Golfky Zopa Jumper. Máte zkušenosti?

katuska85
11. pro 2008

Ahojky mamči 🙂 Chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost s golfáčema Zopa Jumper? Na jaro o nich silně uvažuju, tak bych ráda vaše názory. Děkuju 😀

k.jolanka
28. srp 2010

Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi a chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s golfkami http://www.nemluvnata.cz/kocarek-zopa-jumper-pl... jsou vhodné pro 8měsíční dítě, nebo spíš mám koupit sporťák? zdá se mi super že je k nim zateplený nánožník, fusak i pláštěnka a vypadjí prostorně 🙂 díky za odpovědi 😉

pavlici
27. zář 2010

Ahoj já o nich taky přemýšlím. Teď jsem ještě našla v akci Chico multiway a ty se mi líbí taky. Moc by mě zajímalo, jestli jdou do lehu, aby se mohl malej vyspat. A u chicca se mi libí průzor na mimčo.
Už je máš - spokojená?

misha_
9. led 2011

Ahoj, zkusim ozivit tuhle diskuzi. Uvazuji o techhle golfkach, docela se mi libily, ale poradne nevim, na co se divat. Planuju golfky pouzivat jako maly kocar na cestovani, na nakupy apod. takze nemusim mit nic specialniho. Hlavne aby co nejdele vydrzely a unesly malou az tak do 2,5 let.

pet.honey
11. led 2011

ahoj holky, vidím, že se nechytl nikdo,kdo už tyto golfky má - my ano. Máme je od léta a jezdily jsme v nich, když malý ještě neseděl, on seděl pozdě, a to od 8 měsíců. Jsou prostorné, ležení jde skoro do úplného lehu, ale ten již přece není v takovém věku podmínkou, je to opravdu mírně nakloněná rovinka, parádně se malému spinkalo, ležel téměř pořád. Je tam pak několik poloh do sedu, ted nevím přesně. Měli jsme na dovolenou k moři a projezdili jsme s tím celé léto. Výhodou jsou větší kolečka, takže i trošku horší terén se zvládne. Další výhodou jsou vyztužená zádíčka, to má málo golfek, většinou je to měkké jen z vyztužené látky. Také velmi využíváme fusak, pokud je do 0 stupnů, používám ho i v hlubokém kočáru. My za sebe prostě můžeme doporučit.

jijitka
12. led 2011

@pet.honey ahoj, právě vybírám golfky a Zopa je jedním z favoritů, takže jsem uvítala tvůj příspěvek 🙂 Mohla bys mi, prosím, napsat rozměry složeného kočárku? Popisu u e-shopů se dost liší - jeden uvádí délku cca 90 cm, druhý asi 110, což je pro mě dost podstatný rozdíl. Potřebuju je totiž složit do kufru krátké Felicie. Pak ještě, boudička nemá větrání - vidíš v tom velký problém nebo je to OK? Dá se boudička polohovat do více poloh nebo jen úplně vytáhnout a úplně sklopit? A jak je to s odpružením - vím, že golfky nejsou určené na lesní túry, ale i chodníky bývají občas dost neschůdný terén 😀 Jinak uvítám každou další informaci, která tě napadne. Díky

jijitka
12. led 2011

@pet.honey ještě prosím jeden dotaz - je ve stříšce okénko?

pet.honey
13. led 2011

@jijitka Jity, v odvětrávání problém absolutně nevidím - stříška je natolik "otevřená" a prostorná, že vzduch parádně proudí. Fakt mě to ani nenapadlo a to jsme ho měli u moře. Okénko tam není - nakoukla jsem vždy předem. Boudička je buď sklopená nebo vytáhlá, nic mezitím. Taky se dá úplně oddělat. Jak jsem psala, i horší terén zvládl, protože má větší průměr koleček a taky mírné pružení. (většina golfek fakt malé kolečka). Co je horší je přístup do košíku dole, pokud je to dané do lehu - tak tam je špatný přístup. Při sezení ok. Fusak i nánožník hodnotím jako výborné a krásně teplé, má i dobrou pláštěnku. Za tu cenu víc než dobré. Kamarádka ho viděla u nás a hned ho taky koupili. Máme nějaké fotky v albu. Rozměr ti změří manžel odpoledne, tak vydrž 🙂 když tak se klidně ptej dál, kdybys potřebovala.

pet.honey
13. led 2011

@jijitka máme podobný vkus na kočárky, taky máme Verano, černo - bílé 😉

jijitka
13. led 2011

@pet.honey díky moc za obsáhlý popis. Je super, že máš taky Verano, takže není třeba golfáč měřit. Jen mi napiš, jestli golfky v kufru auta zaberou méně místa - což samozřejmě ano 😀 , myslím tím do délky. Já totiž podvozek Verana do kufru dostala jen nastojato (i s kolečky) nebo naležato, ale to musely kola dolů a i tak to bylo tak tak.
Na pohled se mi golfky líbí moc, ale mají bohužel stejné "mouchy" jako Verano - tj. nepolohovací boudička bez okénka. Na druhou stranu mají za tu cenu úplně skvělou výbavu, mě se např. moc líbí golfky Cybex Callisto nebo sporťák Topaz, ale nemají ani nánožník a jsou o něco dražší.

pet.honey
17. led 2011

@jijitka ano, zaberou místa méně, o moc. Ted už záleží jak se rozhodnete 🙂

rozi.nka
17. led 2011

@jijitka ahoj, máme zopa jumper a taky krátkou felicii. první skládání bylo o nervy, nechtěl tam vlézt ale když sundáš přední kolečka a dáš ho tam na šikmo tak vleze 🙂
jinak za sebe tento kočárek doporučuju, výbava je super, jízdní vlastnosti příjemné a oproti chicco multiway je to neokoukaný kočárek 😉 a moc mě potěšilo, že je celý černý 😵

zaana_m
4. bře 2011

pet.honey: Taky uvažuji o koupi těchto golfek a chtěla bych se zeptat, jestli se dají uřídit jednou rukou?

ustarana
12. únor 2012

Ahoj, práve vyberám golfky a Zopa Jumper sú zatiaľ na prvom mieste. Vyzerajú fakt skvelé. Jediné, čo ma odrádza je, že v jednom obchode písali, že vážia 11 kg, čo je na golfky fakt veľa. V ostatných obchodoch je váha 7 kg. Chcela by som poprosiť maminky, ktoré s týmito golfkmi majú skúsenosť, o info i váhe a prípadných nedostatkoch. Ďakujem

lilitela
12. říj 2012

@katuska85
@k.jolanka
@pavlici
@misha_
@jijitka
@zaana_m
@ustarana Ahojte, kupili ste si nakoniec niektora tie zopa Jumper, ak ano, co na ne hovorite? Odporucate? Vadi vam na nich nieco vyslovene? Diky

jijitka
12. říj 2012

@lilitela ahoj, já nakonec koupila Zopa City a s těmi spokojená jsem.

ustarana
12. říj 2012

@lilitela Ahoj, ja som kupovala Zopa Jumper a som vcelku spokojná. Povedala by som, že cena odpovedá kvalite. Po vyskúšaní si ich kúpila aj moja sestra a tiež si ich za tú cenu pochvaľuje. Pokiaľ je tvoje dieťa zvyknuté spať v kočiari, tak ti možno bude vadiť to, že sa nedajú dať do úplneho ľahu, ale mne to nevadí, lebo syn v kočiari nespí.

misha_
7. dub 2013

Ahoj, po dlouhe dobe muzu napsat sve zkusenosti. Snad se bude nekomu hodit.
Tyhle golfky mame skoro dva roky. Ze zacatku mi trochu vadilo, ze do nich kopu, ale je to otazka zvyku (mela jsem to i u jinych kocaru). Druha vec, kterou jsem resila, byla kratka striska, moc nestinila - pridala jsem stinitko a v pohode. Asi je taky delsi nez jine golfky, ale vesel se vsude.
Maji skvele vybaveni - vyuzili jsme vsechno. Kolecka projely hodne terenu, prislo mi, ze je i terennejsi nez nas velky kocar (patron). Nakonec jsme ho i vyuzili na cestovani s druhou dcerou asi od dvou mesicu - do kocaru jsme ji dali s vkladacim luzkem od patronu (je vyztuzene), ted uz v nem jezdi normalne v sede. Ma i super velky kosik, mohli jsme tam dat veci na cely den. Ted hodne vyuzivame drzatko na boku. Puvodne na prenaseni, u nas se ho drzi starsi dcera a je maximalne spokojena.

maximka33
2. únor 2014

holky, poprosím o obnovení diskuze, golfky mě dost zajímají, tak poprosím o novější zkušenosti.
@misha_ výborný tip, že se do nich vejde i vložná taška, to bychom možná taky ještě využili.

1555333
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ined77
17. říj 2014

Dobrý den maminky,

napište nám prosím Vaše zkušenosti s kočárky značky Zopa, krásně obohatí Wiki článek Golfky Zopa https://www.modrykonik.cz/golfky-zopa/.
Vaše rady, tipy, názory a recenze jistě pomohou v rozhodování mnoha maminkám, které se třeba o tuto značku kočárku zrovna zajímají 🙂.

Předem Vám velice děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o cenné zkušenosti a informace 🙂.

Krásný den všem a ještě jednou velké díky,
Denisa.

@maximka33 @misha_ @ustarana @jijitka @lilitela @zaana_m @rozi.nka @pet.honey @pavlici @k.jolanka
@katuska85 ... a další 🙂 .

terhar
10. kvě 2015

@pet.honey
Vazne uvazuji o techto (nebo mutliway evo) golfkach, Chtela jsem se zeptat,jaky je tam system na polohovani zadicek. Zda jen takovy popruh nebo nejaky jiny? Dekuji predem za odpoved

stavba
7. čer 2015

@terhar Dobrý večer, polohování zádiček je pomocí postranních zoubkovaných vodičů. Momentálně prodávám limetkovo-černý ve výborném stavu, kdybyste měla zájem. 🙂

snowvwhite
13. lis 2015

Prodávám černé, pokud by byl zájem. Ve výborném stavu!

lena328
4. únor 2019

Holky, máte některá tenhle kočárek?
Zopa Evogue.
Moc se mi líbí, tak by mě zajímaly nějaké recenze.