Háčkovaná deka Popolini do kočárku. Máte zkušenost?

vlnka1
27. kvě 2008

Koupila jsem dceři do kočárku na léto lehkou háčkovanou dečku Popolini. Po vyprání jsem ji dala do kočárku a malá od ní za chvilku měla oblečení plné takových drobných žmolků, měla to i v ručičkách, prostě se to dostalo všude 😠 Nemáte někdo s touto dečkou zkušenosti? Jak to udělat, aby nepouštěla?

Díky za jakoukoli odpověď. 😉

johanda
27. kvě 2008

vlnko, já tu deku mám taky a žádné žmolky z ní nepadaly ani po vyprání 😨 Je to nejlepš lehká přikrývka, co vlastním.

tvarohacek
27. kvě 2008

Deku mám také a jsem s ní fakt spokojená. peru ji jako všechno na 40 a žádné žmolky nejsou 😉

vlnka1
autor
27. kvě 2008

Johanda: no právě že je perfektní, nevím proč mi to dělá 😠

vlnka1
autor
27. kvě 2008

Tak to já mám asi nějakou divnou, taky jsem jí vyprala na 40, přikryju s ní malou a malá je celá poťopkovaná těma kouskama 😖 (nevím, jak to popsat)

listicka77
27. kvě 2008

Jé holky a do jakých teplot asi je? Ve vedru přikrývám plínou. Na to by asi byla teplá, ne?

tvarohacek
27. kvě 2008

lištičko není teplá ve smyslu, že by hřála, mě přijde i v tomhle počasí akorát. Dnes jsem dala malýmu kraťasy a přikryla touto dekou, je opravdu příjemná, vzdušná a navíc je podle mého lepší pocit - být zabalen do lehké přikrývky v lehkém oblečení, než třeba ležet v kočárku bez přikrytí...

listicka77
27. kvě 2008

hmmm, že by zas něco, co bezpodmínečně musím mít? 😀 a kdo to má furt platit? 😀

tvarohacek
27. kvě 2008

pro ty, co používají běžně kočárek se vyplatí , ale jak sem koukla do tvého alba, tak asi stačí ta plena 😀

dasap
27. kvě 2008

jé holky zrovna jsem dneska odpoledne myslela na to, zda se nedělají nějaké takové deky pro dospělé, případně zda by se nedala zhotovit doma, myslím teda pro mě. myslíte že by to šlo? Nemám jí ani jsem jí neviděla, tak nevím úplně přesně jak vypadá, z fotek v eshopech jsem toho moc nevykoukala

kacerka
30. kvě 2008

můžete sem hodit odkaz, jak ta deka vypadá a kde se dá koupit? Díky 😉

tvarohacek
30. kvě 2008

kacerka: já ji kupovala na MMB, zadej si deka a značka popolini, stála cca 170 kč. 😉

haluskacz
30. kvě 2008

deku mam a je v pohode, zane zmolky. Akorat po nekolika vypranich je takova trosku drsnejsi, jak nepouzivam zadnou avivaz

kacerka
30. kvě 2008

tvarohacek, díky 😉

beruberu
30. kvě 2008

to je nejlepší dečka co mám, zrovna teď, jak začaly vedra jsem ji znova vyštrachala. Koupila jsem ji jen tak z rozmaru a je super. hodila se i na mimi přes kočárek proti sluníčku. ale žmolky z ní fakt nemám...