Golfky Nuna. Máte zkušenost?

terezka87
3. led 2011

Prosím máte zkušenost??? 🙂

hlavinka
22. srp 2011

Tak jsem je dneska videla na zivo a fakt super. jsou desne lehky a skladny. Takze az Majda povyroste, urcite je poridim (ale asi na stridani se sportakem).

pajmou
26. srp 2011

Taky je chci do autika, abych netahala sporťák třeba na nákupy a vypadaj užasně 🙂

anitram18
28. srp 2011

Holky, nevíte, jestli se chystá nová kolekce 2012? 😉 díky moc

abs
30. srp 2011

Dobrý den maminky🙂chtěla jsem se zeptat těch co mají Nunu..nevíte náhodou které kočárkové madlo pasuje na nunu?paní s mmb šije ale prý ty měké nejsou moc dobré..☹(

anitram18
30. srp 2011

@verusinek ahojky, prosím tě, ta přední kolečka nejdou zaaretovat, že? díky 🙂

abs
30. srp 2011

@anitram18 ne nejdou!ale jezdí se s ním skvěle🙂

anitram18
30. srp 2011

@abs tady totiž píšou, že fixace je možná 😅 http://www.cestomat.cz/nuna-pepp-golfovy-kocare...
ale dnes jsem je viděla naživo v obchodě a není tam žádná páčka, nic...tak proto jsem se ptala, díky 😉

abs
30. srp 2011

ne točí se..ale přispůsobí se jízdě!jela jsem už přes hrboly a velké díry a zvládl to super🙂

anitram18
30. srp 2011

@abs jak máš velké děcko? jak se tam vejde? mě furt přijde, že nad hlavičkou už moc nezbývá, aby nezavázel o boudičku 😅 a nevadí ti, že nejdou polohovat nožičky? s tím madlem, já pokud Nunu koupím, tak pořídím asi aspoň tohle http://www.lilinka.com/produkty/madlo-ke-kocark... , ale taky by mě zajímalo, jestli njde i nějaký jiný pultík 😉

kacka.l
30. srp 2011

Boudičku si můžeš nastavit jak vysoko chceš, teda na staré nuně to tak bylo. 🙂

anitram18
30. srp 2011

@kacka.l no jde to trošku povytáhnout, ale pak je tam už takovej "čudlík" a přes něj to nejde... 😅 tak nevím...a malej je dloihej, tak se bojím, aby mu to brzo nebylo malý 😒

anitram18
30. srp 2011

a ještě mám jeden dotaz, do jakého věku vydrží ten zimní fusak? mně přijde dost malej....

verusinek
30. srp 2011

@anitram18 jak píše abs, kolečka zaaretovat nejdou, ale není třeba, kočárek je fakt perfektně ovladatelný....
kolik malý měří??? Nikolásek má 85cm a zatím tedy v pohodě 😉 a počkej až ti malej začne běhat, madýlko před něj bude zbytečné 😉 , u nás je nastupování a vystupování z kočárku strašně oblíbené 🙂

abs
30. srp 2011

syn má roček..a místo tam ještě má.ty nožičky nám nevadí..spinká tam hezky..fusák origoš nemáme,máme svůj tak nevím!

anitram18
30. srp 2011

@verusinek díky 🙂 Filda má teď v 9měsících cca 77cm...s tím madýlkem máš pravdu 😉 ale asi jen pro ten pocit zpočátku...

verusinek
30. srp 2011

@anitram18 tak to je dlouhán, náš malej měl 74cm na roce 🙂 , tak to je jasné, že pro tvůj pocit je to super 😉 a sundat jde vždycky 🙂

anitram18
30. srp 2011

@verusinek jo, je dlouhán po tátovi 🙂 tak nevím, kam a jak rychle poroste 😕 musím to vše promyslet, možná počkám až na jaro, v zimě toho stejně moc s golfkama asi nenajezdím...a třeba bude i nová kolekce 😉

verusinek
30. srp 2011

@anitram18 🙂 jo to jsem si taky myslela, že budeme mít dlouhána, když oba máme kolem 180cm... uvidíš, třeba nakonec objevíš nějaký jiný 😉

anitram18
30. srp 2011

@verusinek když on je fakt boží 😵 MM má 193cm 😉 no uvidíme....

anitram18
8. zář 2011

Holky prosím jaký používáte zimní fusak u Nuny?díky

jaa
11. zář 2011

Holky,mám na prodej měsíc používané NUNY 2011 barva lékořice.Kupovala jsem je jen kvůli místu v kufru na dovču v ČR.Kdyby jste měla některá zájem ,tak IP.Originál krabice a záruka. 😉

johnatanka
8. led 2012

Holky, máte někdo ten slunečník od Nuny, je potřeba na Pepp???

dagis
14. led 2012

Holky,máte někdo do Nuny fusak lodger?Vleze tam vůbec? díky

luca30
1. únor 2012

Holky tak jsem také narazila na tyto golfky kolekce 2011 málo ježděné barva sand příležitostně používán
součástí slída na kočárek, moskitéra, slunečník, nánožník pc- 4300,- po slevě 3100,- tak ráda uvítám Vaše nové ohlasy, bydlíme na vesnici a kočárek bych měla když pojedu do města k dr nebo tak...malá bude mít v březnu rok.... 😉 😉

luceka
1. únor 2012

@dagis podívej se na diskuzi na emimino, tam mají holky dávané fotky s tímto fusakem, taky budeme kupovat nunu a mám lodger bunker 😉

dagis
1. únor 2012

@luceka Díky-hned na to mrknu 🙂Malá má 14.měsíců tak jestli je taky dost velký pro ni.

hlavinka
22. únor 2012

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, zda maji dostatecne dlouhou zadovou operku? Nekde jsem slysela, ze je kratka a ze vetsi deti maji hlavicku skoro az za krajem. (Nase holky jsou velke, takze toho bych se rada vyvarovala). Jinak teda stale uvazuju o koupi.....diky moc 😉

kubaka
10. bře 2012

Pokud postrádáte madlo k těmto golfáčkům, najdete ho v mém obchůdku s vychytávkami. 🙂

Opravdu je opěrka docela krátká, s maminkami jsme kočárek prozkoumaly důkladně. Pro velké děti už se nehodí.

hlavinka
25. črc 2012

Ahoj holky,

tak pridama aktualni zkusenost s golkama.

Reklamovala jsem je, nebot po 2 mesicich jezdeni (ne nijak intenzivniho a vetsinou v nakupnich centrech) se strasne spatne odbrzdovaly. A vyjadreni? Golfky se musi alespon 2x do roka rozebrat a detailne vycistit a promazat (jak pry stoji v navodu - uprimne, necetla jsem ho cely do podorbna). Golfky byly k reklamaci dodany ve spinavem a zanedbanem stavu. HAHA. To jsem je teda sprchovala, aby nebyly teda spinavy. Uznavam, ze potah jsem nesundavala a neprala, ale v tom jsem zavadu neuvadela (navic boudicka sundat a vyprat nejde). Nikdo snad neceka, ze kdyz mam rocni dite, ktere v golfkach ji, ze budou nablejskany.
Takze ty jejich blby kecy at si nechaji. Je zajimavy, ze jiny kocarky, co jsem kdy mela, zadny problem s brzdou nemely nikdy a to jsem je teda rozhodne detailne nerozebirala. A na to teda fakt nemam cas.

Mate s tim nejakou zkusenost, neblbnula vam brzda?

A k delce - my je asi budeme muset po prazdninach dat pryc, protoze Majde uz je operka kratka a kdyz spi, ma hlavicku polozenou na te latce, co patri k boudicce☹ Takze rozhodne mi neprijde, ze by byly do 3 let.

hojda
15. lis 2012

je to jen mětský kočarek nebo zvládne i trošku terénu?