Hluboký kočár, který nedrncá. S větší korbou

noname9
19. říj 2017

Ahoj holky,
čím déle vybírám kočárek, tím víc se cítím zmateně a čas se rychle krátí - termín polovina ledna.
Pokud byste mi mohla nějaká poradit, ze svých zkušeností, tak bych měla tyhle základní požadavky:
Hluboký kočár: aby nedrncal, měl vetší korbu,byl snadno ovladatelný a pokud možno měl košík.
Sporťák: vetší aby se do něj dítě vešlo v zimním do 2let a 3-4mesicu, dobra ovladatelnost, kosik pod korbou a teď mě nic ve zmatku nenapada..
Prostě dobře ovladatelný pro mě a pohodlný pro mimčo. Žiju ve měste (asfalt, kočičí hlavy), ale terení mi vůbec nevadí. Hlavně ať není moc poruchový a drží. Může to být dvoj ci troj kombinace, ale i klidně každý zvlášť (možná lepší).

barca877
19. říj 2017

My jsme měli tento. Je to ve stylu retro a měl všude obrovský úspěch. Oproti těm moderním byl navíc velice pohodlný pro mimčo, malá ho milovala. Houpá se takže nedrncá a 17 palcová kola projedou všude. Nikdy jsme nemuseli kočárek někde přenášet ani v terénu. Obě korbičky veliké a ve sportovní malá spala denně po obědě do 2 let a něco

janager
19. říj 2017

Zalezi, kolik jste ochotny investovat. Ale podivala bych se po kocarkach Inglesina, to je ale drazsi varianta. Mam jeste zkusenost s Dorjan kocarkem a ten bych uz asi dneska nechtela.

podestatka
19. říj 2017

Maxi Cosi,odvozila jsem v něm dvě děti 🙂 Bydlíme ve větším městě,ale zvladl i zimní a letní dovolenou na Šumavě 🙂

martyina
19. říj 2017

@noname9 já mám Roan maritu a nemohu si stezovat, na zahradu mám starší X-Lander což je sice moderní ale pro mě des kočár když sem zvyklá na Roan.

noname9
autor
19. říj 2017

@podestatka
@martyina
Ještě bych se zeptala jaký přesně typ roanu a maxi cosi.. je jich docela hodne

sarad
20. říj 2017

Ten hluboky za me Inglesina Sofia. I klidne z druhe ruky.

martyina
20. říj 2017

@noname9 roan marita klasický, jako typ nevím. Se pak mrknu

podestatka
20. říj 2017

Mame Maxi Cosi mura 3,chtěla jsem trojkolku,abych se otocila bez problémů i v narvané tramvaji 🙂 Mam obě děti v zimní a tenhle kočár má i jednu z největších korbicek 🙂

bayt
20. říj 2017

Na vaše potřeby určitě Bugaboo (Cameleon asi) a nebo Inglesina.