Golky TFK Buggy Dot, máte praktickou zkušenost?

ivett
10. črc 2012

Zdravím,

zaujaly mě golfky TFK Buggy Dot, krom videa na youtube, které mě docela nadchlo, jsem se ale nedočetla žádné podrobnější informace, pokud nepočítám info od prodejců...

Zajímá mě, zda jste ho někdo viděl, případně zda ho máte, budu ráda za praktické a reálné zkušenosti a postřehy, díky moc...

ivett
autor
10. črc 2012

nikdo nic?

ivett
autor
10. črc 2012

@katren díky, už jsem našla diskusi na jiném serveru a potřebné info jsem se dočetla, tak kdyby to snad taky někoho v budoucnu zajímalo, tak tady jsou postřehy a rozměry, které se na netu neuvádějí...

Výška rukojeti 100-109cm (jde o hole, takže jsou zahnuté nahoře a v nejnižším bodě mají 100 a v nejvyšším 109cm, což je na golfky super)
Šířka sedáku 25cm, vpředu 35cm, totéž uprostřed 45cm
Zádovka 50cm, šířka 25cm, v nejširším místě 35cm
Hloubka sedu 25cm
Stříška 50-65cm

paní, co tam psaly, s ním jsou a byly moc spokojené 🙂

katrenka111
8. srp 2012

Baby ake s nim mate skusenosti???daju sa polohovat aj nožicky na tomto kociku a da sa dat aj do uplneho lahu a ide lahko???

katrenka111
11. srp 2012

Nikto nemate tento kocik???

ivetka09
1. říj 2012

@katrenka111 zlatko vidim ze zistujes aj ja 😉

katrenka111
1. říj 2012

@ivetka09 no jo len žiadne nove info a recenzky

ivetka09
1. říj 2012

no to je skoda, ja som ho nazivo nevidela este ... a neviem aky je velky ci sa maly don vojde. aj ked ja ho potrebujem skor na nakupi alebo ked beriem syna do skoly autom a tak, ja este na to musim aj autosedacku riesit lebo my chodime aj na baby plavenie a maleho mam v autosedacke tam 🙂 ty mas aku autosedacku? Maxi cosi je dost velka pre ake dieta? Do jedneho roka v pohode? lebo co mam ja autosedacku tak ta je do jedneho roka do 13 kg 🙂

sheherazada
12. říj 2012

Já ho mám🙂 je super, úžasně ovladatelný, rukojet vcelku vysoko, což jsem dost dlouho hledala. Nožky polohovací sice nejsou, ale já si tam protáhla sucháče, nacpu deku a nožky to parádně vystuží a i když malá kope, drží to bezvadně, navíc, deka se dá v případě nouze použít a nezabírá košík🙂 leh není úplně rovný, ale téměř, bohatě to stačí pro jakkoli velké dítko. Skládání taky dobrý, jen to mohli domyslet a mohlo by to být ještě skladnější, ale ta lehkost a ovladatelnost ta nemá chybu. Chybu má jen jednu a to jsou brzdy. dost holek s nima mám problém, že nejde odbrzdit. prostě šlapete na brzdu a nic se neděje, Já se chystám ted reklamovat, ale vím, že se nejedná o jeden kus, ale že to tak je asi u všech, nebo u větší části. tak sem zvědavá jak dopadnu, ale jinak je dokonalej

molkogurl
15. říj 2012

@sheherazada ahoj a bol by vhodny aj pre väcsie dieta (2rocny urasteny chlapec, typuju mu 3 roky) kocik by som pouzivala len na rychle presuny a na nakupy, no hladam golfac, ktory by bol pre neho dost siroky a pohodlny. Dakujem!

molkogurl
15. říj 2012

@sheherazada ahoj a bol by vhodny aj pre väcsie dieta (2rocny urasteny chlapec, typuju mu 3 roky) kocik by som pouzivala len na rychle presuny a na nakupy, no hladam golfac, ktory by bol pre neho dost siroky a pohodlny. Dakujem! Aby v nom nevyzeral smiesne, ze je mu maly :o))

sheherazada
17. říj 2012

@molkogurl myslím, že ano, široký je dostatečně a dlouhý dle mě taky

ivetka09
24. říj 2012

@sheherazada ahoj nevies nahodit prosim ta realne fotky a ako si vyriesila tie nozicky s tou dekou aj s toho prosim foto lebo si to neviem predstavit dakujem

molkogurl
26. říj 2012

Tak uz ho mame aj my, zatial som veeelmi spokojna, este som na nom nenasla chybu, je naozaj priestranny aj pre väcsie deti, moj maly si tam len tak lebedi a velmi sa mu novy kociarik paci. Objednala som si k nemu aj original fusak, taky nanoznik, ale este nedosiel, tak sa tesim. Konecne normalny golfac :o)))

ivetka09
15. únor 2013

@molkogurl ahoj nevies nahodit fotky aj s malym nafotene? A este ked ho tlacis a musis prejst horsi teren ide lahko alebo sa trapis s nim,a ked musis nadvihnut kocik napriklad ked musis prejst na obrubnik tazko nadvihnes alebo lahko?

molkogurl
17. únor 2013

cau ivetka, dala som fotky do albumu, pozri!!!

vendy77
8. dub 2013

@molkogurl ahoj,chodila si s nim aj po snehu?

molkogurl
9. dub 2013

ano, ale len po odhrnutom chodniku a ceste a v pohode. Sneh bol vtedy taky udupany

molkogurl
9. dub 2013

@vendy77 ano, ale len po odhrnutom chodniku a ceste a v pohode. Sneh bol vtedy taky udupany

mikov82
28. bře 2014

ahoj holky, obnovuju diskuzi - máte někdo nějaké nejnovější info - mám vyhlídnutý typ z roku 2013, tak jestli třeba nějak nevylepšili případné neduhy... díky

ester83
12. dub 2017

Baby, potrebujem sa poradiť. Kúpili sme kocik tfk dot Z druhej ruky. Opierka je dosť do ľahu. Oproti kočíku čo sme používali predtým, má to tak byť?