Golfky se spojenou rukojetí. Poraďte

kjajule
14. čer 2010

Potřebovala bych poradit jaké golfky když chci spojenou rukojet.Rady a tipy na nějaké kočárky.Pokud by to byla tříkolka je to pro mě plus.Váha co nejmenší a hodně skladné. 🙂 Jestli vůbec takové existují díky 🙂

lucenek
21. led 2011

@hojda já měla jako zlepšovák toto nacvaklé madlo chicco ct04 na konstrukci těsně pod pěnovkama....takže jsem měla kdykoli spojenou rukojet a malá když chtěla tlačit tak jsem to madlo nacvakla níž

hojda
21. led 2011

@eyael My naštěstí jednoho doma máme a k němu i dva šikovné dědečky, takže se těšíme, co nám na kočárek vymyslí🙂.

sanies
21. led 2011

Ahojky.tak já mužu jen a jen doporučit Jane carrera,jsou sice dražší,ale opravdu kvalitní,odvozila jsem v nich 2 děti a naprostá spokojenost.Jízdní vlastnosti skvělé,skladné,jen nejsou úpně nejlehčí.

babyrenka
22. led 2011

@eyael : já jsem to také tak chápal, ale doba televizních receptářů na neděli už bohužel s nyní často uplatňovaným důrazem na ochranu duševního vlastnictví nenávratně zmizela. Šikovný tatínek by také asi musel nakupovat ve sběrných surovinách, protože při nákupu jednotlivých částí v řetězcích pro kutily by ho mohlo udělátko stát více, než levnější golfky.

sneha
25. led 2011

Ahoj. Jeste jednou se ptam, jestli nema nekdo zkusenost s kocarkem Chipolino Carolina. Predem diky za odpovedi.

eyael
27. led 2011

@sneha - já ne 😉

monivo
10. bře 2011

Ad Babypoint Mini. Viděla jsem ho naživo a i jak mi potvrdila prodávající. Je dost úzký. Takže se obávám, že by se tam větší děcko nevešlo. Taky jsem chtěla se spojenou rukojetí. Moc se mi líbí Babypoint MarkQ. Ale manžel ho nechce, že má malá kolečka. Tak už jsem skoro byla rozhodnutí pro Chicco Multiway. Ale teď jsem na něj četla i dost negativ, tak fakt nevim ☹

kagatkaga
10. bře 2011

doporučuji Espiro Magic4.....máme od listopadu, používáme skoro každý den a maximální spokojenost!!....lehké skladné, polohovací zádíčka i nožky....fakt super kočárek. Jen nevýhoda pro nakupující maminky.....hůře dostupný a malý košík, ale má i poutko na tašku a mobilní telefon 🙂))a cena okolo 3000kč.....pro více info pište

kagatkaga
10. bře 2011

a spojená rukojet je fakt super....hlavně když dítě tapká pouze za ručky 😉jiný kočárek bych ani neechtěla

monivo
10. bře 2011

@kagatkaga mám pocit, že Espiro už se nedělá. Babypoint vypadají skoro stejně, tak by mohly být taky fajn 🙂 Ale to se nedá takhle srovnávat.

kagatkaga
10. bře 2011

Ještě jsem ho našla, že je dostupný, takže snad není problém ho ještě sehnat

marecek4
11. bře 2011

já si pořídila Chicco ponee xs-polohování zádíček není sice úplně do lehu a nemá polohování nožiček,ale jako záchrana pro prcky co toho moc neujdou a potřebují odložit na cvíli prdelku bych řekla ideál-veliký košík,skladný,lehký,jen je k mání jen jako jetý a ještě mám Piere Gardin-Ibis,jediná nevýhoda je malý košíček,ale ty máme na cestování-to je loňská kolekce,por změnu polohování téměř do lehu,nožičky taky a váha asi 7 kg a pro mě důležité teleskopické rukojeti 🙂

monako3
11. bře 2011

Ahoj holky,

a co říkáte na cybex calisto? je lehký, s plnou rukojetí a skládá se do deštníků a má polohovatelné nožičky. Uvažuji, že si ho koupím, včera jsem ho viděla a vypadá dobře...

beruskanula
11. bře 2011

@monako3 : my koupili cyllisto a uz se nemuzeme dockat, az s nim vyrazime🙂
mrkni na diskuzi
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cybex-ca...
ja tam dala i nejaky fota a jsou tam holky, co ho maji a jsou spokojene...

monako3
11. bře 2011

@beruskanula já vím, už jsem tam kdysi házela koment, kouknu znovu...no já byla z něj taky nadšená, ale viděla jsem na živo takový vínový a nic moc asi možná jen barva mě odrazuje. Ale měla jsem vyhlídnutý ten šedý za dobrou cenu a tu akci jsem propásla ☹

micinka22
2. čer 2011

Ahoj vespolek..také hledám lehký golfáčo-sporták...cybex callisto...moooc jsem ho chtěla než sem ho viděla u jednoho páru v zoo... kymácel se v konstrukci a šíleně úzký ...za tu cenu bych ho asi nebrala...no už radší těžší, ale pořádnej :(