Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

dadous
20. únor 2011

@verusinek a dala by si mi pak vědět, až ji tam budou mít?

chaala
20. únor 2011

@stylly Nová Nuna půjde do lehu 😵

dadous
20. únor 2011

@verusinek jj taky si počkam na novou, doufam že do dubna bude 😕 😅
@chaala no ale měl to dobře vymyšleny, do 14ti dnu mužeš zboží vratit 😀

chaala
20. únor 2011

@dadous to nevím, ale možná chtěl mít konečně klid 😀 😎 😀

verusinek
20. únor 2011

@dadous no můžu ti to pohlídat, ale já se tam pojedu podívat na konci týdne, tak uvidím, jinak mají i meil, tak můžeš zkusit napsat....
tak já to budu mít fakt jen kočárek do obchoďáku a jen tak jako rychle někde přeběhnout, jinak zůstávám věrná kočárku co máme, ale už se na něj taky strašně těším 😵 😵 😵

chaala
20. únor 2011

@verusinek já mám taky dva kočárky...nunu na rychlovky a sporťák(ten určitě neprodám)

stylly
20. únor 2011

@chaala 😵 😵 😵 tak na tu si počkám a pak si jí koupím 😵

dadous
20. únor 2011

@verusinek no my chcem pravě ještě jeden kočar když jedem autem, pže mame maly auto a velkej kočar 😅

verusinek
20. únor 2011

@chaala 😉 no jo na terén je prostě lepší sporťák....

@dadous tak to jo 😉

chaala
20. únor 2011

@dadous ta skladnost u nuny je fakt úžasná...je to jeden z neskladnějších kočárků, já jsem vybírala hlavně podle skladnosti do auta

verusinek
21. únor 2011

dneska jsme byli v Babyparku na čerňáku a mají tam Nunu hnědou a fialovou 😉

chaala
21. únor 2011

@verusinek tak už jste barevně rozhodnuti? 😀 😉

verusinek
21. únor 2011

@chaala no asi ten hnědý, když jsem ho zase viděla a malému sluší, počkej sáhnu foto 😀

verusinek
21. únor 2011

foceno telefonem tak nic moc kvalita

verusinek
21. únor 2011

jinak jsem zkoušela zvednout malého i kočárkem a tedy přišlo mi že zvedám jen prcka, je fakt parádně lehoučký, takže ani pár schodů nebude problém zdolat.... 😵 😵
před tím jsem viděla jen kočárek neozkoušela, teď jsem ozkoušela a je fakt parádní, lehoulinký, úplně jednoduché skládání a je prostě nádherný, tak jak na obrázku 😵

chaala
21. únor 2011

@verusinek malému to v kočárku sluší 😵 a hnědá bude fajn 😉
S tím zvedáním jsem měla(pořád mám) stejný pocit...když zvedám malou i s kočárkem, tak mi to přijde takové lehoučké. A skládání je fakt luxusně jednoduché. Jediné, co mi dalo trochu zabrat, je zapínání pásů...ale už v pohodě. Je to trochu jiné, než jsem byla zvyklá ze sporťáku.

verusinek
21. únor 2011

@chaala tak u toho jsem se taky pěkně zapotila, ale naštěstí se podařilo, ale to bude asi o zvyku.... my máme ve sporťáku taky jiný systém....
Jen tedy ten kočárek nevím pro jak velké děti je stavěný, malý je docela prcek a přišel mi v něm obří... 😀 , teda jako váhově prcek není, ale výškově jo 😅

chaala
21. únor 2011

@verusinek no ona ta nuna je takový menší kočárek...tak pak menší děti vypadají jako obříci 😀 Myslím, že máme děti velikostně podobně(74cm na roce) a vážila 9,2kg. No doufám, že nám vydrží i později 😀

verusinek
21. únor 2011

@chaala no Niky měl skoro o kilo víc, ale doktor říkal, že je drobnej, je pravda, že se trochu vytáhl, tak teď může mít tak o ty čtyři cm víc a i asi tak o kilo víc..... mně stačí, když vydrží letošní jaro léto a to snad jo, protože teď už přeci jen ty děti neporostou tolik....

chaala
23. únor 2011

@verusinek jestli budeš chtít, tak koukni na tenhle odkaz http://kr.aving.net/news/view.php?articleId=187753
Je tam nová Nuna...je to z nějakého veletrhu 😉

bury
23. únor 2011

@verusinek - kočárek parádní 😉 ale máš teda pravdu, že malý v něm vypadá dost velký - je ho plný kočárek... náš Honzík teda taky není moc velký, takže snad by mu vydržel dlouho 😉

verusinek
23. únor 2011

@chaala 😵 jééé děkuji, já už se na ní tak těším 😵 😵

@bury to jo no, tak ten nový by měl být širší, tak uvidíme... ale jako v reálu tam nebyl nijak utlačený a byl v něm spokojený....

dadous
24. únor 2011

@verusinek to doufam že bude o kousek širší, se bojím aby se nam tam Nikča vešla na šířku 😀
jinak teda z kočarku jsem čím dal víc nadšena 😵

chaala
24. únor 2011

Holky, tak ta nová nuna bude asi o 2cm širší než ta původní, hloubka sedáku zůstává stejná. A nejvyšší výška rukojeti je 105cm. 🙂

dadous
24. únor 2011

@chaala kam ty na to chodíš? 😅

chaala
24. únor 2011

@dadous 😀 😀 Chodím kecat o nuně ještě jinam. No a jedna paní už má ten nový typ 2011. Objednala někdy v lednu ten starý, ale udělali chybu a přišel ten nový typ 2011 🙂

verusinek
24. únor 2011

@chaala tak to je super, dva cenťáky navíc se hodí 😎 😀

@dadous 😀 neboj vejde, náš prcek má tuším teď tak dvanáct kilo 😉 , ale on je na výšku menší....

dadous
24. únor 2011

@chaala a cena? 😕

dadous
24. únor 2011

@verusinek no pravě že niki je taky mrnava, ale je takova oplacana 😀

verusinek
24. únor 2011

@dadous 😀 tak to jsme na tom fakt stejně 😅 😀

dadous
24. únor 2011

@verusinek no ja ji tam prostě narvu 😀 , je dobry že ho chci vlastně jen na leto, takže žadny fusaky a tak 😵