Golfové hole. Doporučte nějaký

vilca
6. kvě 2008

Ahoj holky, potřebovala bych poradit... Chci koupit golfáče pro naši malou a nevím, jaký vybrat... Nechci do toho vrazit moc velký peníze, takže mi stačí z bazaru. Buď úplně lehoučký (do 1500 Kč), nebo nějaký s lepšíma kolečkama, aby se dalo jet trochu i do terénu (kolem 2000 Kč). Doporučíte mi nějaký? Díky 😉

frog
6. kvě 2008

ahojky..já mám chicco ct 0,4,má bomba široký kola,otočný..u jiných golfek takový kola nenajdeš.Já ho koupila za 3700,ale dá se pořídit i za 2500(ale chce to hledat různě po netu) bez toho madla,co se za něj mimi drží,ale spousta mamin ho na kočíku nemá..www.babytime.cz/chicco-ct-0-4-extreme..je tady o něm i diskuze

jajinak
6. kvě 2008

Ahoj Vilca.My máme golfky Travel.Jsou polohovací,mají madlo,nánožník,košík,aretovací kolečka.Koupili jsme je v kamen.obchodu s děts.zbožím,ale mají inter.adresuhttp://www.babydesign.eu/.Jsem s nima spokojená. 🙂

jajinak
6. kvě 2008

Ahoj Vilca.My máme golfky Travel.Jsou polohovací,mají madlo,nánožník,košík,aretovací kolečka.Koupili jsme je v kamen.obchodu s děts.zbožím,ale mají inter.adresuhttp://www.babydesign.eu/.Jsem s nima spokojená. 🙂

jajinak
6. kvě 2008

Koukám,že se to odeslalo 2 krát 😅 .Ta adresa je www.babydesign.eu

zuzule
6. kvě 2008

Mě zas ani jednou...tak znova - golfky jsou super, my je taky měli, ale štvalo mě na nich to, že neměly spojenou rukojeť (jezdila jsem s odaretovanými předními koly a když jsem třeba chtěla telefonovat při jízdě, tak to šlo horko těžko) a taky měly malý a navíc špatně dostupný košík. Dobrá je teda jejich skladnost, to jo, ale my stejně nakonec koupili za 2500 Kč ještě tříkolku ABC design moving a super, navíc je v základní výbavě i to madlo před dítětem (jde sundat a taky polohovat) a taky pultík na odkládání pití a dalších věcí na držadle. Jsou polohovací až do lehu. My k nim dokoupili akorát za 180Kč pláštěnku a dá se dokoupit i nánožník (asi za 370 Kč od Emitexu) ale na ten jsme se vykašlali, stejně ho teď na léto nebudem potřebovat, kdyžtak ho koupíme na podzim. Zkus na ně kouknout nebo doporučuju spíš golfky, které mají velký košík a spojenou rukojeť (myslím, že Chicco je takové dělá), ale pak už se to zase nedá složit tak jako klasické golfky..

moba
6. kvě 2008

Ahoj já mám dvouletého kluka a donedávna jsme měli golfky Inglesina zippy, ale už byli moooc těžké , tak jsme chtěli co nejlehčí, a máme golfky natoou mají užasný 4 kg jsou polohovací, bez předního madla, mají nákupní košík, a i stříšku a pláštěnku stáli necelé 2000kč jsem snima hrozně spokojená 🙂

schnek
6. kvě 2008

ahoj, koupila jsem prima lehký a levný golfáčky a jsem s nima moc spokojená 😉

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10658694&tab=1

elisss
6. kvě 2008

Ahoj holky!
Já mám Baby point traffic a jsem naprosto spokojená!!! 🙂
Malý v nich krásně spinká i když se nedají dát úplně do lehu, ale jen do skoro lehu. 😉
http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske-G...

kocurek
7. kvě 2008

Ja mam sportak Jane Carrera Pro a jsme s nim velice spokojena, ale pozdeji budu kupovat golgky, ktere budou vazit ne vice, jak 5 kg, napr. Jane Energy.

vilca
autor
8. kvě 2008

Holky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Patron-Bohemia Pluton? Uvažuju o tomhle nebo o Chicco ct 04. Připadá mi, že ten Pluton má větší kolečka, ale viděla jsem ho zatím jen na netu, takže nedokážu porovnat. Rozhodla jsem se, že koupíme nový - kolem těch 3000 Kč to není tak strašný 😉

petraluk
8. kvě 2008

Kocurek Energy váží 5.6kg 😉 To budeš mít dost těžký do 5kg, moc jich asi neni 😉

poupe
8. kvě 2008

vilca,o tom je nekde diskuse a co jsem cetla tak nic moc,mela by byt nova kolekce,jenze furt neni na trhu, ☹

vilca
autor
11. kvě 2008

Tak jsme nakonec vybrali od Free Line kočárek Zopa Jumper v barvě černo-červené. Je moc hezký, prostorný, kolečka po zaaretování i do terénu, zádová opěrka se dá polohovat do ležata, takže v nich naše malá hezky spinká 🙂 Byl v akci, takže byl v obchodě slevněný ze 3.600,- na 2.800,- a v ceně byl letní nánožník, zimní nánožník (takový trošku zateplený "spacák" 😀 ), pláštěnka a samozřejmě i hrazdička. Takže jsme moc spokojení 😉

kocurek
12. kvě 2008

petraluk:

Jsou kocarky, teda golfky, ktere vazi jen 3,5 kg: golfac s ejmenuje Deluxe Pram - Buggy , stoji 22,40 EUR, pridavam link. Golfky jsou na 2. strane dole.

http://www.bambinoworld.es/

Zalezi, zda sebavime o sportacich nebo golfkach.....

bobule1
13. kvě 2008

ahojky nemáte někdo zkušenost s golfkama chicco liteway 08 - 😉 😉 díky moc chtěla bych vědět jak se s nimi jezdí když vepředu mají jen 1 kolečko

petraluk
13. kvě 2008

Kocurek, tak takový jednodužší lehčí samozřejmě jsou, ale např. Jane energy mají o hodně víc věcí než ty co udáváš. Většina z nás se tady baví spíš o golfkách, které jsou polohovací, mají nánožník apod. 😉

Bobule mrkni sem https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - 23k -

kocurek
13. kvě 2008

petraluk:
V tom pripade bych tomu dala spise nazev sportak..... Jak jsme psalal, ja mam Jane CArrera Pro a jsou velice lehke a super na cestovani i zimu. A misto nanozniku pouzivam Letni a ZImni fusak, stejne znack. Zimni jsme pouzivala, jak v hluboke korbicce, MAtrixu a sportaku a letni jesuper, jelikoz slouzi i jako potah, pokud je najednou teplo, sunda se cast a pokud zima, jen nahodi.

Zalezi, kde budeme sportak-golfky pouzivat- teren, rocni obdobi atd.... 😅

petraluk
13. kvě 2008

Dle mého Energy jsou golfky ne sporťák, ale je to fuk, nechci se hádat. Asi máme každá jiný názor. A je vlastně jedno, jestli se o tom bavíme tak nebo tak, hlavně, že víme o jakym konktrétním kočáru je řeč 😀

hofmanka
10. čer 2008

Vilca taky se mi moc líbí golfáč Zopa Jumper. Tak už ho máte vyzkoušený? Jak vám vyhovuje? Napiš mi prosím klady i zápory. Díky moc.

hanab
10. čer 2008

Prosím nemáte někdo zkušenosti s golfkami Inglesina trip (dá se k nim přikoupit nějaké univerzální madlo), nebo Bébé confort viva+.
Moc děkuji za odpověď.

dibla
1. kvě 2009

Ahoj holky potřebuji sehnat náhradní kolečka na golfky Cam flip, a pultík na odkládání pro miminka... nikde jsem nic takového nenašla dokážete poradit??? Moc děkuji

ladylavender
1. kvě 2009

hanab: Ke golfkám Trip se dá koupit madlo na www.krtecek.com

kocurek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz