Golfky Nuna. Máte zkušenost?

terezka87
3. led 2011

Prosím máte zkušenost??? 🙂

jennyska
27. zář 2013

Ahoj Mamnky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Nuna a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-nuna/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

vec01
16. říj 2013

Zdravím maminky, nemáte někdo na prodej adaptéry na uchycení autosedačky Maxi-Cosi nebo Cybex pro Nuna Pepp? Máme letošní model (bez polohování nožiček, jen zádíčka), ale to asi na adaptéry nemá vliv. Malý už má 6 měsíců, tak potřebuji jen chvilku a nechce se mi kupovat nové. Pokud někdo máte a již nevyužijete, prodáte za rozumnou cenu? Děkuji

kamikka
16. zář 2014

Já je mám a jsou jak do terénu tak do civilu no vlastně je mám od manželovo ségry ale když jsme jeli na koupák tak super dá se v ním krásně spát ale já si koupila baby point solar (než jsem dostala nunu)

ebsian
16. zář 2014

@hlavinka Přesně z toho důvodu jsem je nakonec nevybrala. Mám velké dítě a stěží by se tam vešla po 2. roce.. 😉 I když jsem o nich uvažovala..