Golfky Nuna Buggy. Máte zkušenost?

mala_hodna
17. čer 2010

maminky nemáte někdo zkušenost s golfkama NUNA BUGGY hrozně se mi líbí ale zatím jsem na ně nečetla žádnou recenzi a u nás je tu nikde v obchodě nemají

dadous
3. bře 2011

@verusinek a koukala jsem že nestojí o moc víc, 4289kč + plaštěnka a moskytiera 😵

chaala
3. bře 2011

Holky, stojí úplně stejně jako stará nuna.

@verusinek A ty už jsi teda objednala? 😀

verusinek
3. bře 2011

@chaala jo jo objednala 😵 😵 😵

@dadous taky jsem ji vzala v tomhle setu 😵 fusak kupovat nebudu, ten bychom nevyužili....

chaala
3. bře 2011

@verusinek A jakou barvu? Tu lékořici?

verusinek
3. bře 2011

@chaala jo, na žlutou bych nevydržela čekat a ta béžová je taková nic moc a fialovou nee 🙂

dadous
3. bře 2011

@verusinek my fusak taky nevyužijem 😵 holky ja se na ni tak těším 😵 ted v sobotu se na ni jedem mrknout , pže přítel ji chce nejdřív vidět na živo, no a pak hned objednavam 😵

verusinek
3. bře 2011

@dadous no já jsem taky strašně natěšená 😵 a prý má ta nová kolekce i větší kolečka, tak jsem zvědavá...

kristina80
3. bře 2011

V Malvíkovi v Hostivicích ji mají na stránkách za 3.990,- plus se dá dokoupit pláštěnka, moskytiéra a fusak. Myslíte si, že se fusak využije na podzim a v zimě i pro větší dítko, nebo to bude krátký fusak, kam se vejde jen malé mimi? Ještě by mě taky zajímalo, jak se jezdí s malými kolečky a nízkým posezením na obrubníky, v metru na eskalátorech atd., nemáte někdo zkušenost?

@dadous Už je někde k vidění, že jste psali, že se pojedete podívat??

chaala
3. bře 2011

@kristina80 já mám ten fusak u staré nuny...spíš je to takový nánožník, protože na fusak je to slabé. Teď jsem ho užila,Vandě bude 15měsíců. Je ale spíš menší, tak možná do něj vleze i na podzim, ale spíš ne. Takový dvouleťák určitě ne. Snažila jsem se ho změřit...má asi 82cm.

dadous
3. bře 2011

@kristina80 ne ne, my se jedem podívat na starou verzi, 😵

kristina80
3. bře 2011

@chaala Děkuju za změření, my měli v 6 měsících už 72 cm, takže nevím, nevím, jak dlouho se do něj vejdeme 😀

@dadous Po shlédnutí poreferuj, jaký je... já možná zítra taky sjedu juknout na starou verzi, když mi to vyjde 😉

chaala
3. bře 2011

@kristina80 jééé,tak to Vanda měla na roce 74cm...tak teda nevím, jak vám fusak bude.

kristina80
3. bře 2011

@chaala Máme trošku většího a buclatějšího chlapečka na svůj věk, takže fusak asi nepořídím, dlouho by mu nevydržel ☹

hame
5. bře 2011

Holky já nakonec objednala ten originál fusak/nánožník a malej se mi tam ještě v poho vleze 😉

verusinek
19. bře 2011

@hame ahojda a nemáš fotku malého v tom "fusaku" v kočárku????

verusinek
19. bře 2011

@dadous tak objednáno 😉 ?
Já už se nemůžu dočkat, teď v týdnu už snad dorazí 😵

hame
19. bře 2011

@verusinek 😀

dadous
19. bře 2011

@verusinek no super tak pak hod foto, ja ho ještě neviděla naživo 😨 tak snad se příští tyden někam dostanem 😵

verusinek
20. bře 2011

@hame děkuju 😉
@dadous jo jo hodim, snad bude 😵

verusinek
23. bře 2011

je doma a je dokonalý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

chaala
23. bře 2011

@verusinek Hezký fotky. 🙂 Ať se dobře jezdí.

sirenita
10. kvě 2011

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, je Nuna moc velká na 7měsíční mimčo? Vybírám golfky na dovolenou a chci, aby už vydržely pro malou do doby, než nebude chtít být v kočárku. Ale někde jsem zaznamenala, že je kočár vhodnější pro větší dítka....

chaala
10. kvě 2011

@sirenita nuna nemá polohování nožiček, pouze zádová opěrka jde do úplného lehu. Proto asi to označení pro "větší dítka"

sirenita
10. kvě 2011

@chaala díky. Já nemám o tomto kočárku zatím ani páru ( jen obrázky a zákl. info ), proto se ptám 🙂

chaala
10. kvě 2011

@sirenita většina maminek při výběru golfek preferuje polohování nohou i zad. U nuny nožičky dětem visí dolů...některým maminkám to nevadí. Já jsem nunu kupovala, když měla dcera rok. Nožičky jsem neřešila, protože jsem nunu měla jako druhý kočárek ke sporťáku.

sirenita
10. kvě 2011

@chaala to máš pravdu. Já potřebuji golfky už na léto, takže Nuna padá...což mě mrzí, vypadá skvěle...

luciferova
31. kvě 2011

prosim vas, maminy, ktore ste prali striesku, ako sa da demontovat? mam nunu 2010. odpoved prosim cez @ 🙂 dakujem pekne!

chaala
31. kvě 2011

@luciferova nevím přesně, jak to myslíš demontovat...bouda jde pouze odcvaknout z konstrukce kočárku

dadous
4. črc 2011

ahojda, tak mame konečně taky nunu a je uuuuplně super, to jsem ani nečekala 😵