Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

janinka1987
17. dub 2012

@hlavinka Syn má 13 kg a 90 cm (2 roky) a vejde se 🙂 Je fakt, že ten sed není velký, ale já jsem zvyklá, měli jsme sporťák x-lander (už odložen na druhé dítko) a ten sed taky nemá zrovna prostorný...Ty jí nemáš přichycenou pásem? Já teda hned vyndala ty ramení a je jen v pase, ale že by mi sklouzával, to ne. Na výšku už je to horší, ale stále se tam vejde i když je nasazená boudička. Dokonce mi teď v něm usnul a taky to přežil 🙂 S přikrytím neporadím (já nemám ani tu pláštěnku), řeším to tím, že když je větší zima nebo fouká, počítám s tím při oblékání...

bodlasek
17. dub 2012

@hlavinka Tak já mám syna, 22 měsíců, 13kg a okolo 85cm a v pohodě. Krásně si tam sedí a má i dole opřené nožky. Pláštěnka je jen otázka prvního nandání, dává se hůř, ale strašný to není. Jinak s ní absolvovujeme dost věcí..asfalt, kostky, štěrk, kamení, tráva, bláto a jen štěrk se hůř podíral, ale jinak zvládl vše.
Jinak pokud je nějaká velká kosa tak mám fusak jaro/podzim od emitexu, je to parádní věc

hlavinka
17. dub 2012

@janinka1987
@bodlasek

Majdu mam samozrejme upasanou, to by jinak neslo! Ale proste ten posed je malej. Asi jak je hodne oblecena, ma plinky, tak proste je to kratky na hloubku. Ale to nevadi. Jezdi dobre a hlavne to spojene madlo je parada, to jo. Ale mohla by byt o neco malo vetsi 😅

nemolka
4. kvě 2013

@bodlasek nemáte náhodou fotku i s fusákem jaro podzim máme stejnou barvu nuny a tak mě zajímá jak to vypadá

scarlett9
12. črc 2013

maminky co máte nunu doma, mám na vás dotaz.. koupila jsem teď od paní 3měsíce starou nunu a přijde mi ta konstrukce rozhrkaná, je to u tohodle kočárku normální? děku¨ji za reakce 😉

saraha2
3. led 2014

ahoj všem!syn má zatím jen 8,5m a sám nesedí,takže ještě s nunou nejezdíme,ale už jsme připraveni a ježíšek přinesl i fusak 😉 přidávám foto a doufám,že budu spokojená..

nikyneli
7. bře 2015

Já musím říct, že od narození mé holčičky jsem byla přesvědčená, že si pořídím Nunu. Měla jsem přes 30 kočárku, žádný nevyhovoval. Teď je malé 18 měsíců a já mám týden Nuna Buggy a nemohu si stěžovat. Nejlepší kočárek, co jsem měla. Je lehká, je prostorná, krásně se ovládá, rukojeť lze nastavit. Složí se během vteřiny. Projede i sníh. Malá má teplé oblečení nebo kombinézu, fusak a stále se vejde. Dokonce v ní vydrží spat i 3 hodiny. Za mě doporučuji.

madsilence
1. dub 2015

Damy mate nejaka uz vyzkousenu nunu pepp luxx plus?