Golfky pro sourozence (dvojčátka), máte zkušenost?

blondilek
12. zář 2012

Ahoj, potřebovala bych pořídit golfky na dvě děti, jedno starší, máte někdo zkušennosti? Prosím poraďte na co si dát pozor a které by byly nejlepší Díky

amasonic
13. zář 2012

My máme pro dvojčata Peg perego aria twin - jsou lehoučké, velká výhoda je, že madlo je spojené, takže se dají celkem dobře řídit jednou rukou, jsou složené během pár vteřin. Taky se mi líbí, že jsou popruhy udělané tak, aby se mohlo dítě dobře předklonit a nevypadne. Stříšky jsou krásně velké, takže i při čelním slunci dětem nesvítí do očí. Akorát teda jako většina dvojčecích kočárků jsou celkem úzké, tak aby se vešly do dveří, takže nevím jak máte velké to starší dítě, ale aby se Vám tam vešlo, chtělo by to vyzkoušet.

iina
20. zář 2012

Měla jsem kočárek jané powertwin a naprostá spokojenost až do doby, kdy už starší nechtěl sedět na kočárku a tak jsem pořídila samostatný kočárek jen pro mladšího a starší má stupátko, kdyby chtěl odpočívat. Stejně s dvěma dětma už nejsem schopna být venku celý den, potřebují už každý kousek svého klidu...chtěla jsem vám napsat, že jsem taky zvažovala golfky vedle sebe a po navštívení několika prodejen s kočárky...odzkoušení kluků jak na inglesině, nebo i dražších modelech jsem zjistila že jízdní vlastnosti jsou naprosto děsné...nejen že jsou sedadla na úkor velikosti prdelek ...ale hlavně na každé straně kočárku je jiná hmotnost dítěte...a kočárek si dělá co chce a ještě jsem se u toho nadřela, aby to jelo rovně..tak jsem to vzdala a řešila to, jak jsem psala...jsem navíc maminka, co používá manducu...nebo šátek a kdyby bylo nejhůř vezmu jednoho na záda...přeji co nejšťastnější řešení... 🙂

zuzka72
20. zář 2012

Já měla na dvojčata tyhle kočárky, když tak kukněte pro inspiraci.. https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka72/albu...

jarkalada
21. zář 2012

musím se někdě podívat v obchodě, ale zeptám se i tu - na skladnost jsou ale lepší ty, které mají jen jako klasické hole, né ty se spojenou rukojetí? I když asi na manipulaci jsou jednodušší ty se spojenou?
Koukala jsem, že nejlehčí jsou asi peg perego aria twin... Ale asi nemaj polohování nožiček- je to třeba?
Co myslíte? 😎

ladybugie
4. pro 2012

tak můžu porovnávat monogolfky multiway od chicca a peg-perego aria twin. Multiwayky mají větší kolečka a líp to jezdí, než PP. Ale pokud PP nebudete používat v terénu na procházky, tak ta mini kolečka nevadí ničemu. Pro mě jsou pp se spojenou rukojetí daleko skladnější než multi, které mají klasické deštníkové skládání. Polohování nožiček pp opravdu nemají, ale ani mi to nevadí. Multiwayky to mají, ale stejně jsme to nepoužívali. Dcerka je skoro tříletá a do pp se mi vejde v pohodě. Jsou tam dost malinkaté fusáčky, ale dá se dokoupit velký zdvojený. já jsem s nimi maximálně spokojená a všem je doporučuju