Golfky Patron Bohemia. Máte zkušenost?

poupe
25. led 2008

ma je nekdo,jaky mate s nima zkusenosti,?diky

bumlice
25. led 2008

Ahoj nevim jake maji maminky zkusenosti ale ja je mam celkem spatne.Ted mam objednany nove golfky tak doufam ze budou lepsi.

poupe
autor
25. led 2008

a jaky spatny zkusenosti?

bumlice
25. led 2008

po 3mes. se mi rozparala latka na podnozce.ted po roce se roztrhla ta penovka na tech ruckach kde se to drzi a je celkove nejaky rozviklany a to s nim zachazime dobre tak nevim mozna jsem mela jen smulu.Ale moje svagrova je mela taky a taky se ji pokazili ale nevim co konkretne.Ale nektere maminy v diskuzich si ho chvali.

lenerka
5. dub 2008

čus

my golfky od patronu dostali tak to se tedy máme na co těšit co?
naše malá už v nich párkrát jela a jí se sedělo i leželo dobře,ale mě se špatně řídili
jsou sice lehký, dobře se skládají,ale když jedu tak furt narážím na kolečka!moc dobře se mi nedrží
možná,že půjdeme do jiných,jestli se tedy rozpadnou zatím s nima vydržíme
darovanému koni na zuby nekoukej! 😀

poupe
autor
8. dub 2008

Uz jste nekdo videl novou kolekci 2008?

petpet
9. dub 2008

Ahoj, nevim jak golfky, ale ja se pridam s prespatnou zksuenosti s trojkombinaci. Takze do golfek bych nesla uz ani kdyby mi zapaltili. Nase ditkos e v kocaru vozilo cisteho casu max. 6 mesicu, ale mezitim dve reklamace, druha neuznana, ac se objevily tytez vady, ktere prvne uznali. Dle meho se firma jistila, at nemusi vracet penize. Ted je to uz vec dalsiho zkoumani. Taky ybch nerekla, ze byl kocar nejak extremne zatezovan a presto nevydrzel,. od trhajiciho se potahu ve svu, kde to jizda vubec neovlivni, pres vypadavajici nyty, padajici brzda apod. 🙄 NIDKY VICE...ceske zlate rucicky.

jabber
9. dub 2008

Tak my od nich taky máme trojkombinaci a nemůžu si na nic stěžovat 😵 - spíš to bude věc náhody, že člověk narazí na nějakej šmejd, než že by to bylo obecně špatný

smajlik
7. kvě 2010

ahojky, přidávám se též, máme trojkombinaci Apollon Alux a musím zaťukat - naprostá spokojenost. Chci se zeptat - máte zkušenosti s golfkama Patron Pluton?