Golfky Zopa Viper 3 nebo Zopa Viper 4. Zkušenosti, info

stipa
19. led 2011

Ahoj, chtěla jsem poprosit o zkušenosti, recenze na Golfky Zopa Viper 3 nebo Zopa Viper 4. Budu velmi ráda za nějakou odpověď. Mám dilema které kupovat 😉 díky za vaše názory 🙂

joa.n
20. led 2011

ahojky,
golfky Zopa Viper 4 jsem kupovala hlavne na cestovani - jsou super skladne, lehke - jen se nedaji uplne slozit jako ty jednoduche skladacky.
Taky na nich chvalim vybavu - boudicka, plastenka, nanoznik, 5-bodove pasy. 😉
Ale mam k nim i vytky:
- pri spinkani ma mala nozky dolu, nebot se neda polohovat podnoznik
- maji malinka jakoby vatova kolecka, takze na kaminkach, kostkach ci hrbech temer nejedou - musi se neuveritelne silne tlacit
- maji berany misto rukojeti, takze se velice tezko ovladaji jednou rukou - kdyz jde male vedle me a chci ji drzet za ruku, je to des, ale da se.. kdyz jsou zatizene, treba malou, a prsi a mam destnik v 1 ruce a 2 mam vest kocarek - strasna situace..
Muj zaver: pokud je chces jako druhy kocark hlavne na cestovani a budes pouzivat jen nekdy, jsou fajn (prizniva cena), ale na kazdodenni pouziti bych si znovu nekoupila.. pouzivame x-lander xa a nemuzu si vynachvalit (tedy krome toho, ze je dost robusni, takze se na cestovani moc nehodi). Ja mam oba kocarky 4kolovou verzi,tak nevim jestli viper 3 nebude treba lepsi. 🙂

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz