Golfky s nosností víc než 15 kg, prosím o radu

hanka208
13. únor 2014

Prosím o radu. Sháním golfky na jaro pro syna který už teď má přez 12 kg. A co jsem se dívala tak ty co se mi líbí jsou do 15 kg. Chtěla bych golfky s pevnou rukovětí a né malá kolečky + okénko ve stříšce. Líbí se mi Valco baby Snap 4 a levnější varianta je Babypoint Fortuna 2013, ale také obojí do 15 kg ☹

romantika
13. únor 2014

co vim tak jedine maclareny. ty jsou snad do 20 ci 25. ale jsou drahe.
Daji se sehnat na netu za lepsi peniz jete.

lv
14. únor 2014

Fakt to píšou skoro u všech, a nosnost je vyšší, neboj.

blahova_andrea
14. únor 2014

my máme valco zee, má být do 20 kg a jeho levnější příbuzný je bebe beni izzy, ale nevím kolik uvádí nosnost, je fakt, že většinou ty kočárky snesou mnohem víc než uvádí, mají prostě rezervu. navíc my to taky řešili kvůli tomu, že kočár měl být i na dovču v roce a půl malého a už v roce měl těch 11-12kg, takže jsme nechtěli na 15kg. no stejně 15kg ještě nemá a už jsme nevyjeli s kočárem x měsíců 😀

pehaka
14. únor 2014

přesně tak...🙂 nosnost mají vyšší navíc prckové po tom roce spíš vytahují takže už tak rychle nepřibírají... 😉 takže 15 kg bohatě stačí 😉

marci81
14. únor 2014

Cybex topaz-uvadi nosnost az do 22, 5kg 😉

hudala
14. únor 2014

Ale Valco baby Snap 4 má nosnost do 20 kg, ne do 15 kg 🙂 viz např. http://www.detskydum.cz/detail/valco-baby-snap-... takže klidně hurá do něj 🙂

katka_21
14. únor 2014

Doporučuji Valco Snap 4. Splňuje Vaše požadavky a jeho nosnost je do 20 kg.

katynka83
14. únor 2014

Ahojky, my máme Cybex Callisto, tam je psaná nosnost do 17,5 kg(-pro dítě, plus něco do košíku, tak myslím, že těch 20 kg určitě zvládnou, já tam nákup narvu), ale ty děti už pak fakt nepřibírají tak rychle, neboj 😉 , kočár je to fakt super a kvalitní, neměnila bych, ta spojená rukojeť je moc praktická, okénko sice nemá, ale nám to třeba neva. Pro představu, syn má 3,5 roku, je dost vysoký a váží 16 kg(ve školce patří k největším dětem), takže pořád splňuje nosnost kočáru, ale samo už tam nejezdí 🙂 , jezdí v něm dcera - 1,5 roku (11 kg), syn byl v jejím věku o něco těžší. Ale myslím, že i když ty ostatní kočáry mají nosnost těch 15 kg, určitě je tam velká rezerva, uvezou jistě víc 🙂

mishice
14. únor 2014

Máme Valco Baby Snap 4 a nosnost je max 20kg. 🙂 Jinak musím říct, že jsem s kočárkem spokojená a doporučuji, za přijatelnou cenu dost muziky.. 🙂) Mimo jiné lehounký-většinou si sama pomůžu i do MHD, do auta super skladný a na jízdu snadno ovladatelný jednou rukou, rozepínací clona na boudě špičková, kapsář a košík stačí. Jediné, co mě znervózňuje, je, že hůř vidím na malou vzhledem k tomu, že je sedačka pouze po směru..jenomže jsou to právě spíš golfky než sporťák, tak holt nemůžu chtít všechno. 😀

martinakl
15. únor 2014

Jojo, Valco má nosnost 20kg. http://www.valcobaby.com/fileadmin/pdf/Comparis...
(45lbs=20,4kg)
A je skvělej! 🙂

ivasad.
15. únor 2014

Na tu nosnost fakt nekoukej, to mají napsáno téměř u všech kočárů. Já mám Jané nomad, vozil často i dvě děti najednou (celkem asi 25kg) a v pohodě přežil. A jak píšou i ostatní, po prvním roce už děti moc nepřibírají.

pettule
15. únor 2014

Taky bych tu nosnost neřešila, jak píšou holky 😉 Mám golfky Peg Perego s nosností do 15 kg. Malá má v necelých 2,5 letech 16 kg a naprosto bez problému. Peg-Perego má ještě takový stupínek, kde se dá vozit starší dítko. Někdy si tam vleze starší kluk s téměř 25 kg 🙂. A jezdíme takto dost často a kočár drží 🙂. Takže to fakt neřeš 🙂. Přeji dobrý výběr.