Hermés H5, kopie kočárku Casualplay. Máte zkušenost?

beatrice.h
24. srp 2007

Ahojky, máte někdo s tímto kočárkem zkušenosti? Je úplně stejný jako sporťáček CASUALPLAY S4, jen s tím rozdílem, že je o 4 tisíce levnější. Ale zase nevím, jaká je jeho kvalita, atd. Poraďte prosím. ☹

beatrice.h
autor
29. srp 2007

Špatnej není - to je pravda, ale po roku nám na kočárku vybledly barvičky a dokud se mi podařilo ho prodat komplet celý za dobrou cenu, tak proč ne a já mám změny ráda. Musel se sundávat zvlášť podvozek a zvlášť korbička, tudíž nám v octávce zabral místa, tento složíš najednou a máš kolem místa dost na nákup. Já mám i ráda změny - to jsou moje úchylky. 😝 Ale kdybych střídala kočárky častěji, tak by mě na tý naší vesničce asi brzo ukřizovali. ☹ Tak nechci moc provokovat - už teď se na mě dívají, jak jsem vyšla s tímto novým kočárkem. 🙂 A co tebe vedlo nakonec k tomu Casualplay? M.

katarina82
29. srp 2007

No já jsem to zkoumala dlouho, na mimčo jsme čekali dlouho a rozhodli jsme se, že do toho ty prachy dáme, tak jsem chtěla vybrat dobře. Líbil se mi Bebecar, Jané a Casualplay. Jenže Bebecar se mi zdál moc těžký, taky to sundávání korbičky, jak píšeš, se mi nezdálo a navíc ho nikde v obchodě neměli naživo, tak jsem vybírala mezi Jané a S4... No a nakonec se nám vzhledově víc líbila ta S4, tak jsme ji koupili. Ptala jsem se na ni mamin, co ji mají a všechny byly spokojené, tak jsme do něj šli. Snad bude fungovat tak jak má 🙂

beatrice.h
autor
30. srp 2007

Tak to je fajn - nevím, odkud jsi, ale my jsme kočárek kupovali až v Prostějově - dá se říct, že 90 km od našeho bydliště - je to dobrý kus, ale mají tam od značky Bébécar všechny barvy korbiček hlubokých i podvozky, tak to byla paráda, že to člověk viděl hnedka všechno ve skutečnosti. Zdá se mi, že všechny barvičky v katalozích klamou - tak jsem byla z toho hotová, že asi nevyberem žádný. Chtěla jsem ten Bébécar i kvůli tomu, že měl sportovní korbičku po/proti směru jízdy a uvědomila jsem si, že jsem ji ani jednou neměla otočenou k sobě, jen Bei pořád chtěla\ koukat ven - tak jsem se naštvala, že tak těžký kočárek ovládat nebudu a prodala jsem ho a koupila si te Hermés a opravdu si ho nemůžu vynachválit - je tak lehoučkej (i když ta konstrukce působí masivně), ale jak v něm sedí i beruška, tak je to poznat - super se ovládá. Jsem do něj strašně zamilovaná. Teď jsem četla negativní názory na sportovní verzi Casualplay - že je neprostorný, že se dítko v něm nevyspí, že se převrací - není to pravda a včera, kdy Beátka zkoušela tento nový kočárek a spinkala mi v něm 1,5 hod dopo a 2 hod odpo, takže paráda. Jsem nadmíru spokojená. 🙂

katarina82
30. srp 2007

No my i na ten Casualplay museli jet kouknout asi 80km odsud 😒 V Ostravě ho prodávají, ale jen na objednání... Takže jsme byli všude možně, ale na Bébécar jsme teda nenatrefili. Ale nevadí, ona se mi fakt mnohem víc líbí ta S4 😵 Navíc já jsem celkem malá a ještě hubeňour, tak nevím, jak bych s Bébécarem zápasila 😠 Nakonec jsem ten Casualplay koupila v Ostravě, ale to byla náhoda. Švagrová byla kouknout v Chiccu a oni tam zrovna jednu S4 vybalovali, tak se na ni chtěla kouknout a paní ji řekla, že jim jednu přivezli protože začíná ten výprodej. Tak mi ji hned blokla a my pro ni ještě ten den jeli. No tak už je doma 😵
Ten názor, že je neprostorný jsem četla taky, ale jak jsem se ptala osobně maminek, co ho mají, tak mi tvrdili, že to není pravda...
To je super, že jsi spokojená 🙂 Doufám, že já budu taky 😉

errosek
17. led 2008

Holky, tak kočárek už DARA neprodává, prý už ho nebudou mít, stahuje se z prodeje, ale proč to mi neřekli... Tak se to asi Casualu nelíbilo...

rezetka
5. bře 2008

Dá se ještě ten Hérmes vůbec někde sehant holky?

zizubr
24. srp 2008

Holky, tato diskuse je dost stara, ale treba mne nekdo odpovi, myslite si, ze je Hermes a Casualplay kompatibilni? Jde o to, ze mam kamaradku, ktera by mne pujcila vajicko Casualu S4 a ja se ptam, pujde- li pripevnit na Hermes kocarek???

beatrice.h
autor
3. zář 2008

ZIZUBR:
Tak dnes jsem byla na prodejně, bo mám v plánu Hermés proodat, ale ještě jsem se chtěla ujistit, zda na něj půjde dát hluboká korbička - tudíž i vajíčko - ale nic z toho nejde - bo tam není daný uchycení na adaptéry. Takže je to opravdu jen sportovní kočárek. Kdybyste měly zájem, tak písněte. 🙂 Hezký večer.

rezetka
14. pro 2008

Nemá někdo ten Hermés na fotce? A dá se koupit někde ještě?

rezetka
14. pro 2008

Beatrice, ty už ho máš prodaný?

krista
11. kvě 2009

molicova • 1d • Včera v 15:42
Ahojky ráda bych se zeptala, kde se dá tetno kočárek koupit nový. Na internetu ho vůbec nemohu najít. Nevím právě, jeslti ho nemám hledat pod jiným názvem.
Díky Míša

boglarca • 2d • Včera v 18:16
Ahojky, tahle diskuse tady již byla. Ve zkratce, jelikož se jednalo o pirátskou kopii Casualplay a za jistou dou se na to přišlo, byl ztažen. Nicméně se sem tam objeví v bazarech na netu. Nový ne.

aponchie • 1d, 39tt • Včera v 19:50
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

molicova • 1d • Dnes ve 13:04
díky

van81
15. kvě 2009

Ahoj holky, náhodně jsem narazila na tuto už dost starou diskuzi. Do pondělka se mám rozhodnout, zda si vezmu NOVÝ!!! kočárek Hermes- ale je totožný s Casualem S6. Nevím nevím dle Všich příspěvků, jestli do něj mám jít. Stojí nový i s podložkou, originál nánožníkem od Casualu, pláštěnkou-- 5000,- i s poštovným. díky moc za radu, Van

bobulle
27. kvě 2009

Ahojky, já bych měla strach... neseženeš na něj servis, náhradní díly.... 😖

bartoncova
28. kvě 2009

Ahoj, kde v CR sezenu kocarek Hermes?

van81
30. kvě 2009

Ahoj holky, tak ho mám doma a je suuuuper!!!!!! Jdou na něj náhradní díly z Casualu a dokonce je to ta adaptérová verze. Prostě bomba a já doporučuji!!! Van81

slunicko0705
31. kvě 2009

van81..ahojky, tak jsem neodolala a musela se konečně zaregistovat 🙂 Protože taky uvažuji o Casualplay s4 nebo S6, ale jak koukám, máš nový Hermes za super cenu a (jestli jsem dobře pochopila) půjde na něj i korbička z Casualu?? Já totiž budu potřebovat komplet. Casual nový se mi zdá drahý, takže jsem přemýšlela o použitém, ale pokud je Hermés i s adaptéry, tak mám vybráno. Kde se dá sehnat, nevíš? Jsem od Brna.
Mě už z těch kočárků jde hlava kolem 😅 Nemůžu se rozhodnout a toto by mi to mohlo vyřešit 😵

van81
1. čer 2009

Ahoj sluníčko, zavolej kamarádce, koupila jej v Polsku, na mé doporučení, ale jejího manžela propustili z práce a tak musí kočárek prodat, aby vyšli, než ... znáš to. Byla s ním venku asi 6x a má 2 roky záruku.Takže fakt novej. Dokoupila k němu podložku casual a nánožník casual. Nevím za kolik ho prodává, ale ta boudička by jít na to měla, to ještě zjistim, druhá kámoška má ty adaptery, tak jí cinknu, ať je ke mě zítra vezme a písnu ti. Jo číslo je 777211337.

slunicko0705
1. čer 2009

Jééé, díky Van, to by bylo super, kdyby ta adaptéry pasovaly. Jinak bych musela jít do Casualu, ale použitýho..Nevadilo by mi to, ale novej, i když Hermés, je novej (nebo skoro novej) 😵 Korbičku a autosedačku budu kupovat taky, tu budu potřebovat určitě... Takže pokud to na Hermés nepůjde, byl by mi samostatnej sporťák k ničemu - nejmíň půl roku. Jinak do Polska to je od nás blíž než od Vás, ale každopádně díky za tel., brnknu tam zítra 😉 Jsi hodná, díky!! 😉

darinavej
8. črc 2009

Ahojky,narazila jsem na tuhle diskuzi ohledně kočárku Hermés.Chtěla jsem se zeptat slunicka0705,jestli se rozhodla na doporučení van81 koupit Hermése a jak je s ním spokojená.V říjnu očekáváme narození holčičky,pokukuji po casualplay,ale je opravdu drahý.Narazila jsem také na V-cross a docela se mi líbil, ale dneska jsem se dočetla o tom Hermésovi,tak mě strašně láká.Jestli jsem to dobře pochopila,tak Hermés je pouze sportovní verze?Opravdu máte někdo zkušenosti s tím,jestli na Hermés jde přidělat korbička a autosedačka z Casualplay?DÍKY ZA ODPOVĚĎ! Darina 😉

slunicko0705
10. črc 2009

Ahojky Dari 🙂 Kočárek už mám doma a je opravdu krááásnej!!! Už se těším, až s ním vyjedu ven 🙂 Je to opravdu jen sportovní verze. Taky čekáme miminko, takže jen sporťák by mi byl k ničemu nejmíň půl roku.
Ale dneska mi dorazila autosedačka od Casualu Prima i s adaptéry (ty jsou teda na Cas. Vintage a T4, ale drží) a vypadá to úplně parádně 😵 Takže ještě doobjednám korbičku od Cas., co mám zamluvenou, a bude to komplet 🙂 Nový Hermés stojí 5000,- v Polsku, u nás jej nemají...Má už rovnou od výroby konstrukci připravenou na adaptéry, ty dřívější verze to myslím neměly... Takže mě celý komplet vyjde: nový Hermés 5000,- + použ. autos. Prima + použ.korbička Cas. na cca +- 10.000,-.... Na nový komplet v Cas. bych taky neměla, ale takhle mám aspoň nový sporťák, ten se stejně používá nejdýl 😉 Jinak na Hermés pasují doplňky od Cas., ale např. na nánožník je třeba přišít poutka se suchým zipem (druky), protože orig. má druky na přichycení na konstrukci a na Hermésu na konstrukci protidíl druku není. Ale to je maličkost.
Boudička je suprová, lepší než má Casual - porovnávala jsem v obchodě - ten nemá kapsu a roztahovací a sklápěcí boudičku až k nožkám. Jinak na první pohled vypadají stejně, až na červené pružiny u kol na Hermésu 😉
Tak, snad ta moje odpověď není moc hektická ☹ Klidně se ptejte, ráda odpovím 😉

slunicko0705
10. črc 2009

Dari... ještě něco... zapomněla jsem napsat, že korbičky i autosedačky musí být ADAPTÉROVÉ verze, tzn. zvlášť adaptéry a zvlášť korbička... s UNISYSTÉMEM (adaptéry jsou zabudované v korbě) nemám zkušenosti, jestli to tam bude pasovat, nemám ani možnost to od nikoho vyzkoušet... třeba by to šlo, ale netroufám si říct 😖 A adaptérové verze nové už se doprodávají, takže pak jen použité.... UNI opravdu nevím... ☹

Poradí někdo? Zda na stejný typ podvozku Casual lze nacvaknout i adaptérová korbička i UNIsystém? Pak by tomožná pasovalo i na Hermés...

slunicko0705
10. črc 2009

Tak už to vím 🙂 I podvozky jsou adaptérové nebo Uni, takže na Hermés jdou pouze ty s adaptéry. Unisystém nelze použít, podvozky mají zabudované otvory na nacvaknutí korbiček.

darinavej
11. črc 2009

Ahojky sluníčko 😉 , děkuji za odpověď.Už mi jde z těch kočárků hlava kolem, nebudu mít klid, dokud nějaký nekoupíme.Docela jsi mě překvapila s tou cenou, cena do 10tis je parádička, ale čekala jsem, že se u nás nedá sehnat.Do Polska nejezdíme, ani neznám nikoho, kdo tam jezdí.Kdyby jsi náhodou měla adresu, kde bych ho mohla sehnat, dej mi vědět,ju! Už se mi o kočárcích skoro zdá, nejvíc mě lákal Casualplay,ale jak už jasem psala, je to nevděčná investice.Ten Hermés se snažím sehnat po netu,ale marně.Nakonec se budu asi rozhodovat mezi X-landrem a V-crossem,ale ještě nevím.Ten Hermés mě opravdu láká, je super!! 🙂

pospecka
11. črc 2009

Ahoj kočky, dočetla jsem tady tu diskusi a na úvod teda musím napsat, že i v dobách, kdy jsem si myslela, že Casualplay S4 neseženu pod 12tisíc mě ani ve snu nenapadlo pokukovat po nějaké jeho kopii. A rozhodně nepatřím mezi těhule, který nemusí koukat na peníze prostě ukážou prstem, ale do kopie bych nešla. Spíš jsem koukala prostě po jiné značce, která by byla kvalitou a vzhledem srovnatelná, ale nakonec stejně vyhrál Casual. Ať už to má podvozek ze stejné fabriky nebo ne kopie to prostě je. Ale každá ať se rozhodne podle sebe. Já bych se toho bála a dost. 🙂
Pokud některá o S4 nebo i jiným Casualu uvažujete, tak ad1 nedávno jsem viděla S4 adaptérovou rok 07 novou 2 roky záruka za 9900Kč v jednom obchodě v Brně a nebo doporučuju objednat z eshopu s Polska. Já jsem to tak udělala a S4 ORIGINÁL model 2009! včetně nánožníku a podložky (ta v ČR není v ceně kočárku a stojí kolem 1000Kč) mě vyšla na 7778Kč včetně poštovnýho!!! Jedná se teda pouze o sporťák, ale i tak. Proti ofic.ČR ceně 13490Kč+podložka je to sakra rozdíl. Neobešlo se to teda bez menší komplikace, kdy mi neposlali nánožník, ale to jsem dořešila a už ho mám doma a vím minimálně o 3 kočkách co si ho objednaly ze stejnýho eshopu a bylo to o.k. včetně nánožníku, prostě jsem měla smůlu.
Pokud byste některá měla zájem koukněte do
výbava - nákup z eshop PL, tam se dočtete všechno co budete potřebovat. 😉 Přeju pohodový cestování s Casualem nebo Hermes nebo jak se rozhodnete.

Jinak v Itálii můžete natrefit na kočárky Foppapedretti, které jsou oficiální licenční kolekcí Casualu, nejedná se o kopii! 😉

pospecka
11. črc 2009

p.s. když se budete chtít něco zeptat, klidně písněte IP. 😎

jesterka78
23. črc 2009

Ahojky mamči,nemáte někdo internetouvou adresu,kde bych se mohla podívat na tu kopii casualu,myslím ten hermes,díky za odpovědi Martina

slunicko0705
24. črc 2009

Ahojky Marti 🙂 Můžu poslat fotky Hermésu, a teď už mám i korbičku od Casualu a pasuje a vypadá to opravdu skvěle 😵 ...pošli e-mail, pošlu foto... 😉