Golfky Patron Maars nebo Chicco CT 0.6? Poraďte

hotaska
17. bře 2011

Prosím o radu nebo zkušenosti, přemýšlím který vybrat 😝

Kočárek potřebuji jen příležitostně, na cestu autobusem nebo na výlety a v létě k moři. A co kočičí hlavy, myslíte že se to dá s těmito kočárky zvládnout?
Moc děkuji!

veverka10
30. bře 2011

Zdravím, přesně mezi těmito váhám. 🙂 Tak budu taky moc ráda za zkušenosti. Chcicco jsou o dost dražší, ale zase se dají lehce polohovat. Podle obrázku to bude ale jen tak o 10 cm, tak nevím jestli to má vůbec smysl a nemám koupit raději levnější Patron. Zatím jsem bohužel ani jedny neviděla v reálu.
Díky.

majatob
4. kvě 2011

@hotaska @veverka10 ahoj, me minuly tyden prisly ty chicco, zatim su spokojena, jestli je to jeste aktualni a neco vas zajima, klidne mi napiste do IP 🙂

arcik
4. kvě 2011

Ahojky, mam patrony jen na nákupy a pojíždění autem a jsem spokojená...asi bych se řídila cenou

ladybugie
4. kvě 2011

ahojky, ze zkušenosti bych brala ty golfky, které jdou polohovat. Jinak je to otřes. Jezdila jsem s golfkama, který nešly napolohovat a když tam synovec usnul, tak mu spadla hlavička dopředu a byl jakoby oběšenej na těch pásech. Já mám golfky Chicco Multiway. Stály 2400,- v plné výbavě - nánožník, madlo, pláštěnka. Jsou polohovací a jedny z nejlepších. Na kočičích hlavách jsou na prd všechny golfáče. Kdybys chtěla odpružený kočárek, tak jedině nějakej lepší sporťák. Jak jsem mrkla na ty tvoje vybraný kočárky, asi bych šla znovu do chicca.

jchalupka
26. kvě 2011

Arcik - Jaké máš prosím tě Patrony? Já uvažuji o golfkách Patron Atlas. Ale nevidělaj sem je v realu ani na ně nečetla žádnou recenzi tak nevím. Na prodejně jsem zkoušela Patron pluton a měli pěkně odpružené zadní kolečka