Hledám hodně lehké golfky pro vysoké lidi

martinakl
2. čer 2013

Ahoj, hledám nějaké golfky. Důležité je, abych nezakopávala o brzdu (což se mi stává u současných - Chico simplicity). Takže aby měly madlo dostatečně vysoko nebo neměly tu spojovací tyč mezi zadními koly. A aby byly hodně lehké. Ty Chicco mají necelých 7kg, což je super. Nosím je dost často do schodů. Další podmínkou je cena - do 3 tisíc. Pak by měly mít spojené madlo, polohovatelná záda, případně i opěrku nohou, velký nákupní koš. Aby byly aspoň trochu odpružené. Moooc se mi líbí Valco Snap 4, ale je docela drahý a bazarový ještě nejde sehnat. Nějaké tipy?

lucajdak
2. čer 2013

Mam Nunu, ale ta je cenove taky vys, tak nevim 😒

martinakl
autor
2. čer 2013

@lucajdak O té jsem přemýšlela. Ta se dá sehnat ojetá. Ale mně se nelíbí 😀

lucajdak
2. čer 2013

@martinakl tak to jasny, kocarek se musi libit, budes mit tezke rozhodovani, ja jsem se do Nuny zamilovala 🙂

blondynka400
2. čer 2013

@lucajdak můžu se zeptat jak si s nunou spokojená? Mně docela zaujala, hlavně po složení by měl být kočátek hodně malý... A jde to úplného lehu nebo ne?

terinda
3. čer 2013

Cybex Callisto, ale jsem normální výšky.

lucajdak
3. čer 2013

@blondynka400 ahoj, ja jsem maximalne spokojena 🙂 jdou do uplneho lehu, maji dve polohy, nozicky jdou polohovat jen u drazsi verze Nuna deluxe, ale tu jsem nechtela, protoze jen kvuli nozickam je drazsi o tisic korun. Libi se mi, ze i kdyz vypada mala, tak se tam na sezeni vejde i muj skoro ctyrlety syn, ktery meri 109cm 😀 Skladani do auta je fakt super, je z toho placka, velikosti tak prirucniho kufru do letadla🙂 Ja jsem ji puvodne koupila jen do auta, do obchodaku a nakonec s ni jezdim vsude, protoze je strasne lehoucka.Sportak od nasi trojkombinace jsem schovala na zimu.Jedine co mi asi vadilo, ze nema plastenku a nanoznik, to ze nema madlo to mi nevadi. Nanoznik jsem si objednala a plastenku koupila universal od emitexu🙂 Pokud bys chtela muzu poslat odkaz kde ji sezenes pod 4 tis.

deyana
3. čer 2013

ahoj, já mám nunu, a je teda super, lehounká, krásně se ovládá, položím prcka úplně do lehu, a ta rukojeť je vysouvací a dá se nastavit podle potřeby, to se mi na ní líbí.. A taky teda v ní malýho houpu, je to takový houpací kočárek 🙂 můj 22.kousek 😀

brisalek
3. čer 2013

@deyana píšete , že je lehounká, ale našla jsem 8,3kg na netu..to mi zase tak málo nepřijde???

deyana
3. čer 2013

@brisalek tak ono i záleží na ovladatelnosti.. možná proto se mi zdá lehčí 😉

martinakl
autor
3. čer 2013

@deyana Ona je houpací?? To se u golfek jen tak nevidí 🙂 Já je chci na nákupy, na delší cesty MHD a na spaní na balkoně. Takže by se ty polohovací nožky hodily. Teď je teda nemáme, ale zatim je maličký, tak to nevadí.
Jinak používám normálně sporťák z trojkombinace. Má 13kg a je parádně ovladatelný. Jen ho nevytáhnu do schodů a má malý koš. Tak je pro mne zbytečné utrácet za golfky 5000. Nejraději bych nějaké kolem 2000. Našla jsem, ale jsou dělané tak, že bych kopala do brzdy jako u těch současných nebo jsou těžší nebo nemají spojené madlo... Ach jo. Nejraději bych si nějaké navrhla sama. Ale kdo mi to vyrobí za 2000? 😀

deyana
3. čer 2013

@martinakl jj, houpe 😀 mám deluxe, s polohováním nožiček, a mám to teda taky hlavně do auta, ale docela mě to nadchlo, že možná odstavím stokke a budeme jezdit do zimy s nunou 😀 ono na každým kočárku něco je, žádný není dokonalý ☹

blondynka400
3. čer 2013

@lucajdak děkuju moc za informace. Já mám golfky po starší od Britaxu, jsou super, ale nejdou do lehu a pak sporťák od Britaxu teď nový, ale ač je hodně lehký, nějaké místo v kufru zabere. V létě jedeme na dovolenou autem a ikdyž mám veliký kufr, kočárek hodl zabere místa dost a přes den v něm malá spí, nevím zda bude sedět. Tak sonduju dopředu, na nunu jsme právě slyšela jenom kladné reference a dle rozměrů mi přišla docela malá 🙂 A ta deluxe se liší pouze tím polohováním nožiček?

lucajdak
4. čer 2013

@blondynka400 jj jen polohovani nozicek 🙂 nas prcek bude mit v sobotu rok ale je maly, a spi se mu tam lip nez ve velkym sportaku, nechapu🙂 musela bys se nekde kouknout a popripade Nunu zkusit, takhle na dalku ji muzu vychvalovat jak chci, ale sama se musis rozhodnout a vyzkouset....ja bych nemenila 😀

blondynka400
4. čer 2013

@lucajdak to souhlas, určitě to chce vidět, já na ní zatím ale nikde nenarazila. Ikdyž je fakt, že jsem se o to ani moc nesnažila 😀 Tak přeji hezkou oslavu 🙂