Golfky X-lander

misi78
15. bře 2010

Moc se mi libi golfky x-lander. Mate s nima nekdo zkusenosti? Nevite jestli se k nim da dokoupit nanoznik. Divala jsem se na jeden e-shop a tam byli jen golfky.

pindruska
20. bře 2010

kikimaruska: x-lander má 2 druhy golfek: x-go a xs.
x-go např: http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....
xs např: http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti....

já viděla ty xs, myslím, že jsou lehčí než ty x-go.

holky, tak jsem zklamaná, protože jsem s nima už počítala. ještě jsme pak cestou jeli do dvou obchodů a v tom jenom měli pře 14 dny bébé confort vivu, tak jsem jí chtěla vyzkoušet, ale už jí neměli. a prý když mi jí objednají, tak přijde za 3 týdny. mě přijde, že nikdo nemá kočárky pořádně na skladě a ta čekací doba je nějak dlouhá. no nevím, třeba se mi to jen zdá a jsem moc náročná. 😖

kikimaruska
20. bře 2010

hm ☹ , no já spíš pokukovala po X-go, ale kamarádka mě odrazovala též od váhy, tento model se prodával už dříve i pod stejným názvem, ale měl tedy jiná kolečka...a maminky si stěžovali na neovladatelnost a že jsou těžké... Sama sem ani nevěděla, že x-lander vubec nějaké vyráběl....

takto vypadaly:http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2073864

pindruska
20. bře 2010

kikimaruska: já právě chtěla něco lehkého a to xs byly. ale ještě jsem viděla na veletrhu novinku: chicco skip a nevypadaly špatně 😉 .

kikimaruska
20. bře 2010

já chci také lehké právě...juknu zda najdu ty chicco skip
ještě silně uvažuju o PP Sí...ale taky bych je chtěla vidět na živo. Reference mají i od kamarádek velmi dobré, ale raději už osobně vyzkoušet.

pindruska
20. bře 2010

koukala jsem na netu a mají je jen v jednom obchodě, zatím. jako na obrázky se mi moc nelíbí, ale live vypadaly moc pěkně a i malému se v nich líbilo. na veletrhu je měli za cenu 2999,-, prý je to veletržní cena, pak budou dražší. např. na ebay je mají i v různých barvách. když tak mrkni http://search.eim.ebay.cz/?Query=chicco+skip

berulinda
21. bře 2010

teda, co to čtu, takže na xs asi čekat nebudu. my zkoušeli v sobotu naživo espiro magic 4 a líbily se mi moc. jen nemám žádné reference

kikimaruska
21. bře 2010

pindruska: ty chicco skyp jsem dnes viděla naživo v Kika, maji je tam v té bílé kombinaci s černou. Nevypadají špatně, ale sed se mi zdál tedy úzký a nevyhovovali by mi ty kolečka, jsou hrozně maličkaté oproti Multiwayi, který stál opodál...tedy ten je i mnohem robustnější celkově...

kikimaruska
14. dub 2010

Tak paní mi poslala rozměry golfek, které naměřila a svůj názor na ně: (golfky Go)
Kočárek je lehký, snadno ovladatelný-i jednou rukou. Možná by bylo lepší kdyby byla spojená rukojet na to ovládání jednou rukou. Zádíčka jsou dlouhá 49cm, široká 40cm, sed délka i šířka 36cm..

ještě čekám na průměr koleček,...

misi78
autor
14. dub 2010

Kikimaruska ja jdu do tech xs. Omrkla jsem je v obchode a byla jsem z nich nadsena. Lehounky, krasne se ovlada. Kamaradka ma pliko a kdyz je ho zkousela tak byl stejne tezky jako muj x-lander sportak takze neberu nic co ma osm kilo. Me se ty chicco multiway nelibi prave proto, ze jsou tak robustni.Co jsem slysela tak nejsou ani moc skladny.

kikimaruska
14. dub 2010

Pliko jsem měla...a šlo hned pryč. Bylo pro mě špatně ovladatelné, muselo se pořád stoupat na hrazdičku, jinak sem se na chodník nedostala a není to jen o kilech, ale jak je ten kočárek stavěný. ted mám doma sporták Zopu, má taky 8 kg, ale je ovladatelný parádně a nadzvihne se lehonce i s ležícím dítětem. Plika mě zklamaly. Taky hledám něco skladného, zopík je prostě stále sporták, takže ho používám doma a na delší výjezdy, ale golfíky chci jen do kufru a aby už se zas kufr mohl používat i na něco jiného než jen kočárek...Paní mi zítra pošle rozměr tech koleček a prosila sem ji i o nafocení...tak uvidím

kikimaruska
15. dub 2010

Tak kolečka mají průměr 14 cm...což je pro mě dost málo, chci nejmín s průměrem 16,17 cm... Přidávám i fotečky co mi paní poslala, jedna s bleskem, druhá bez blesku...no ta barvička mi přijde v reálu taková docela křiklavá 😅 , tak já pořád nevím jaké vzít.

misi78
autor
16. dub 2010

Kikimaruska je takova lesklejsi 🙂 Ja chci tu vulcano. Kolecka jsem videla nazivo me teda vyhovuji ale kazdy potrebuje neco jineho, uz se tesim az ho objednam. 😅

misi78
autor
30. dub 2010

Holky prosim mate nekdo ty golfky x-lander? Dneska nam dosli, jsou hezky ale rozlozit sli v pohode ale nejdou nam slozit. Delame to presne podle navodu ale nic. Mam strach to delat silou at to nezlomim. Diky.

pipiii
11. kvě 2010

Ahojik holky, mam 7 mesicni holcicku, zatim jen tak pokoukavam po golfovych holich. Na konci srpna razime do Chorvatska a velice me zaujal x-lander XS 2010. Mate s nim nekdo zkusenosti? libi se mi ze ma polohovani na nozicky a vlastne splnuje vse temer na 1 podle mych predstav, prosim zda mate nekdo tento kocik doma, poradte 😎 Diky za odpovedi 🙂

leniszka
11. srp 2010

Ahoj, můžete mi prosím někdo napsat zkušenosti s těmahle holema? Někdo kdo je má nebo měl? Vypadají na obrázcích moc hezky a jsou lehoučké, ale na živo je nejde nikde sehnat. Jsem z Moravy a jet kvůli toho do Prahy se mi nevyplatí. Budu ráda za jakýkoli postřeh. Děkuji!

leniszka
11. srp 2010

Třeba by mě zajímalo, jestli jde sundat ta boudička?

amelie001
11. srp 2010

@kikimaruska -naprosto souhlasím,kolečka hrozně malinké🙂my jsme je proto nebrali

martina227
11. srp 2010

Ahoj, tyto golfáče jsem taky na netu obdivovala, ale ještě že jsem se na ně jela podívat osobně, mají je v brněnské Olympii v Pompu. Musím říct, že dost zklamaly.Sice jsou lehké, ale to je tak vše.Prcek má 13měsíců, 83cm a 10něco kilo a v sedáku byl na knop,když si sedl, tak se jaksi propadl dolů, přišlo mi , že to snad není ani nijak vystužené, lehací plocha taky krátká,nohama už šlapal na tu gumu. Madlo je taky tragický, děsně vysoko,malej ho měl v úrovni očí, špatně se odepínalo i prodavačka měla co dělat. A kolečka malý, ale to je zase u golfáčů běžný. nakonec jsme koupili Chicco a pohoda.Tak to jsou moje dojmy z x-landeru.

misi78
autor
11. srp 2010

@martina227 jen k tomu madlu je polohovaci, da se dat i krasne dolu.

preslovka
26. led 2011

Ahojky golfky x-lander x-go vulcano mam doma a zatim jsem s nima moc spokojená.Sice nejsou lehké jako ostatní golfky,ale mají pěknou konstrukci a jsou pevné.Ono je vůbec těžké nějaký vybrat.Kolečka jsou sice malá,ale jezdí dobře.Zatim naprostá spokojenost a jsou opravdu prostorné.

janule11
9. pro 2011

Ahoj, prosím o radu a zkušenosti s golfkama X- lander X- go 2011. Líbí se mi, ale nikde jsem nenašla žádné recenze ani názory a zkušenosti s nima 😒 . Nikde jsem nenašla, jestli je celý potah snímatelný a jestli jde prát? Jak je připevněné madlo před dítě? Stříška nad prckem mi přijde na obrázku nějak krátká, tak jestli je to jen můj pocit 😕 ? No a celkově by mě zajímalo, jak se s ním jezdí, jestli je skládání lehké, co kolečka,.......... Děkuju za jakékoliv informace 🙂

erika9110
13. bře 2012

Já je mám a jsem s nima mooooc spokojená. Lehounký, super!! Ale budu je prodávat kdybyjste měl někdo zájem, malá už v nich nechce být:D

ahojkyy
25. dub 2012

ahojte, tak sa pridám, dnes som isla kupit xlander xs.. a strasne nieco, neskutocne neprepracovane, sice lahucke ale na ukor tej vahy, zrejme, to dopadlo tak, ze ten kocarik je rozhegany uz v predajni.. To uz nehovorim o inom, hlavne ma prekvapilo madlo, uchyt jak od made in china.. a vysoko, pred ocami maleho.. a to mam pekneho cvalika kluka! Uplne hrozne, bola som sklamana. Nakoniec ma manzel prehovoril na x lander go.. su tazsie, ale fakt boli ok, uz by som do tych xs proste nesla. Tak hlavne - mrknite si na ne, kym si ich kupite cez net, takmer som to rovnako urobila. ahojkyy