Golfky? Sporťák? Jaký na sport?

nickijanicka
3. led 2014

Ahoj maminky, mám prosbičku, z korbičky jsme již vyrostli tak bych chtěla pořídit malému nějakej pěknej sporťák,hlavně funkční hodně cestujem, jezdíme na in-linech apod. Máte někdo zkušenosti???Můžete mi doporučit?Děkujii

mrazulkav
3. led 2014

My ještě využíváme hlubokou korbu, ale co jsem tak okoukala po okolí, tak golfky jsou sice dobrý na cestování (snadno sklopné, lehké), ale na sporty moc nebudou... mají malá kolečka.
Máme 3-kombinaci, takže sporťák máme vyřešený (doufám, že bude vyhovovat jako hluboká korba). Ale pokud ne, ráda sem mrknu na nějaké tipy od ostatních 😉

climb10
3. led 2014

hezké a na sport jako dělané, jsou B.O.B. kočárky.... viděla jsem i na živo a super 🙂 info zde: http://www.bobgear.cz/kočárky 😉

ilovebaby
3. led 2014

@nickijanicka Jané slalom reverse 🙂 nemá spojenou drzdu, takže se o ní nezavadí a hlavně nepadá jako u jiných starších slalomů, má ruční brzdu a sedačka se dá dát do směru i proti směru jízdy.

nickijanicka
autor
3. led 2014

Jo je pravda, že ty malinkatý kolečka mě dost děsej...teď mám pěknýho offroada, tak bych potřebovala něco stejně funkčního. BOBGEAR je super,ale na mě moc drahej ☹ a něco jinčího by nebylo?
😝

nickijanicka
autor
3. led 2014

Co takhle Casualplay??

ilovebaby
3. led 2014

@nickijanicka ma strisku hrozne vysok.na dite fouka ☹ nejde do uplneho sedu takze dite klouze dolu ☹ meli jsme a sel brzy do sveta.s korbickou byl ok,ale ta je zase pomerne mala

ilovebaby
3. led 2014

@nickijanicka a co baby jogger? 🙂