Golfky X-lander

misi78
15. bře 2010

Moc se mi libi golfky x-lander. Mate s nima nekdo zkusenosti? Nevite jestli se k nim da dokoupit nanoznik. Divala jsem se na jeden e-shop a tam byli jen golfky.

pindruska
16. bře 2010

jééé, mě se také líbí golfky od x-lander xs. ale nikde jsem je na živo neviděla ☹. podle mého k nim nánožník půjde přikoupit třeba od Emitexu.

berulinda
16. bře 2010

taky si mi moc líbí golfky x-lander, objevila jsem pražský obchod který je má, tak je asi dojedu příští týden omrknout naživo. a nánožník od emitexu tam si myslím půjde, dám příští týden vědět

berulinda
16. bře 2010

jen jsem teda nikde nenašla rozměry, jen hmotnost ☹

raubirka
16. bře 2010

Golfky? Tak ty jsem jeste nevidela, jdu se podivat...

lumixii
16. bře 2010

nemáte někdo nějaký odkaz na ty golfky? Já je nemůžu nikde najít a nebo spíš koukám někam jinam 😀

lumixii
16. bře 2010

Tak už jsem je našla 😀

pindruska
16. bře 2010

berulinda: taky bych je chtěla vidět naživo, snad budou tento týden k vidění na veletrhu v Letňanech... pokud víš, kde bych se na ně mohla mrknout, napiš.

mě dalo docela práci než jsem zjistila, kolik váží. všude byla jen stejná strohá informace a i na stránkách dovozce do čr ☹ - právě od nich bych očekávala maximum informací. takže váží 6 kg a rozměry jsem našla kdesi v polském obchodě 😉
wózek złożony (dł x wys x sz): 107x48x81 cm
wózek rozłożony (dł x wys x sz) : 108x49x82 cm

ve24
16. bře 2010

ahojky, tak jsem našla kde je prodávájí, možná o nich budou vědět víc:
www.mimibazar. cz/pizurka
www.mimibazar.cz/bur
www.mimibazar.cz/susanecka
a dokonce ta bur prodává 2 kruhy golfek x-lander 🙂

berulinda
16. bře 2010

pindruska - má je Krteček v Praze Holešovicích. oni se teprve teď objevují, psala jsem i do eshopbaby na Chodově, tak je čekají každým dnem.
ve24 - líbí se mi to xs 🙂

pindruska
16. bře 2010

berulinda: teď jsem volala do Malvíka do Hostivic, jestli je tam mají k vidění, protože je nabízejí v eshopu. ale prý na prodejně je nemají, jsou na objednávku ☹ . tak díky za info, pokud je v Krtečkovi mají vystavené, asi bych se na ně jela podívat tam.

berulinda
16. bře 2010

tak jsem tam napsala, jestli je mají k vidění, tak uvidíme.

misi78
autor
16. bře 2010

Lumixii poslala jsem ti IP ale kukam ze uz jsi to nasla 🙂 V letnanech je urco mit budou, kamaradka byla na veletrhu v Brne a tam je meli. Pry vypadaji moc dobre. Me se taky libi ty XS. Diky za tip s tim nanoznikem. Psala jse´m na ten eshop jes´tli je k tomu nanoznik a neodpovedeli.

misi78
autor
16. bře 2010

Holky pokud je budete zkoumat na zivo tak dejte vedet jak vypadaji ju? Me se nejvic libi ta barva vulcano.

berulinda
16. bře 2010

tak ani v Krtečkovi je na prodejně nemaji :(
já mám spadeno na energy 🙂

kpetra
16. bře 2010
berulinda
16. bře 2010

no tak když maji i nánožník, tak už mám asi rozhodnuto a můj druhý favorit má smůlu, pokud xs obstojí i naživo 😀

misi78
autor
16. bře 2010

kpetra diky vypada to super 🙂 myslite holky ze je to automaticky v cene ten nanoznik?

pindruska
16. bře 2010

misi78: tak to doufám, že je v letňanech uvidím live 😉 . my jsme se o víkendu vraceli z ostravy, tak jsem do MM hučela, ať uděláme mezipřestávku v brně, ale jaksi nevyšlo ☹

berulinda: jééé, já jsem také uvažovala o energy, ale ještě jsem je live neviděla, jen když v nákupním centru s ním jela maminka a to sem nechtěla očumovat. půvoně jsem uvažovala o multiway, ale ty mají 8 kg ☹ . MM sice říká, že těch pár kilo rozdíl nehraje roli, ale kolikrát půjde s golfkama on a kolikrát já, že? 😀

misi78
autor
17. bře 2010

Tak mi odpovedeli z toho e-shopu, ze nanoznik je automaticky v cene 😉

pindruska
17. bře 2010

misi78: díky za info. teda ale musím říct, že to, že je nánožník v ceně jsem viděla jsem v jednom obchůdku na mimibazaru, jinde o tom nic nepíšou ☹

misi78
autor
17. bře 2010

Nepisou taky nechapu proc. Ale plastenka tam neni ta se musi pry koupit zvlast.

kikimaruska
17. bře 2010

http://www.bajka.net/index.php?p2810,wozek-x-la...

tady je foto i s nánožníkem a korbou, autosedačkou... 😉

misi78
autor
19. bře 2010

kikimaruska me to teda naslo normalni x-lander ne golfky. A golfky s autosedackou a korbou? To moc pro starsi ditko nebude.

kikimaruska
19. bře 2010

Tak se omlpouvá, nějaká zrada stránek. Našla jsem ho zde opět, manuálně a adresa stránky odpovídá té výše uvedené. Jsou tam golfky X-go ve všech barvách i s nánožníkem, korbou a autosedačkou....která je vhodná např.pro mě, kdy na druhé dítko je mnohem lepší při nakupování netahat celý podvozek velkého X-landera ale jen golfkový podvozek 😉 , kor když na něj pasuje i maxi-cosi autosedačka a ostatní se stejnými adaptéry (Cybex) 😉

kikimaruska
19. bře 2010

pro zájemce-najedte na odkaz a manuálně zadejte X-lander, vyjede Vám nabídka a golfky zde jsou také...pak jen otevřít... 😉

misi78
autor
19. bře 2010

kikimarus tak to jo to chapu, ja druhy neplanuju, a ten muj je uz trosku odrostlej 🙂

kikimaruska
19. bře 2010

misi jj to je v pořádku, my už taky ted využijeme hlavně golfky, ale právě je chci nechat na druhé časem a aby na ně šla autosedačka nacvaknout...(a tady jde i korba) .když sem jezdila sama nakupovat, tak v kufru byl nacpanej kočárek a nákup jsem skládala na zadní sedačky 😅 , takže každý místečko ušetřený dobrý 😉 .

pindruska
20. bře 2010

holky, hlásím, že jsme se vrátili z veletrhu v letňanech a že tam měli vytavené golfky x-lander xs. moc jsem se na ně těšila a byl to můj favorit, když jsem ho viděla na netu. ale ve skutečnosti je hrozně maličký sedák a když jsme tam dali malého sednout, tak sjížděl dolů. a ten přední oblouk je docela vysoko a nedá se rozebrat a posunout. takže tyto golfky škrtám ze seznamu adeptů. ☹

kikimaruska
20. bře 2010

pindruska: a viděla si i ty X-go? Jak se ti jevily?

misi78
autor
20. bře 2010

Pindrusko tak to je teda blby, no ja doufam ze je budou co nejdriv mit i tady at muzu omrknout na zivo.