Golfky Nuna. Máte zkušenost?

terezka87
3. led 2011

Prosím máte zkušenost??? 🙂

simonceli
3. led 2011

Zkoušela jsem je v obchodě a jsou strašně nízké, řekla bych, že jsou pro mnohem větší dítě, než je moje malá (14 měsíců) byla v tom strašně ztracená a seděla hrozně nizoučko nad zemí, má strašně malinkatá kolečka, tak nemožné s tím nastoupit do nízkopodlažního autobusu nějak normálně a na kostkách a nerovnostech nepoužitelné. Je to jen taková disegnovka do obchoďáku nebo jen na hladké cesty. A nedá se vůbec polovoat. Má teda dvě polohy zádové opěrky, ale liší se 10 stupňovým náklonem pouze. Takže já bych si to nikdy nekoupila. Naštěstí jsem měla velmi milou a ochotnou paní prodavačku, která mi vše ukázala a nechal všude vyzkoušet. Jako kočár vypadá moooc pěkně, taky jsem ho hrozně chtěla, ale raději jsem koupila jiný a jsem teď nejvíc sppokojená a nuna bugy za mě určitě ne.

nelis
3. led 2011

Mám je doma - koupené, připravené na jaro. 😎 Tobiášek je teda ještě prcek, tak si na ně počká. Ale vleze se do nich pohodlně i Leonka a to má 3,5 roku. Nechtěla z ní vylézt. 😉 Taky jsem hodně váhala, ale víc než na dojem zkoušení z obchodu (promiň Simonceli), jsem dala na zkušenosti holek, co už je mají odzkoušené v terénu. Diskutují na www.emimino.cz - název diskuze je myslím stejný jako tento. Tak tam mrkni. 😉 Kdo je má je hrozně spokojený, však počti. Já jsem tam s nima řešila právě jízdu na kostkách a holky mají jen dobré zkušenosti. Tak jsem do nich šla. 🙂

majkali
7. led 2011

Ahojky, tak já nunu mám (ve žluté barvě) a jsou super. Fakt ty prodávat nebudu. neměla jsem problém na kostkách, v podstatě nikde. Škoda, že není opěrka polohovatelná na úplný leh, ale malej si nikdy nestěžoval. Jen ta pláštěnka, to je patent. Chtěla jsem se zeptat, není tu někdo kdo má i fusak? Je dost teplý na zimu?

terezka87
autor
8. led 2011

Tak holky dík ale já budu potřebovat zpíše kočárek který pujde více do lehu 😒 . Sic mě to štve ale nepujdu do něj. A vám budu jen tiše závidět 😀 .

renejaarudolf
16. led 2011

Ja taky vazne uvazuji o nune a tak bych se chtela zeptat jaky je ten fusak, teda jak velky jestli se tam vejde i 2-3 lete dite,jaky je slunecnik a hlavne nevim se rozhodnout ohledne barvy- zluta,fialova nebo lekorice? 😅

marki.s
13. bře 2011

@terezka87 Teď, co je nová kolekce 2011 už jde polohovat úplně do lehu! Budeme taky pořizovat k našemu Peregáču

Nová kolekce úžasných golfáčků NUNA PEPP 2011
kočárek prošel několika změnami a vylepšeními.
Mezi ty nejočekávanější patří:
- polohování zádové opěrky až do úplného lehu
- větší kolečka
- větší nákupní košík
- větší stříška a sluneční clona
- hlubší a prostornější sedátko
- kvalitnější textilie

johnatanka
26. bře 2011

Holky, už ho některá máte??? Je už na eshopu někde????? 😉

verusinek
26. bře 2011

@johnatanka jo jo mám a jsem moc spokojená 😵 😵 😵

johnatanka
30. bře 2011

@verusinek Ahojda, máš 2011??? Tady na prodejně by měla být tento týd...jak moc jde do lehu? A o co je vylepšená než 2010??? dííííky moc za info 😵

verusinek
30. bře 2011

@johnatanka jo jo mám 2011, jde skoro do úplného lehu, mrkni do alba, mám to tam vyfocené.... měla by mít větší košík, kolečka, sedák (ale to nemůžu porovnat) ... a zatím jsem tedy moc spokojena 😉

evusinka
21. dub 2011

@verusinek chtěla jsem se zeptat, jak se ti s ním jezdí v nerovnějším terénu? Zdají se mi hodně malá kolečka...

verusinek
21. dub 2011

@evusinka zatím jsem problém nikde neměla... 😉

luciferova
31. kvě 2011

maminy poradte, ako sa da vyzliect strieska ked ju chcem oprat v pracke? odpoved prosim cez @ vdaka 🙂

evusinka
16. čer 2011

@verusinek Děkuji ti. Už jsem pro ně rozhodnutá, ten design je super. 🙂

svoja
16. čer 2011

ahojte,
nunu mame (fialovou) a je to naprosto skvelej a pro nas dokonalej kocar. mala kocary nesnasela, ale tento miluje. sama si tam nastupuje, zapina se, zsama vystupuje. kolecka jsou sice mala, ale zvladnou veskery teren. aspon ja jsem teda nemela problem, na polni ceste, na kamenech, na kostkach, do schodu jsem jela, na jakykoliv obrubak. myslim si, ze i do busu by se dalo, coz teda vyzkousene nemam. je to spis sportacek nez golfky, coz ja rozhodne ocenuju. skvele se s nim najizdi na obrubak, nemusim ho nohou prislapovat (ma jinak teziste nez klasicke golfky). za me rozhodne ANO!!! my jsme teda polohovani nepotrebovali, mala v kocaru nespi, ale uz v nem nekolikrat usnula v nouzi a vyspala se. cz ted teda resi ten novy typ, ktery polohovat jde. jedine, co bych vytknula starsimu modelu je ten kosik. ten je teda fakt malej. vozime v nem ale lopatku s kyblickem a balonek a staci.

kithy
12. črc 2011

Ahoj holky, chci si koupit nunu 2011 a chci se zeptat, kdo ji uz mate, jak je velky ten nakupni kosik? Pisou, ze by mel byt vetsi jak u strasiho modelu. Vejde se mi tam treba 1,5l pet lahev a neco k tomu? Mam ted sportak s taky docela malym kosikem, tak abych tam treba nejakej pidi nakup vecpala 🙂

dadous
12. črc 2011

@kithy ahojda, košík moc velky není, ale lahev a něco maleho se ti tam vejde, ale ja třeba vozím plaštěnku v košíku, takže se ti ten košík do hloubky zase o něco zmenší 😵

kithy
13. črc 2011

@dadous Děkuji za info 🙂 Tak to by mělo asi stačit, když půjdu nakoupit něco většího, tak vezmu náš normální sporťák a bude to vyřešeno. Nuna se mi moc líbí, už se na ni těším 🙂 Doufám, že i Kubimu se v ní bude pěkně jezdit:D

martinka2000
14. črc 2011

ahoj taky jsem nad nunou premyslela hrozne se mi zalibila tak jsem jela koupit nejake golface a nakonec jsem si dnes nunu dovezla domu a muzu rict ze jsem naprosto spokojena bydlime ve meste takze by nemel byt problem no moc se mi libi zatim jsme moc daleko nejeli ale ovladatelnost uzasna i moje petileta dcera vezla kocarek a uzasne a libi se mi ze kdyz se slozi muzete ho vzit jako kufr na koleckach no to je uzasny takze ja jsem spokojena a nelituju ze jsem si ji koupila obycejne golfky me nezaujaly a jsou stejne velke v zadove operce jako nuna nektere dokonce mensi takze spokojenost 😉

kithy
24. črc 2011

Holky jeste by me zajimalo, pasuje na nunu jen origos plastenka nebo by se mohla pouzit z jineho sportaku prip. nejaka univerzalni?

janinka1987
18. srp 2011

@kithy Bohužel ne...Na nunu mám docela spešli pláštěnku, má takové výztuhy, aby mělo dítě pod ní prostor a to normální pláštěnka nemá ☹

kithy
18. srp 2011

@janinka1987 Dekuji za info. Tak holt ji budeme muset poridit, neda se nic delat no. Ja si prave rikala, ze jak je ten kocarek fakt designove hodne jinej, tak ze asi plastenka musi taky byt nejaka specialni 😉

hlavinka
18. srp 2011

Ahoj holky, taky o nem uvazuju - tedy model 2011 http://www.detskydum.cz/detail/nuna-pepp-612001/
Ta striska se da vyklopit docela dost? Nesviti tam? A od kolika let jste v tom vozily decko? A jak v zime, kdyz je snih? To jeste asi nevite, co?
A je rukojet nastavitelna? Prave zvazuju tenhle nebo Graco Mosaic ci Graco Mirage - kvuli te rukojeti.
A opravdu se tak lehko sklada do auta?

Diky za info 😉

janinka1987
18. srp 2011

@hlavinka Ahoj, tak my máme Nunu necelý týden, je nám 17 měsíců, ale kočárek je psaný od 6 měsíců - podle mě je to docela brzo, je tam hodně nechráněné, typla bych to tak od roka v pohodě...Stříška se dá otočit ož k sedáku (tak se kočár skládá), ale zase se tam asi pak nevejde dítě. Mrkni ke mě do alba, mám tam stříšku vysunutou...Jo a na zimu to kočár fakt není...Už jen proto, že se tam nedá dát nánožník, to nemluvím o malých kolečkách (my jdeme na zimu do svého starého sporťáku). Jo a rukojeť je výškově nastavitelná 🙂 Ale řídí se fakt super, zvládne i terén, do kterého bys to neřekla a malému se tam moc moc líbí 🙂

hlavinka
18. srp 2011

@janinka1987 Jani, moc diky za info! No jo, idealni kocar proste asi neni

verusinek
18. srp 2011

@hlavinka do auta se skládá vážně jednoduše a stříška se dá sklopit v sedě přes celé dítě 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/verusinek/al...

hlavinka
19. srp 2011

@verusinek Diky🙂 Jeste uvidim. Jako golfky dobry, ale ja bych potrebovala neco idealniho i na zimu, protoze jestli bude jako byla letos a loni, tak nevyjedu☹ I sportak s velkyma kolama mel problem, protoze tady bylo 0,5 metru snehu na kraji chodniku a 20 cisel na chodniku a to se nedalo☹

A jak se s nima nastupuje do nizkyho autobusu? Kdyz ma tak maly kolecka a nizko posazeny nad zemi?

verusinek
19. srp 2011

@hlavinka do autobusů to je úplně bez problémů a tedy na takovou zimu to asi tedy nebude ideální kočárek, ale to asi žádně golfky, když měl i sporťák problém 😒

hlavinka
19. srp 2011

@verusinek Dekuju 😉