Golfky Zopa City. Máte zkušenost?

copa
3. bře 2011

máte někdo zkušenost s golfkama Zopa City? ráda bych je pořídila, zdají se mi cenově, vzhledově i funkcema OK
máte je někdo? a jste spokojení ?

innes
1. kvě 2011

Také by mě zajímal názor na tyto golfky. Najde se někdo, kdo s nimi má zkušenost?

copa
autor
3. kvě 2011

@innes my už je koupili a jsme spokojení 😉 máme černé, skládání v pohodě, po složení je tam i takové plastové držadlo na snadnější přenášení, dají se skládat i s nasazeným madlem, to prý u všech golfek nejde (alespoň nám to tak tvrdil pán v obchodě), polohování zad je plynulé, polohují se i nožičky, malá v nich usnula i při jízdě na kočičích hlavách, což byl teda pěkný rachot 😎
boudička je nahoře dost do oblouku, což se mi líbilo, ale při sluníčku mi vadilo, že se nedá překlopit - než jsem si při další jízdě všimla, žeje boudička ještě přichycená sucháčema k rukojetím, a po jejich odepnutí bylo po problému 😀 a teď už na nich vidím jen samá pozitiva 😉

innes
3. kvě 2011

@copa tak to je supr, že jste spokojení. Moc díky za info 🙂

copa
autor
3. kvě 2011

@innes my před nákupem nenašli moc informací, ale v jedné prodejně je pro nás objednali, abychom si je mohli na živo prohlédnout a vyzkoušet a pak se teprve rozhodnout, protože jsem na ně nikde v okolí nenarazila a nechtěla jsem bez toho objednávat z netu
jinak kromě toho, co se dá zjistit na netu - okýnko a boční větrací otvory v boudičce, v ceně pláštěnka a nánožník... - tak jsou na boudičce zezadu i 2 kapsy - jedna síťovaná a jedna klasicky látková, a zádová opěrka má navíc takový asi 15cm vysoký límec, takže když dítě leží, je víc chráněné třeba před větrem 😉

zuzkaxx4
3. kvě 2011

@copa Ahoj,chcem sa ta opytat ci kolieska velmi nehrkocu a ci sa do nich nezachytavaju kamienky, u nas su dost rozbite chdniky a tak neviem ci sa hodi tento kociarik ale velmi sa mi paci bola som ho vcera pozriet no tie kolieska ma odradzaju.rozmyslam aj nad babypoint orion tiez v ciernej no neviem sa rozhodnut,casto cestujeme, co myslis? Dakujem krasne
http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/stor...

copa
autor
3. kvě 2011

@zuzkaxx4 tak kamínky se nám nezachytávají, myslíš jako mezi ty 2 spojená kolečka? to už by musel být nějaký větší kámen, aby tam uvízl
ten Babypoint neznám, takže nemůže poradit; Zopa má plný plastový kolečka po obvodu pogumovaný nějakou tvrdou odolnou gumou nevím, co přesně znamená "nehrkocu" 😔 ale jestli jde o hluk, tak jak už jsem psala, u babičky jsme jezdili po žulových kostkách a kočárek teda dost rachotil - ve srovnání se sporťákem; srovnání s jinýma golfkama bohužel nemám; ale naše malá přitom spokojeně spala 😎
já jsem v obchodě kolečka golfek neosahávala, tak nevím, mě přišli všechny na pohled stejný, to co vidíš u toho Babypointu na kolečkách tu černou "gumu", tak to má Zopa akorát je to bílé, resp.světlé, tak to asi vypadá jako plast a ty kolečka jsou na rozdíl od Babypoint plná - ten "disk" na kterém je právě ta guma, takže kamínky nemají kam lézt 😉
Babypoint má 2 polohy rukojeti, to Zopa nemá; Zopa má zase v ceně pláštěnku, okýnko a větrání ve stříšce... každý má něco 😉 a vzhledově jsou si dost podobní 😉

zuzkaxx4
4. kvě 2011

Dakujem velmi pekne,uz vcera som volala do predajne ze si po zopu dojdem v piatok aby mi ju odlozili. Chcem ta este poprosit ci nahodou nevies do kolko kil je urceny 15alebo 18 lebo vsade som sa docitala ze je do 3 apol roka, aka je vyska zadovej-chrbtovej opierky.Moja Zuzka bude mat 2 roky ma 13 kil a vysku skoro 85cm tak dufam ze sa don zmesti.Chcem ho pouzivat len v lete ked budeme na dovolenke u nasich,takze len do mesta.Momentalne pouzivame Cortinku a som velmi spokojna ale aj poskladana nam v aute zaberie cele predne sedadlo a este kolesa rveme do kufra, tak dufam ze Zopa bude pre nas spravna volba....

copa
autor
4. kvě 2011

@zuzkaxx4 zádová část má 50cm a když ho dám úplně do lehu, tak ta celá plocha má cca 81cm 😨
kočárek je podle přiloženého manuálu do 15kg / 36 měsíců dítěte
my máme teď sporťák Casualplay, s kterým jsem maximálně spokojená, ale v autě právě taky zabere víc jak polovinu kufru a složené golfky hodím jen na podlahu u zadních sedadel 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
copa
autor
4. kvě 2011

@em_ka my máme golfky teprve chvilku a v děsti s deštníkem jsem ještě nebyla 😉
teď je malá s babičkou venku, až přijdou, tak to zkusím 😉

tacka
12. kvě 2011

Ahojte baby...My mame ZOPA CITY sice nie dlho ale bola to laska na prvý pohlad ked som ho v obchode zbadala 🙂 .
Ma krasny dizajn, je ozaj stýlový a myslím si ze ma vsetko co golfky majú mat..zatial sme sním spokojný a Karolínke sa v nom velmi páči..Je pekný, priestranný, má madlo co vela golfiek nema, ma nanožník a plaštenku a je za dobru cenu ..

copa
autor
18. kvě 2011

@em_ka tak včera jsme po delší době vytáhly golfky a zkusila jsem si je řídit 1 rukou - ne že by pršelo, ale telefonovala jsem 😎 a moc dobře se mi s nima nemanévrovalo
ale nemám srovnání, jak by se jelo s jinýma golfkama, jen sporťák se jednou rukou ovládá líp 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
jijitka
25. kvě 2011

@copa ahoj, mohla bys mi, prosím,přeměřit šířku sedačky a opěrky? A ještě by mě zajímalo, jestli je možné pověsit nějakou lehčí tašku na rukojeti, aniž by se kočárek překlápěl. Díky 🙂

copa
autor
25. kvě 2011

@jijitka zítra přeměřím, až je rozložím 😉 dneska jsme s nima zrovna cestovali a na rukojeti jsem měla tašku - klasika přebalovačka od Casual a bylo to v pohodě, ale jak jsem vyndala naší 7kg dceru, tak se golfky překlopili 😎 takže se zátěží je to OK, bez dítěte je to horší 😀 😀

jijitka
26. kvě 2011

@copa díky moc. Ještě k těm rozměrům, už jsi tady psala, že zádová opěrka má 50cm, což je úplný luxus, na to jsem u golfek snad nenarazila - aspoň u těch, co jsem zkoumala 🙂 Ale píšeš, že ložná plocha je 80 cm, jak je tedy hluboký sed? Můj sporťák má totiž taky cca 80 cm na délku, ale tam jsou ty rozměry divně rozložené - záda jen 40 cm, hloubka sedu je 20 cm - naprosto k ničemu, protože když je malý opřený, tak nedosáhne kolínky k okraji ☹ - takže to co přebývá na sedu zase chybí na zádech 😀
A další věc,kterou řeším je barva. - bohužel mají malý výběr ☹ Oranžový pro kluka asi nee, pistáciový je hezký, ale bojím se, že se bude se špinit (mám kombinaci pistáciové na sporťáku) a černý bych brala raději, ale tam se dítě v létě asi upeče. Nemáš náhodou černý??

copa
autor
26. kvě 2011

@jijitka sed je cca 31cm - když je polohování nohou dané do vodorovna; jinak je to cca 20cm
na šířku má sedák cca 34cm
ale není mi moc jasné, to polohování nohou, do vodorovna to je OK, ale když to sklopím, tak dítě podle mě nemůže dosáhnout na tu odpočívku pro chodidla - protože je to schované jakoby pod sedákem, přihazuju fotku

máme černý, my máme černý i sporťák, takže to byla jasná volba 😉 zatím pohoda, včera spala venku ve sporťáku a bylo to OK 😉

jijitka
26. kvě 2011

@copa a nedá se to madlo pro nohy nějak vyklopit dopředu? Je fakt hodně zastrčené ☹
Já už nechci dál vybírat, tyhle golfky se mi moc líbí 🙂

jijitka
26. kvě 2011

@copa tak jsem po dalším hledání zjistila, že to má stejně většina golfek - aspoň podle fotek. Takže je asi rozhodnuto.
Už snad poslední dotazy - nejsou kolečka moc blízko sebe - tak, že se o ně zavází při chůzi? Na tenhle problém si stěžuje hodně maminek (u různých golfek)
- myslíš, že výška rukojeti cca 107 cm je pohodlná pro 165 cm osobu??

petulatt
24. bře 2013

@jijitka ahoj mozem sa teraz ja opytat ci su pohodlne na vysku cca 165 cm? 😀 a tiez ci su neni tie kolecka moc pri sebe...dakujem

jijitka
26. bře 2013

@petulatt ahoj, jezdilo se mi s nimi moc dobře, dokonce se celkem snadno ovládaly i jednou rukou. Kolečka jsou dost daleko, nestávalo se mi, že bych do nich kopala, jsou i dost stabilní (nepřeklopí se dozadu, když je na rukojeti pověšená taška a dítě sleze). Ta opěrka nohou je sice trochu zastrčená dozadu, ale malý tam nožky v pohodě dal.

petulatt
27. bře 2013

@jijitka jeee dakujem dnes by mi mali prist. Stale som sa nevedela rozhodnut ci vobec potrebujem golfky ale na leto to bude super.mam problem dostat sportak do auta 🙂 dakujem