé,tak ho uvidíš poprvé naživo? Tak ať se líbí. No mně by se ta nová kolekce taky moc líbila 😀

verusinek
13. únor 2011

@chaala já chci vidět jen barvičky, sice teď jsme tu s manžou říkali, že jako ta žlutá je fakt parádní.... no bude to zajímavé, potřebovala bych aby měli žluté a hnědé, abychom mohli porovnat a rozhodnout se....

weri1
13. únor 2011

@verusinek vždyť pro chlapečka je žlutá super, kdybych si je kupovala jdu do žlutých, snad by se na ně mušky nechytaly 😀 můžu se zeptat kde na čerňáku jsou?