Hledám kočárek, dostatečně hluboký, velký koš, ne retro

jirka84
24. led 2016

Ahoj holky, prosím poradte mi z vaší zkušenosti. Hledám hluboký kočárek,aspoň 80cm, vyšší posazení korbicky,dostatečný odkládací koš. Ne retro kola a drátěný koš,jako jest třeba Roan nee. Zamilovala jsem se do Baby merc faster a Tako moonlight,ale mají malý koš! Jsem z toho nestastna ☹
Dále mě stě,že ve spouště internetových obchodu neuvádějí parametry, případně že nelze filtrovat kočárky třeba právě dle velikosti hluboké korby.
Máte nějaký tip na konkrétní kočárek,který by splnoval mě požadavky??? Budu vděčná za každý tip. Diky

aklin
5. únor 2016

@berninka ten je úžasný

aklin
5. únor 2016

roan marita. Klasika, houpavy, velká korba, dvojkombinační. Jsem s ním spokojená.

magdasan
5. únor 2016

@jirka84 Ahojky.My máme Adamex galactic a jsme spokojeni.Chtěla jsem vysoký, měřím 180cm, větší korbičku, ale i sporťák,houpací a polohovací.Madlo polohovací asi do 4 či 5 poloh, teď přesně nevím.Koš (hadrový, plně zapnutelný) dole super, vejde se mi tam i pes 😀 Mají i dobré barevné kombinace, mít kluka, jdu do toho modrého námořnického.My na holku máme černobílou kombinaci a každý nám ho chválí 🙂 Dobrá brzda, osvědčený i v horším terénu.A výbava taky dobrá, síťka, nepromok,rukavice na madlo...U sporťáku pozor na výšku stříšky,některé mají fakt nízkou.Tady je super, proto jsme ho taky brali.

alyssa18
5. únor 2016

@jirka84 Musím říct, že kočárek je pěkně odpružený a houpe krásně (ale určitě si to běžte vyzkoušet do obchodu, já bych asi kočárek bez vyzkoušení nekupovala). V hluboké korbě to jde zvednout do několika poloh, kdyby chtělo dítko vidět (ale to jsme nevyužili, neb jsem ho do sedu opravdu nechtěla dávat, když to neuměl). Potah myslíš zevnitř korby, nebo zvenku? No každopádně látkové je obojí, vnitřek korbičky jde úplně odepnout a vyprat. 🙂

hanve
5. únor 2016

My máme Inglessina Sofie, korbička je na délku 80 cm (vnitřní rozměr), syn tam je v 9 měsících stále, ještě nesedí a v pohodě se tam vejde a to patří mezi větší děti.Muž má 190 cm a s kočárem se mu jezdí dobře, je dostatečně vysoko posazený. Kočár je super houpací, my máme podvozek s velkýma nafukovacíma kolama a projede jakýkoliv terén. Navíc se dá dno kočáru zvednout, kdyby mimi chtělo koukat ven. Jediné, co nesplňuje je drátěný koš, ale nevím, Inglesina má víc podvozků, možná některé i s "textilním" košem.

jetynka
5. únor 2016

@jirka84 já mám baby lux rafpol trojkombinaci s otočnými koly, korba je vysoko 60cm od země, celkově kočárek pro vysoké lidí.

krmv
5. únor 2016

a co trikolka Jane slalom?Jedo fyn take vypada dobre

sedmiteckas
5. únor 2016

DorJan Astro má jednu z největších korbiček. Jen teda nemá tak velký košík. Já ho měla jako hlubokou korbu, a spokojenost, ale sportovní verzi jsem "hnala" z domu, je docela těžký, mohutný, na sporťák. Každopádně hlubokou korbu doporučuji, stříška se dá při sněhu, větru, rozepnout a kryje dobře mimčo...jen teda je to asi hůře dostupný kočár, nevím, jak teď, já ho sehnala z druhé ruky, je to Polská výroba.

brokovich
5. únor 2016

@jirka84 😉
Fakt jo? Tak teda ťuk ťuk, u nás zatím žádný problém. Mozna proto, ze hodne nosim. 😀 A co konkretně se s tím podvozkem stalo?

jirka84
autor
6. únor 2016

Dneska jsme zajeli do obchodu Batolatko za Kladnem. Veeeelké zklamání, prodejna praskala ve švech věcmi, do toho jsme tam byli 4pary najednou a nedalo se tam hnout. Kocarku tam meli k vidění asi 40ks, ale ani nebylo možno se k nim dostat. Jenom to na me dojem neudelala...a ani ty kočárky mě nepřesvědčily. Takže Firkon jsem po důkladné rozvaze a surfování na netu vyřadila.
Ale nevadí, konečně už mam 3favority: Tako Baby Heaven Exclusive, Roan Bass a Tako Junama impulse.
Velka polohovatelná korba, plastová vana, korba z kůže (kůže vypadá ve srovnání s látkou faaakt exklusivně!).
Na každém bych minimálně jednu věc vytknula, ale nic nemůže byt na 100%:
1/ Junama Impulse se mi líbí nejvíc, ale je nejdražší (od 14000) a má zda se mi malý koš.
2/ Roan Bass hluboká korba se mi zda až moc masivní a široká (37cm).
3/ Tako Baby Heaven Exclusive je z nich nejlevnější (od 10000), líbí se mi barevna kombinace šedo-červená, číslo 5, ale potah je kombinace kůže s látkou.
Má prosím někdo tento kočárek, tj.Tako Baby Heaven Exclusive barevné kombinace c.8-11??? Dle obrázku se mi totiž zdá, že jsou celokožené..?

krmv
7. únor 2016

@jirka84 Muzu se zeptat kolik cm ma vevnitr hluboka korba a zda ma polohovatelna zada u Taka me to zajhma.dekuji

karinkostici
12. únor 2016

@jirka84 Košík je největší jaký jsem viděla! Byli jsme v prodejně kde bylo kolem 50 kočárku a když uz se mi tak nějak líbil tak měl hrozně malý koš. A to me vždycky odradilo. Sorano ma vážně koš veliký ☺ nejdou mi sem vkládat fotky 😕 nechápu proč. Když si dáte vedle sebe obrázek Vesta a Sorano tak to je krasne videt 😉
Hodně štěstí při vybírání! Vůbec vám to nezávidím. Jsem ráda, ze mám kočár doma a starosti za sebou 😁

ajik3
12. únor 2016

Za me doporucuji zippy pia

myshoun
12. únor 2016

@jirka84 osobně bych si dala na ty "kožené" materialy pozor, většinou se jedná o koženku, tím jak se boudička polohuje, koženka má tendenci praskat a loupat se, taky se mi to moc líbilo- do té doby co jsem jeden "oloupaný" viděla. nakonec jsem pořídila peg perego gt3, a pokud zrovna nelpíte na tom, že musíte mít kočárek úplně nový, dají se koupit za hezké peníze i z druhé ruky.

jirka84
autor
12. únor 2016

@myshoun To máte pravdu....ti, co kožený kočárek měli, tak o prohlubních po polohování boudičky mluvili.
Po dloooouhém hledání jsem se konečně rozhodla pro vítěze: Tako Baby Heaven Exclusive v šedo-červené, kombinace kůže s látkou. Šla bych i klidně do bazarového, ale v této barvě nikdo nenabízí 😢
Asi to pořídím v trojkombinaci i s vajíčkem, ať to mám v jedné barvě a bez dalšího přemýšlení nad značkou a barvou vajíčka.
Při prvním těhu jsem měla kočárek poděděný a tohle těhu pokládám za poslední, tak ať mám parádní kočárek. Tenhle kočárek je fakt kráásnej, přeji mnoho sil při vybírání toho pravého i všem ostatním! 🙂

nerreidda
12. únor 2016

já mela ted Bexa roxy chrom,korba je myslím +-80 cm. Už jen kvůli tomu kočárku bych SLA do třetího mimina 🙂

elekthra
12. únor 2016

já mám Adamex baby jogger a je podobný Camarelu, ale má trochu víc vychtávek 🙂 také obrovská spokojenost 🙂

adill
12. únor 2016

Také jsem ve fázi vybírání a jde mi hlava kolem.. Za 2tydny jedem do Malvika,tak mi to snad pomůže. Malá bude na konci května,vybiram podle velikosti korby,vzhledu a ovladatelnosti asi nejvíc.pár typu mám,ale nemůžu se zbavit moji první lásky stokke trailz.je velký (79,5cm),vhodný do terénu,naf.kola,vysoký od zeme a takový jednoduchý a přesto luxusní <3. Jediná vada je ta cena.. Ale šla bych asi i do použitého po někom.🙂 Tak uvidim,co bude v obchodě ke zhlédnutí a zkoušce🙂
Jinak ten Tako BHE má kamarádka,malý je v půlce května a stále ho vozí v hluboké i s fusakem a OK 🙂

ema_s
29. únor 2016
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Podívejte se po kočárech značky Cam, jsou opravdu prostorné, děti mi tam vlezli i s fusakem bez problémů i do 9 měsíce cca a nato jak jsou velké tak mají opravdu lehkou konstrukci a snadno se skládají 🙂

zuzekk
5. zář 2018

@berninka nevím, jestli je diskuse ještě aktivní, ale kdyby ses tu vyskytla - jak se ti prosím s kočárkem jezdilo v terénu? nejsou tato kolečka oproti (nevzhledným) pneumatikám nevýhodná? a ještě - je rukojeť nějak nastavovací?

kourtney
6. zář 2018

@alyssa18 Tak ten je skvělý 🙂

alyssa18
11. zář 2018

@kourtney Je báječný. Odvozil nám už dvě děti a názor mám stále stejný. Koupila bych znovu. 🙂 Doporučuji. 🙂