Golfové hole Peg Perego Aria OH 2007. Má je někdo?

jita2
13. únor 2007

Moc prosím zkušenosti s těmito golfky...díííky moc 🙂

angelics
13. únor 2007

Já bych se, zdovolením ,k tomuto dotazu připojila, jestli někdo nemá zkušenosti s PEG PÉREGO PLIKO 3 a nebo CAM PRETTY EVOLUTION ? díky 🙂

wladka
13. únor 2007

to aj mna zaujima.. chceme PP ariu tiez 😉 .. tak cakame na odozvy 😀

kangaroo
13. únor 2007

ja mám pliko p3 a je super, len ma žere že ked je naložený a šoférujem jednou rukou tak sa kapánek viac naposilujem, golfky asi nie sú pre mna 😝

viamka
13. únor 2007

ja uz som to niekde pisala PP pliko P3 - super, super, super - sklada sa jednoducho, je stabilny, da sa polohovat uuuuuuuplne na lezanie, a sedenie az do praveho uhla, nozicky su tiez polohovatelne..., kosik dole velky, nesucha sa po zemi, ked je nalozeny, strecha co naozaj robi tien, potah co sa perie v pracke a lahko sa zvlieka, je rychlo suchy, nadstavitalne popruhy, v aute aj lietadle ok..., a ma taku rucku naboku na nosenie, tu oblubuje moj muz... asi tak 😎

mia.d
24. únor 2007

Rada prispejem svojosu skusenostou do tejto temy. Ked sa maly narodil, kupili sme pre neho kombinovany kocik, klasika, masivne kolesa, prehadzovatelna rucka, vanicka...s tym, ze ked vyrastie, pouzijeme sportovu cast...No dovtedy som nemala ziadne skusenosti, ani prehlad v znackach, typoch a kvalite kocikov. Az som narazila a Peg Perego. Urychlene sme sa stareho zbavili a kupili golfky P3 v plnej vybave. Bola som kocikom nadsena, maly mal 6 mesiacov a sedel si tam ako lord 😉 No dlhodobejsim pouzivanim som zacala zistovat, ze tento kocik nie je urceny pre maminy, ktore denne nakupuju, ktore pri chodzi telefonuju 😉 , jednoducho ako pise Kangaroo, popracovala som pri kazdej prechadzke aj na svojich bicepsoch 🙂 Takze po pol roku pouzivania sme kocik predali a vymenili za Peg Perego A3, rovnako v plnej vybave. Tymto som rovnako nadsena ako som bol P3, no mame ho uz rok a zatial som na nom nenasla jedinu chybu, pre ktoru by som sa ho vzdala! Azda len jedinu...a to, ze sa moj Kubik naucil chodit a kocik pouzivame len vynimocne...Preto sme sa teraz rozhodli A3 uskladnit a zakupit si "vikendovy" sportovy kocik ARIU, je to v podstate mladsia sestra A3-ky 🙂 , rovnake, jednoduche ovladanie, veselo aj jednou rukou, skladanie taktiez.....Tymto by som teda moju skusenost uzavrela...Keby som sa mala rozhodnut medzi golfkami a "negolfkami" urcite si vyberiem druhu moznost 🙂

wladka
24. únor 2007

no, ja som uz pisala vyssie, ze by sme chceli ariu.. kvoli tomu, ze nas kocik sa objavil medzi nebezpecnymi, tak sme sa museli poponahlat s kocikom.. a predvcerom sme uz kupili peg perego centro completo, som z neho nadsena, eminka bude mat 7 mesiacov, v tom mi spinka krasne, a da sa vyuzit ako sportovy kocik, je lahusky, okolo 8kg ma.. je perfisny.. zatial! 😵 ..takze doporucujem.. pliko P3 sme tiez skusali, ale nevyhovovala mi ta rucka..

rabiva
28. únor 2007

🙂 ja mam Ariu r.2006, je lahucky, akurat tie male kolieska, ked nie su zaaretovane, sposobuju "tazsi" rozbeh... toto som pri Plicu nepoznala... ale inak je fajn, skladna a lahka, v podstate kazdy kocik ma nieco fajn a nieco "nie fajn"... 🙂

susik77
3. led 2008

ahojte, uvazujem o tom kociku Aria 2007, mate ho niekto? vaham medzi Plicom a Ariou. Chcem ho pouzivat hlavne v lete, na zimu si nechavam este sportak-Inglesinu magnum.Preto sa mi celkom pozdava peg perego Aria, ze ma len 5.8 kg

dominica
3. led 2008

švagriná má Ariu 2006, neviem, či je s ňou spokojná ona, myslím, že áno, ale ja by som ju nechcela ani zadarmo. je síce ľahká, skladná, ale mne osobne sa vôbec nepáči, akým spôsobom je riešené polohovanie bábatka a malý keď jej tam ležal a bol pripásaný, tak sa v pohode sám zdvihol aj s opierkou chrbta/veľké plus pre dieťa aj mamu/, mama ho nemusela zdvíhať 😀 . A mne osobne sa s ním strááášne zle karuje, narobím sa jak somár, v zime v snehu nehovoriac. Je to kočiar na jazdenie autom a po obchodoch, ale nie na veľké prechádzky s dieťaťom - môj názor, prosím neukameňujte ma. Komu sa páči, nech si ho kúpi 😉.

ulicnice
3. led 2008

Doporučuji PP Pliko P3, já do něj po hlubokém půjdu. Odzkoušený u dvou mých kamarádech a SUPER!!!!!!! Můj favorit z kolekce 2008 - barva Tango. Nádhera.

susik77
4. led 2008

ulicnice:hm, asi do neho pojdem tiez, ale mozno do centra, citala som, ze ten centro sa lepsie manevruje...

ada78
4. led 2008

susik, ak chces centro, tak ho kup hned, lebo uz sa dopredavaju modely 2007 a tento rok ho uz nebudu vyrabat

susik77
4. led 2008

adi, a nevies preco?je s nim nej.problem?

kangaroo
6. led 2008

no len taky postreh, mam doma stare atlantico a raz sme sa stretli s kamoškou čo ma dvoj rocne centro, moje sa dalo ovladat jednou rukou, to jej centro s dobre napatymi svalmi oboma rukami 😠/prehnane povedane/ , ale poznam baby čo maju centro a sú s nim spokojne 🙂

krista
8. pro 2008

kaciatko79 • Dnes v 08:55
Ahojte prosim vas, ktora ma PP ariu ste spokojne? Citala som si nejake ale starsie postrehy a mna by zaujimalo, ci ta lahka konstrukcia nie je na ukor kvality..... Da sa tam babo dat v pohode spat? Myslim tym rocne a vacsie dieta...dakujem krasne......ja totiz idem hladat nieco lahke na chodenie aj do MHD, ludia su totiz uzasne napomocni, ked vidia maminu s kocikom, odidu od dveri

susik77
8. pro 2008

ja mam pliko p3, spokojnost, ja ho nosim aj do metra sama a mala ma 13.5 kg 😎
akurat kolieska su blbe-s jednou rkou ho nezvladnes 😒

kingstonka
12. bře 2009

ahojte... vie mi niekto kto ma pp aria povedat ako sa snim chodi- z chodnika /na chodnik a tak.... v obchode sa mi pacil ale zda sa mi dost nizky tak sa neviem rozhodnut... dakujem

kate77
12. bře 2009

Jé tak nikto nemáte tu Ariu?PP pliko je ok,len radšej by som spojenú rukovať,a Aria je ľahšia,tak ako ste spokojné?A je jedno ktorý ročník od 2007 do teraz..hlavne ARIA 😉

power700
12. bře 2009

kate77, já jsem si koupila na podzim ariu, nevím, jaký je to rok výroby, mám ho ze zahraničí už použitý. Zatím jsem ho moc nevyužila, protože byl sníh a ošklivo, vítr a tak a podle mě, je to letní nebo jarní kočárek, ne zimní, to opravdu do sněhu není. Kolečka jsou malá a opravdu na rovný povrch. Ale byla jsem s ním už nakupovat a to je paráda, úplně jsem byla nadšená. Už se těším, až bude hezky a vyrazíme. Na ovládání je opravdu lehoučký.Ale pro jistotu jsem si zatím nechala ten hnusně těžkej kočár, co mám. 😀

power700
12. bře 2009

kingstonka, to víš, se sportákem se ti jde na chodník i z něj lépe. Tady není to pérování, takže musíš víc zabrat, ale mě to zatím nějak neobtěžovalo.Ale jak říkám, zatím jsme jely párkrát. 😉

susik77
22. únor 2010

Ahojte, uvazujem na PP aria OH. Mali sme Pliko P3, ale sme ho znicili v terene. Teraz ked uz mam 2 deti, chcem golfky so spoj, rukovatou. Budem vyuzivat len na cestovanie a nakupy, este kupujem sportak Quinny Freestyle. Myslite ze tieto golfky su dostatocne pohodlne a kvalitne?Diky.

kingstonka
28. únor 2010

ahojte..pridavam skusenost s PP Aria OH- chodime s nim od dcerinych 10 mesiacov - v podstate spokojnost. manipuluje sa velmi lahko, mala je spokojna. niekolko nevyhod: po 2 mesiacoch sa nam znicil kosik - moja chyba, asi som ho pretazovala(aj ked by mal ako jeden z mala zniest 5 kg)-je dost zle dizajnovany- velmi nizko nad zemou (potom som si ho opravila sama a odvtedy je pokoj) , nema polohovanie noh- nam to az tak nevadilo-lebo mala v nom uz velmi nespala. nie je az tak velmi skladny- ale do auta v pohode.

meiwe
30. bře 2011

ahoj my sme dostali ariu od kamaratky 😀 nakolko ona mala P3 a maly jej zacal chodit, ja som v nom vozila maleho do 3,5 roka po nakupnych strediskach nakolko nechodi kvoli zdrav.stavu.....podla mojho nazoru je to uzasny kocik pre maminnu ktora chce nieco lahke skladne na kavicku s kamaratkami🙂do nakupneho centra,,,,super kocik do auta na cestovanie,,,,ale nie do lesa ani do mesta 😲 mali sme aj klasicke pliko otras ☹ tazke manevrovanie, zasekavanie koliesok tazke skladanie 😖 aria sa mi osobne pacila viac😉 P3 bola vetcsia lahko sa s nou manevrovalo co ma dost prekvapovalo..... 😎 ale moji favoriti boli z inych znaciek 😝

gizmo22
23. únor 2012

@dominica Je to pravda..sice ze Aria nie je do snehu lebo ma male kolieska..ale ja si ho inac neviem vynachvalit..uz by som ho aj mala predat ale neviem sa s nim rozlucit.. velmi je skladny. lahky na prenasanie..ale nie je to na tury po lese...skor presne tak do mesta a na nakup ..potom poskladat do auta a ist...:D
Na tieto ucely ho odporucam..:D