Golfky Peg Perego: Centro nebo Pliko?

power700
18. lis 2008

Ahojky, nejdříve se omlouvám,jestli je tu už toto téma, ale nenašla jsem ho. 😒 Potřebovala bych vědět vaše názory a zkušenosti s těmito golfkami. Které jsou lepší na ovládání, jaký je prostor pro dítě, nejsou moc těžké atd..Někde jsem četla, že snad ty centro se snad už nevyrábí, kupovala bych je asi už použité.Ještě jsem chtěla spojené madlo, myslím, že je to lepší na ovládání,ale nevím..Ráda si nechám poradit. 🙂 Díky moc za všechny rady a postřehy.

unka7
18. lis 2008

Ahojky,

já mám kočárek centro a jsem s ním moc spokojená, spojené madlo mi moc vyhovuje hlavně, když telefonuji. Prostorné jsou malá se mi tam vejde i s fusakem a má kolem sebe ještě dost místa a do košíku se toho vejde hafo. Dyštak napiš, co tě ještě zajmá?

minda
19. lis 2008

Nazdárek,
tak tohle jsem nedávno taky řešila. Asi záleží jak moc chceš kočárek používat. Já sporťák mám, takže jsem potřebovala spíš něco malého jen na cestování. A hlavně mám smůlu na maličké výtahy, do kterých se se sporťákem nevejdu (mám dlouhou tříkolku). Takže já jsem nakonec vybrala Pliko.

power700
autor
19. lis 2008

Díky za rady, sháním info, kde se dá.Ještě toto téma rozšířím: Narazila jsem na peg perego ARIA, jaké to je? Celkem splňuje všechny mé požadavky, ale NEMÁ POLOHOVÁNÍ NOŽIČEK! A to je asi dost velký problém, co myslíte, holky? Mně teda malá venku toho moc nenaspí, ale když usne, tak by asi ty nožky měla mít natažené,že, aby jí neplandaly. Ale kdyby to zas až tak moc nevadilo, šla bych do nich.. 😝

kalerat
10. únor 2009

ahojte, tak já se taky rozmýšlím nad peg perego pliko. Máte někdo zkušenosti?

minda
10. únor 2009

Já mám Pliko 2007, používám ho jako cestovní kočár do auta, mě vyhovuje, i když asi spojená rukojeť je praktičtější. Ale není to kočár do sněhu, asi jako všechny golfáče, nedá se s ním ve sněhu jezdit. Záda jdou dát do "lehu" píšu v uvozovkách, protože to určitě není vodorovný leh, do něj chybí asi 5 cm, ale to je asi u všech kočárů.