Golfky s nafukovacími kolečky, existují?

kvetinka84
6. kvě 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, existují nějaké golfky, u kterých jsou nafukovací kolečka? Z důvodu skladnosti uvažuji o golfkách, přece jen se snadnějí skládají než sporťák a já často skládám kočárek do auta. Kamarádka má ale klasické golfky s plastovými kolečky a hrozně mi na nich vadí, že ta kolečka na trochu nerovném povrchu, třeba i dlažební kostky, strašně rachtají a drncají. Z toho důvodu jsem se začala po netu poohlížet, jestli neexistujou goflky s nafukovacími kolečky, ale nic moc jsem nenašla.

maffi.
9. kvě 2013

klasická nafukovací kolečka má TFK buggster S air. pak je ještě pár koleček, která vypadají jako nafukovací, ale jsou plněná gelem (ne vzduchem) - ty má určitě baby jogger city mini GT a asi i nějaké další značky, ale tam už si nejsem na 100% jistá, takže raději nepíšu.

kackaj
9. kvě 2013

@kvetinka84 Za mě taky doporučuju TFK...mám teda bez nafukovaček a nerachtá vůbec řekla bych, ale ty nafukovací kolečka můžou být jedině plus. A kočárek sám o sobě super, prostorný, lehce ovladatelný i dobře skladný. Ten jsem si na druhé ráda ponechala🙂