Golfky pro batole hodně vysokých rodičů

luccii
23. črc 2010

Ahojky, hledáme golfky, pár jsme jich v obchodu vyzkoušeli, ale téměř u všech kopeme díky naší výšce do koleček. Řešil někdo stejný problém? Nejraději bychom golfky ovladatelné jednou rukou, lehčí, s velkým košíkem a ne malými kolečky. Předem díky 🙂 .

beruska2x
23. črc 2010

nechci te zklama ale ja merim 160 atak obcas kopu do kolecek, jde o zvyk asi 😀

winas
23. črc 2010

Take jsme meli stejny problem a koupila jsem si golfky peg perego Si completo sice trosku drazi ,ale uplne perfektni . Vytahovaci madlo, lehke a do kolecek nekopeme.

luccii
autor
23. črc 2010

berusko, no vidis a nam v obchide rikali, ze je to proto, ze jsme oba hodne vysoci 😉 my teda potrebujeme i vysokou rukojet

winas, ten jsme zkouseli, ale vic se nam libil Britax Römer B-MOBILE 4, ale ten je trosku tezsi a spis se blizi sportovnimu kocarku... ale nekopeme u nej do kolecek, ma spojenou rukojet, krasne se ovlada, jen nevim, jak se tam nas prcek vejde, je taky vetsi 😉 kdyz nenajdem jiny, pujdem tady do tech golfek, ale rada bych vyzkousela jeste aspon jeden typ...

beruska2x
23. črc 2010

@luccii no MM ma 193 a ten teda s nima chodi jen do kopce 😀 😀 😀 😀 😀

luccii
autor
23. črc 2010

@beruska2x muj MM ma taky nejak tak 😉 no a ja jen o malinko vic, takze kdo by jezdil z kopce...? 😎

luccii
autor
23. črc 2010

min, ne vic 😀 😀 😀

beruska2x
23. črc 2010

@luccii 😀 😀 😀 to nevim 😀

winas
23. črc 2010

@luccii ja teda nevim manzel ma 2 metry a jsme se Sickem fakt spokojeni a konecne kdyz prsi tak muzu mit i destnik jednou rukou se da perfektne ovladat.

luccii
autor
24. črc 2010

@winas uz nevim, proc jsem Si zavrhla, jeste ho teda vzykousime 😉

luccii
autor
25. črc 2010

holky uz nikdo nevite o jinych golfkch pro vysoke rodice?

jmisa
26. črc 2010

My máme Jané Sonic Evo, daj se ta madla trochu povytáhnout, muž si nestěžuje, u jiných právě nadával, že se musí ohýbat.
Je zase fakt, že já se svýma 170 cm mám ta madla výš (ikdyž si je dávám to té nižší polohy) než jsem uvyklá u sporťáku, ale to je o zvyku.
Ale rozhodně nemají velký koš. My je používáme jen jako golfky a teď, když už mladej nechce moc do kočáru, tak radši táhnu prázdné golfky než sporťák.

mirusak1
7. bře 2013

Ahojte, obnovuji diskuzi, mate nejake tipy? Mam 1,79 a manzel 1,86 a spousta golfek mi pripada spis pro mensi rodice...

janulickaj1
7. bře 2013

ja mam 180 cm a doporucuju cybex golfky, je mozne je nastavit