Golfy Silver Cross Pop/Pop Vogue. Máte je?

editah222
1. čer 2010

Nemá náhodou některá z vás tyhle golfky? Mě se moc libi, ale nenašla jsem na ně žádné recenze ☹ V obchodě s nima sice trošku pojezdim, ale neni to stejné jako jezdit po venku.
http://www.silvercross.cz/index.php?show=produk...

editah222
autor
1. čer 2010

Omlouvám se, ani nadpis neumím napsat bez chyby 😠

editah222
autor
11. čer 2010

Opravdu nikdo nemá? ☹

nelis
11. čer 2010

@editah222 já jsem je chtěla kupovat před rokem a taky jsem marně sháněla informace. 😒 Nakonec jsem koupila jiné (Inglesina Trip) a jsem naštvaná. Ne, že by byly špatné, ale ten Silver Cross byla srdcová záležitost, moc se mi líbil a když jsem pak viděla na dovolené v Řecku, že s nima jezdí každá druhá maminka, tak mi to bylo líto. Navíc - můj názor na golfky je ten, že časem se rozhrkají každé (co tak vidím v okolí), takže pokud se ti líbí, kup je!! 😵 😵

editah222
autor
11. čer 2010

@nelis Moc díky za názor 🙂 Já jsem pro ně na 90% rozhodnutá, ale manžel ne. On je víc pro Chicco, protože je má každý a většina je spokojená. Ale já ho ukecám 🙂

achina
12. čer 2010

Taky shanim golfky, Silver jsem si v prodejne vyzkousela a asi bych je nechtela. Zaprve nemaji madlo a my bez madla ani ranu a zadruhe ta manipulace s nim neni uplne idealni, aspon pro me. Nazdal se mi ani nijak extra prostorny. Ale na pohled se mi taky moc libil, byl mezi mymi kandidaty 🙂

didakuku
29. čer 2012

Taky by mě zajímalo jestli má někdo tyto golfky? děkuju

budulinekstar
27. bře 2014

Mám téměř nový a ne používaný. . klidne prodám mám černý se vším příslušenstvím prodám za 3000 Kč při rychlém jednání možná sleva.

skorepka
9. dub 2014

noo koukam ze ani o těchto golfacich není moc zkutecnych informaci... ☹ jinak ja bych chtěla tyto a ty madlo maij http://www.mall.cz/kocarky-golfky/silvercross-g... GREEN#text-box z
@editah222 tvého odkazu mi naskočilo hodne kociku tak nevim

editah222
autor
9. dub 2014

@skorepka on je ten můj odkaz skoro 4 roky starý 😀
Já jsem golfky silver cross pop vogue nakonec pořídila a odvozila v nich 2 děti a byla jsem spokojená. Ale nemám srovnání s jinýma. Mají super tu sluneční stříšku a krásně se skladají no a ta černá v kombinaci s růžovou byla luxusní.

skorepka
9. dub 2014

@editah222 a je k nim nanoznik? ja co koukala na nake video,tak zapasil s tim polohovanim nozicek i zad, musim rict,ze to vypadalo aususky,proti lire co jsem mela. Ale ta cloma tady je bozi.

editah222
autor
9. dub 2014

@skorepka já jsem nezápasila ani s polohováním nožiček ani zad, tak nevím. Nánožník k nim myslím není, použivala jsem fusak. Pro dceru originál od silver cross a pro syna Bunker Lodger, přece jen by mu asi růžová moc neslušela 😉

skorepka
9. dub 2014

A kolik za ten origos? a nerachtaly ti kolecka? a co teren,zvlada?

editah222
autor
9. dub 2014

@skorepka tak na extra terén nejsou asi žádné golfky nebo aspon takové neznám. Kolečka rachtaly, ale tak nějak normálně, jsou malé a plastové. A kolik stojí ten fusak nemám ani tušení, opravdu už je to pár let co jsem ho pořizovala 🙂

skorepka
9. dub 2014

@editah222 no ja ted nasla nejakej s vlozkou v jednom za 1200 Kc :( a myslis ze rachtaj, kvůli materialu nebo ze jsou dve? Ja mela na Lire takove gumove a nerachtaly, ale byly po jednom

editah222
autor
10. dub 2014

@skorepka řekla bych, že kvůli materiálu. Ale rachtají s porovnáním se sporťákem ve srovnání s jinýma golfkama je to tak na stejnou.

skorepka
10. dub 2014

@editah222 takze budu muset sehnat nasi Liru ta neeachta vubec. ☹ tak ti dekuji za vse.🙂

matacz
17. črc 2014

Ahoj, máme ho. Je super. Doporučuju. Mata

ferdinandda
4. lis 2014

Ahoj, mohla bych se zeptat, jestli se mi do kočárku Silver Cross Pop vejde větší kluk? Dva roky, ale hodně veliký. Dá se dát do úplného sedu a lehu? A dá se k němu dokoupit ochranné madlo před dítě? Moc děkuji za info. Eva