Golfky pro malé rodiče, poraďte

blannie
17. kvě 2013

Ahoj maminky, sháním golfky, protože cestovat se sporťákem je někdy horší než návštěva posilovny. Jenže jsem narazila na dost velký problém, a to je výška madla, která se u golfek dá většinou jen zvyšovat ze základní polohy, která už je i tak dost vysoko. Např. mnou vyhlídnuté cybex callisto jsou vhodné cca od 170 cm. Prosím poraďte golfky, která jsou nejen lehké, skladné, ale vhodné i pro minimaminku - měřím 158cm a preferovala bych spojenou rukojeť, ale obejdu se i bez ní. Moc děkuji!

martinakl
18. kvě 2013

Ahoj, já zase narazila na opačný problém 🙂 Koupila jsem Chicco Simplicity a madlo je moc nízko a občas kopnu do brzdy (měřím 174 cm). Ale jsou lehoučký (necelých 7kg) a mají spojenou rukojeť, což je pro mne velký plus. Takže pro tebe by byly asi ideální... Opravdu jsou jinak moc fajn.

katka_21
18. kvě 2013

@blannie Dobrý den, zkuste se podívat na Valco Snap 4, jsou lehounké (váha 6,6 kg) a velmi snadno ovladatelné. Mají spojenou rukojeť ve výšce 104 cm. Po složení se dají přenášet jednou rukou.

zmyzulka
18. kvě 2013

řešila jsem stejný problém, mám 155 cm, klitéria byla nízká a spojená rukojeť, zvítězil BABYHOME EMOTION xtreet je úžasně lehoučný (5,5kg), snadno ovladatelný... teď už se dá koupit i za dobrou cenu, kolem 5,5 tis... mouchy sice má (nejde dát úplně do lehu a je trochu hlučnější) ale já bych ho nevyměnila ani za nic! když je narvaný autobus zaparkuju s přehledem i v uličce a ikdyž jsem prťavá zvednu ho v klidu i s dítětem 🙂

iluss
18. kvě 2013

Také se přikláním ke kočárku chicco simplicity. Naprostá spokojenost, pro malou maminku ideální. Rukoje´t se dá sklopit i dolů, takže mi ten kočár pak vozila i sama dcerka, když už povyrostla a chodila.
Je lehoučký, snadno se složí, rukojeť je spojená.....

veruska007
18. kvě 2013

Měřím 158 cm, manžel 176, máme Zooty Robin, bazarové, jezdím s nimi už s druhým prckem a sice už nemají nejmodernější design, ale nedám na ně dopustit. Rukojeť nemají spojenou, ale řídí se docela dobře jednou ruku.Jsou lehoučké (kolem 5 kg), mají stříšku, polohování do pololehu, skladné, do MHD bez chyby, zvládají i terén. Jezdila jsem s nimi letos celou zimu.

pablinka
18. kvě 2013

měřím 152 cm, manžel nějak 180 cm a koupili jsme Cybex Topaz. Sice jsou spíš pro vyšší, ale i mně se s nimi dobře jezdí, jak mají rozdělenou rukojeť, tak si dávám prostě ruce níž, ale i tak se mi dobře ovládají, ať teď s ročním mimčem nebo s 2letým synem dřív. Oceňuji na nich spoustu věcí, je fakt, že by bylo lepší, kdyby šla dát rukojeť ní, ale i tak s ní nemám problém, a to ani ve sněhu.