Hledám kočárek, aby dítě mohlo sedět i proti směru jízdy

anets
27. dub 2014

Máte někdo nějakou zkušenost s nějakým kočárkem, který má sedačku, aby se dala otočit a byl prostorný???? Ráda bych se koupila nějaký sportovní kočárek, ale nemohu najít ten správný ☹ Na dceru jsem měla concord.

modrykonik56
27. dub 2014

@anets My jsme používaly Mutsy - sportovní nástavba se dá nasadit oběma směry (dokonce jsme to zvládali i za pochodu s usazeným dítětem 🙂) Podvozek jsme měli s velkými nafukvoacími kolečky, do terénu jako dělaný. Není ale tak skladný jako golfky.

janinek
27. dub 2014

Mame Teutonii Cosmo, tam jde obema smery, v 21M dceru vozim stale celem k sobe. Jeste delaji Be You, kde jde prehazovat rukojet, takze se neprendava sportak.

marticep
27. dub 2014

Mám Patron F4, sedačka se dá dát po i proti směru jízdy a prostorný se mi zdá dost. nevýhodou pro někoho může být, že je poněkud ěžší , ale zase zvládne jakýkoliv terén.

betelgeuzz
27. dub 2014

@anets měla jsem levnou polskou trojkombinaci v-cross a přehazovat to šlo, myslím, že i všechny podobné kočárky to budou mít.

zickemartina
27. dub 2014

myslim ze peg perego ma golfky ktere maji prehazovacku rukojeti, pultik ja o nich uvazovala ale jsou na mne nizke. jinak s prehazovackou, rukojeti jsme meli stary deltim sport, prostorny a syn v nem mohl past konicky jako mimco, ale ty uz se nedelaji.

hrusti
27. dub 2014

My jsme měli Teutonii Spirit a byli jsme maximálně spokojeni 🙂

veruska007
28. dub 2014

Cam pulsar, spokojenost. Hlavně do města, ale zvládáme i pole, les 😉

karotky
28. dub 2014

Já si na oba kluky vystačila s tímto kočárkem: http://ajashop.mimishop.cz/detail/3496015/kombi... 😉 Sportovní verzi jsem používala jen ve směru jízdy,protože v opačném směru byla nestabilní(když jsem měla více napěchovanou tašku,hrozilo,že se kočár překlopí).Je to lehký,prostorný kočárek vhodný hlavně do terénu 😎

1kacaba1
1. kvě 2014

Já doporučuji Hartan Topline S. Má přehazovací rukojeť, takže se nemusíš pokaždé, když chceš kočárek otočit, tahat s korbičkou. Zatím jej nemám osobně vyzkoušený (pokud nepočítám prodejnu, zkoušela jsem ho v Malviku), čekám, až mi přijde na objednávku, ale maminky, co jej mají, si jej celkem chválí, včetně prostoru. Má řadu vychytaných funkcí, krásně pruží, pružení si můžeš i nastavit, aby Ti vyhovovalo. Pokud chceš kočárek do terénu i do města, můžeš využívat vyměnitelná kolečka. A na německých testech 480 kočárků se umístil na 1. místě. Viz http://beste-kinderwagen.de/best-stroller-selec....

bajana
1. kvě 2014

tak ja som zase pocula, ze je ovela lepsie prehadzovat celu korbu, ako prehadzovaciu rukovat....ak ma totiz kocar zadne kolieska vacsie a sirsie od seba, dost zle sa s nim v protismere manipuluje...
inak z novsich kocarov ma tuto moznost kazdy, na ktory sme sa divali (v cenovej hladine cca 8000 za 3-kombinaciu)

sonik05
1. kvě 2014

Ja mam Jane Muum a u nej lze sedacka take dat obema smery. Oproti Concordu tedy tak prostorny neni,ale myslim,ze i starsi ditko se do nej vejde. Starsi ditka pak stejne maminky vozi spise v golfkach a ty rozhodne prostornejsi nebudou 😉 Prvni dceru jsem vlastne temer do 3 let vozila v Inglesina Zippy,podle me je to s Jane Muum srovnatelna velikost sedacky.

gepe
1. kvě 2014

Mame Stokke Crusi, sportovni sedacka cca do tri let, oba smery, v proti smeru polohovani az do lehu. Sedacka snadno vycvaknutelna a prehazovat se da i s ditetem.