Golfové hole Bébé Confort. Jaké máte zkušenosti?

ba111
1. bře 2010

Budu vděčná za každou připomínku 😎

luucia
1. bře 2010

ba, jaké máš na mysli?? my měli bébé confort Loola a byli jsme moc spokojení 😵 Teď už v nich teda malá nejezdí

luucia
1. bře 2010

Koukám, že máme stejný vkus..mě se líbily taky golfky mutsy spider, ale pak jsem je viděla na živo a tím láska skončila 😝

ba111
autor
1. bře 2010

Opravdu jsou Mutsy v reálu tak děsné? Slyšela jsem, že dětičkám v tom kočárku klimbá hlava.... Prý jsou hezké jen na pohled... já je v reálu ještě neviděla. Také jsem slyšela, že jsou pro děti nepohodlné... .

U těch Bébé mně zaujala možnost jízdy po i proti směru 🙂 a také jsou i pohodlné. Na mysli mám Loola a Streety. Mám Ford Ka - tak by mně také zajímalo, zda se mi vejdou do kufru 🙂 🙂

luucia
2. bře 2010

No ty Mutsy jsou na obrázku krásný, mě se hrozně moc líbily 🙂 ale v reálu jsou děsně maličké, mě přišly jak na panenku 😒 pochybuju, že se do nich vejde větší dítě 😒

My měli přesně Loola Up..ty jsou se spojenou rukojetí a byla jsem moc spokojená..jsou sice na golfky těžší..ale my jsme je nikam nepotřebovali nosit, tak jsem radši volila těžší, ale stabilnější 😉 skládaj se v pohodě, nezaberou mc místa 😉 Super je, jak píšeš, že se dají dát po směru i proti směru a daj se dobře polohovat 😉

martinamil
2. bře 2010

ba111, já mám Bebe Comfort Streety a ty do kufru Káčka fakt nedáč. Já mám 307 a jsou skoro po celém kufru. Sedačka Opera je v 1 kuse, nedá se nijak složit. Ale nemohu si je vynachválit. Lehounké, ovladatelné.

ba111
autor
2. bře 2010

Jeeejda, tak to je k ničemu. Tak to je nemohu mít. Já mám normálně Jané slalom - ale potřebovala jsem ještě skladné, dobře ovladatelné golfky do kufru - to abych pořád nemusela tahat ten těžkej kočár. Hlavní podmínkou také je, že musí mít přehazovací rukojeť..... 😎

martinamil
2. bře 2010

Ta Loola je ale v pohodě, myslím, že tu by jsi do Káčka naložila.

Úplně nejlepší je zajet si k nějaké prodejně a zkusit to. Já to takhle udělala s Mutsy Urban Rider. Vyzkoušela přímo na místě.

jennyska
4. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Bébé Confort a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-bebe-confort , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča