Hitparáda kočárků 🙂 Jaké patří mezi nejoblíbenější?

novynka
18. čer 2013

Vybíráme kočárek. Zatím jsme ale nikde nezkoušeli, takže spíš podle toho, co je na internetu 🙂 Jaké kočárky patří mezi ty nejoblíbenější? Mým momentálním favoritem je Dorjan Danny Sport... Potřebuju kočárek na procházky, případně do města na nákupy, s co největší korbičkou samozřejmě, minimálně dvojkombinaci a cenově kolem 10 tis.

paracka
18. čer 2013

@novynka ahoj, kamarádka má kočárek Mutsy a je s ním moc spokojená a my máme (po neteři) espiro enzo evo 2010 🙂

irennn
18. čer 2013

My kupovali nedávno,zkušenosti nemám...ale my si pořídily do terénu Roan Maritu,ale je úplně parádní, ale záleží na terénu, kde bydlíte.... jinak se mi moc líbil v obchodě kočárek Tako acoustic captiva nebo Espiro. 😉

novynka
autor
18. čer 2013

@paracka díky 🙂 obávám se, že těch dobrých kočárků je tolik, že jsem spíš měla položit otázku jinak.... "spokojenost nebo nespokojenost s Dorjan Danny" :D :D

paracka
18. čer 2013

@novynka kamarádka ho má a je s ním spokojená 🙂

ratatooy
18. čer 2013

tak mezi hit kočárky jak v ovladatelnosti a spolehlivosti patří jane,mutsy,bugaboo,concord a ješte na dalši si nevzpomenu ale jsou to už cenove dražší,jinak mi jsme mely tako,dneska už vím že ych nikdy levnej polskej kočár nekoupila,po jednom diteti je uplně odrovnanej,těžkej jak něco,když byl malej ve sportáku vezla sem kočár,jeho,nakup,tak sem táhla pomale 50kg sice sem kus baby takže sem to uháhla ale nejaky tintítko by melo co delat,takže za me radši použitej kvalitní značky než novej polskej.
ja se ted chystam na jane slalom pro,ykdyž ho koupim z bazaru mám jistotu že bude jak novej a miso 23tis bude stát třeba 6

bonavoxa
18. čer 2013

Přidám se k majitelum Espiro Enzo Evo, má pár much..asi dvě, ale jinak spokojenost. A pak máme Dymex Wiki, taky spokojenost.

ebsian
18. čer 2013

@ratatooy A to se nám na x landeru x move nestane, pač tam do košíku na nákup se nic dat nedá 😀 Takže povezu jen dítě a tašku na kočár. Takže si to vyřešili po svým, jak nepřetížit kočárek, když už samotný váží 15kg. Ale dělám si z toho sama srandu. 😀 Jinak je to u x move nejvíc o vzhledu a na super spaní slouží 10 let starý knorr na zahradě. Tam se vyspí luxusně. teda, ne, že by jinak x move byl na houby. Je super, ale lépe se malé spinká v tom starém kočárku knorr niza airlift. 😵

ratatooy
18. čer 2013

ale ješte musím íct že v d-testu práve dorjan vyšel jako dobrej kočárek z tech levnejch

ratatooy
18. čer 2013

@ebsian jj ty kočáry sou zachvilu na spani maly a kdž má nekdo díte že spí pouze v kočáru pomale do 2-3let tak je to neco

pppxx
18. čer 2013

Mela jsem Bugaboo a to je opravud TOP kocar, cenove je trochu mimo, ale ma super jizdni vlastnosti a hodne dlouhou korbu.

Dorjany ma ted hromada lidi, takze asi pomer cena a kvalita bude OK.

Ted jsem videla Navington Cadet, i s korbou vyjde do 10 000,- a vypada moc pekne

genevieve
18. čer 2013

Ahoj, já mám Dorjan Danny Sport Prestige a jsem s ním zatím spokojená (jezdíme od února), korbička je myslím největší, co se dělá, na první pohled mi tak velká nepřijde, ale když u doktorky zaparkuju v čekárně vedle jinejch kočárků, tak ten náš je tam jak obr. Teď jsou malý 4 měsíce a ještě tam má dost rezervu na to její vrtění. Taky jsem moc spokojená s podvozkem, nijak nevrže a zvládá všechny terény bez problémů (i v lese přes kořeny🙂). Dá se lehce řídit jednou rukou, když třeba v té druhé něco táhneš🙂 Až malá začne sedět, tak už jí vyměnim korbičku za sporťák, ten jsme ještě netestovali.

vilibalda
18. čer 2013

@novynka Mám Dorjan Danny sport prestige 2011 a s hlubokým jsem moc spokojená. Jestli Tě zajímá víc, tak se koukni přímo do diskuze k tomuto kočárku 😉
@genevieve Taky jezdíme občas v lese, jen jsme o kořen zničili brzdu na pravé kolo. Jde to opravit, ale občas se ohne a kolo opět nebrzdí, tak je pak třeba to zase spravit. Ať se vám nestane totéž 😉 a hlubokou korbu jsme využívali až do 1 roku. Malá je drobnější a jak seděla, dostala kšíry, aby nevypadla ven. Tak si v té korbičce hrála nebo klečela, když byla unavená, tak lehla a spala... Za mě spokojenost 🙂 Pak jsme přešli na golfky (bylo léto a přece jen jsou lehčí a skladnější) a sporťák jsme vytáhli až na podzim v 17 měsících, ale tem se mi teda nelíbí 😒 Nicméně s ním nemám zkušenost, protože jsem měla komplikace v těhotenství a musela ležet - jezdila s ním babička. A teď mám opět hluboký 😀 popř. Dvojkočár

zanet2009
18. čer 2013

Tak já jsem byla 100% spokojená s Inglesinou Ottutinou jako hlubokým kočárkem. O větší a prostornější korbičce nevím.
Určitě se dá kvalitní sehnat i použitý za dobrou cenu a pak bych investovala do dobrého sporťáku.
Měla jsem i 3-kombinace Jané Nomad a X-lander XA a teda musím říct, že jsem nakonec skončila u výše popsané varianty. Pohodlný velký hluboký a pak sporťák.

evcounek
18. čer 2013

my máme do DEPEMO v-cross a spokojenost v Listopadu bude vozit naše druhé dítko. potřebuje jen drobné opravy zkontrolovat kola a natřít podovozek ze spodu (přece jen ty dvě zimy zapracovali) 😀

ebsian
18. čer 2013

@ratatooy Tak jako spinká mi i v postýlce. Ale teď má půl roku a venku je vzduch lepší. Jinak ten knorr je super velký tank, ale odpružený extra a tak přes ty šutry u Bečvy to projede krásně, to moderní kočárky stěží. 🙂 Zase jsou bezva skladné a do města. 🙂

novynka
autor
18. čer 2013

holky, díky, jsem ráda, že dorjan tu nikdo vyloženě nezkritizoval 🙂 mám vyhlídlý jeden, samozřejmě jsem jako první vybírala podle vzhledu, a teď jsem se chtěla ubezpečit, jestli z praktického hlediska není křáp ;) nicméně, jsem teprve v 5. měsíci, takže se třeba ještě přeorientuju na jiný ;) díky moc za typy

veruska007
18. čer 2013

My měli první kočárek polský, poté, co se rozpadl podvozek a měli jsme problémy s reklamacemi, tak jsme ho vyhodili, koupili si jiný... a teď nechápu, jak někdo může dobrovolně kupovat polský kočárek 😀 . Měli jsme Bambi Ozon, podvozek má podobný s DorJanem - zejména uchycení předních, aretačních koleček. Všímám si stejné vady na mnoha kočárcích (hl. polských, mají podobné podvozky), jak je uchycení toho plastu (gumy) na konstrukci podvozku, většinou jsou tam jen nýty, které se používáním mnohdy vyviklají a celé kolečko se pak vikle a nedrží směr, kolikrát rozvibruje celý kočárek.