Golfový kočárek do 3000 Kč. Poraďte

lucinek1988
29. bře 2010

Ahoj ženy 🙂 Můžete mi poradit nějaký dobrý golfáč tak do 3000Kč? Moc se mi líbí Espiro magic 4, ale slyšela jsem, že je s ním problém třeba ve sněhu nebo při vjíždění na patník. Tak teď teda nevím ☹ Chtěla bych ho hlavně teď na výlety, ale už bych si ho nechala i na zimu.
Předem moc děkuji za Vaše rady a zkušenosti 🙂

holesov
30. bře 2010

Zdravím s Espiro magic 4 zkušenosti nemám tak nevím,nemohu vám poradit,ale mám golfky chicco multiway kolekci 2010,kupolila jsem je tedka v lednu stáli 3340kč,takže jsou nové,unáhlily sme se a koupily druhý,tak nyní prodávám kdyby ste měla zájem mohu zaslat i fotečky,tento kočárek hodně chválí,má velké kola což je výhodou jsou vhodná i do terénu,jsou velmi dobře lehká,maminky píšou že je unesou i s dítětem do prvního patra,,, 🙂 a jsou dobře skladné,přední kola otočná s možností aratace,mají pětibodové bez.pásy,sluneční kšilt,polohovatelnou opěrku zad i nohou,jsou super barva vhodná jak pro holku tak kluka,,,na patník se s něma vjíždí dobře,žádný problém s ima není nerada je prodávám ale nevyužijem,,,jsou vhodné i na zimu i do sněhu díky velkým kolám,,, tento kočárek mohu opravdu doporučit,,, kdyby ste chtěla mohu více napsat na email,i cenu,,, pošlu i fotečky,,,jsou opravdu super,i tady na koníkovi na forum je o golfkám psané a maminky je jen chválí a doporučují,,,

holesov
30. bře 2010

kdyžtak mi prosím pište na email borenovaci@seznam.cz 🙂

chalotka
30. bře 2010

Já mohu jenom potvrdit. Golfáč chicco multiway je super, vyhovuje ve všem 🙂