Golfové hole Baby Design Travel. Máte zkušenost?

janka.ld
2. říj 2008

ahojky,ráda bych se s vámy poradila jestli nekdo nemá zkušenost s tímto kočárkem,uvažuji nad jeho koupy,protože je cenově dostupný a velice se my zamlouvá,kdyžtak my napište názory,budu vděčná za všechny dobrý i špatný 🙂

gabou
3. říj 2008

Ahojky..já ho mám..max. spokojenost 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je super skladný, prožili jsme s ním dovolenku, ikdyž dcerka ještě neseděla a pohoda 😉 dá se tam i v pohodě vyspat 😉

janka.ld
autor
3. říj 2008

prosím tě,chci se zeptat jestli jsi ho koupila přes net a nebo v obchodě,jsem z Brna a našla jsem ho jenom na netu,moc přes net nedůvěřuji pokud si ho neomakáma ,jakej je nánožník je tenký nebo trošku masyvnější aby vítr ho neprofoukl,teď mám kočárek sportovní Tako a na zimu je zateplený.díky za rady 😉

janka.ld
autor
3. říj 2008

byla bych ráda i za další názory děkuji

gabou
6. říj 2008

Jani - já jsem ho kupovala v obchodě VaV kočárky v Uherském Hradišti, tak jako i první kočárek 😉 Jinak nánožník je dost tenký asi..já jsem si už na normiš kočárek objednávala nánožník Emitex a ten je vyteplený jakoby, nepromokavý, tak s tím jsem spokojená..pláštěnku mám taky Emitex na celý kočárek, tady je v ceně jenom taková ta půlpláštěnka 😉

petraluk
6. říj 2008

Tak já ho koupila jako druhé golfky hlavně na dovču a byla jsem s nima spokojená. Mě víc tedy vyhovují golfky typu moon buggy, ale to je jen o kolečkách.
Nánožník moc teplej není. Objednala jsem ho přes net, ale do obchodu si zajela osobně, abych neplatila poštovný, přítel to spojil se služební cestou 😉

janka.ld
autor
8. říj 2008

díky za rady,jo a ten emitex nánožník univerzální?A kdyby jste měli i fotky tak bych se ráda mrkla na kočárek

bebinka_cz
24. kvě 2013

Travely jsou také oblíbené golfové hole, kukněte na naše stránky 😉

abinka
25. črc 2015

čaute ženy...prosím zajímalo by mě jak moc jde položit zádová opěrka?Nerada bych aby dítě spalo v polosedu díky za info 🙂

linnet
19. bře 2016

Prave dnes jsem ho koupila,a zatim jsem spokojena . Operka da se sklopit uplne do lehu,akorat operka na nohy mohla by byt trochu delsi,malej ma otleceny pruh na lytku 😒

luciiip
14. kvě 2016

Zdravím vás a mám dotaz, po dlouhém vybírání jsem se rozhodla pro Baby design travel. Budu mít asi blbou otázku, ale je prosím vás ta přídavná stříška součástí balení, nebo se musí dokoupit jako u některých golfek ??

linnet
16. kvě 2016

@luciiip strisku jsem mela v baleni