Golfové hole X-lander XS 2010. Máte zkušenost?

pipiii
9. kvě 2010

Ahojik holky, mam 7 mesicni holcicku, zatim jen tak pokoukavam po golfovych holich. Na konci srpna razime do Chorvatska a velice me zaujal tenhle golfac. Mate s nim nekdo zkusenosti? libi se mi ze ma polohovani na nozicky a vlastne splnuje vse temer na 1 podle mych predstav, prosim zda mate nekdo tento kocik doma, poradte 😎 Diky za odpovedi 🙂

pipiii
autor
9. kvě 2010

tady jsou nejaky info o tomto kociku, tak jen zda to vse souhlasi atd... dekuji za postrehy

X-LANDER Golfové hole X-LANDER XS 2010

- golfové hole X-LANDER XS
- aluminiová konstrukce, odepínací madélko, přední otočná kola s aretací, košík na drobné předměty, nánožník
- plynulá regulace zádové opěrky
- 2 polohy nožní opěrky

Celkové rozměry:
délka - 82 cm, šířka - 49 cm, výška - 108 cm, hmotnost - 6,5 kg
Složený kočárek:
délka - 102 cm, šířka - 25 cm, výška - 39 cm
Lůžko:
délka - 81 cm, šířka - 34 cm
Nosnost:
celkem - 18 kg, košík - 3 kg

pipiii
autor
10. kvě 2010

holky, nikdo nemate s timto kocikem zkusenosti???? ☹ ☹ 😔

glumy
10. kvě 2010

Ahoj pipiii, zkus se zeptat tady: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/golfky-x... 🙂

pipiii
autor
11. kvě 2010

glumy, diky moc

leniszka
15. srp 2010

Holky, objednala jsem si tyhle golfky a zklamaly mě na plné čáře. Budu je posílat zpět a chtít peníze. Objednala jsem si barvu Ocean - krásně světle modrou barvu, přišel kočár tmavě modrý, skoro až černý. No s obrázkem nemá ta barva absolutně nic společného, tak to mě hoooodně zklamalo. Madlo je strašné! Viklalo se zleva doprava a bylo strašně vysoko a to i přesto, že se dá výškově regulovat a to jsem docela vysoká - 173 cm... Madlo před dítětem je taky na nic, je to takový měkký plast, který se ohýbá a je strašně vysoko, že přes něj dítě skoro nevidí, má ho tak na úrovni brady. Sedačka měkká a stejně tak podpěrka na nožičky... no fakt mě to extrémně zklamalo. Kdyby to byly golfky za 2000 Kč, tak nepovím, ale jsou docela dost drahé a vůbec ne kvalitní. Sezení strašně úzké. To má Kubík 10 kg a 15 měsíců a tak tak se tam vešel, žádné pohodlí, máme kolem 80 cm a Kubík už měl nožičky na té spodní gumě pro opření nohou, takže si neumím představit vozit v tom větší dítě, to by pak mělo asi kolena pod bradou...
No fakt zklamání. Už jsem objednala golfky jiné, sice o hodně dražší, ale odpovídá to kvalitě. Peg-Perego Si Completo 2010. Doporučuju!

elunosandra
7. dub 2012

Tyhle golfky mame tyden - novou kolekci 2012 - a je uplne super. Jsem z nej nadsena! Asi ma par vychytavek oproti minulym typum. Krasne se ovlada, je lehouckej, zadicka se mi zdaji dost pevny, dokonce se v nem synator uz i prospal🙂

skusihu
1. čer 2012

@elunosandra ahoj, mám záujem o kočík X-lander XS 2012. Si s ním spokojná? Alebo vidíš aj nejaké výrazné nedostatky?

stula007
21. čer 2012

@elunosandra Ahoj, taky o nich uvažujeme a zajímalo by mě, jestli se vám v nich pořád líbí. A jestli jsi během používání narazila na nějaké nedostatky. díky;)

citronius
5. dub 2014

@skusihu
@stula007
Baby, kúpili ste si XS? Ako ste spokojné? Ďakujem

stula007
5. dub 2014

Máme ho doma a jsem nespokojená. Absolutně nedoporučuji. Firma, která je dodává - babypoint, dělá nesmírné problémy s reklamací. Po půl roce užívání se nám sjela zadní kolečka úplně na plast. Posílali jsme na reklamaci a volali mi z Babypointu, že reklamaci neuznávají, že jsme s tím neměli jezdit, když jsme zjistili, že se kolečka sjíždí. Takže jsme museli zaplatit výměnu koleček a navíc mi ještě sdělili, že kočárek má ohlou konstrukci, tak že se ji pokusí narovnat, že z toho důvodu byla zatížena zadní část a sjížděla se kolečka. Konstruci jsme určitě neohli, takže byla ohlá už od výroby. A stejně nám reklamaci neuznali. Vrchol všeho byl, když se o rok později v jednom svislém nosníku kočárek zlomil. Na druhé dítě tento kočárek nebude už absolutně k použití. X-lander nedoporočuji, je to šunt a když narazíte na vadný kus, s reklamací jsou opravdu potíže.

stula007
5. dub 2014

a pokud by byl kočárek v pořádku, tak stejně žádný zázrak. Když jsem měla těžší věci v tašce na kočár a dítě jsem vytáhla, přepadával mi dozadu.