Hluboký kočárek se sklopením na sporťák, jak se mu říká?

alyssa.anna
16. lis 2012

Ahoj mamči
Jsem začátečník a začínám koukat po kočárkách a mám oči navrch hlavy. Vím přesně jaký typ bych chtěla ale nějak nevím jestli jsem se nezvláznila a nemohu o najít a ani nevím, jak se tomu říká. Jedná se o hlubokou korbu, které se pak sklipí místo na nožičky dolů, přehodí držadlo dozadu a je z toho sportovní verze bez jakéhokoliv měnění korbiček, připínání nánožníků, madel atd. Jak se prosím tahle verze jmenuje a nevíte o nějakých konkrétních modelech, které to takto mají?
Děkuju strašně moc za rady a typy

citun
16. lis 2012

Tak mě napadá jen kočárek s vložnou taškou pro miminko a přehazovací rukojetí??? 🙂 🙂

evlyn
16. lis 2012

No technicky se to jmenuje trojkombinace - různé značky to mají řešené různě. Tohle konkrétně umí třeba Inglesina Magnum

marketnieuw
16. lis 2012

z korbicky rovnou sportak se da udelat u phil&teds promenade
rukojet se neprehazuje, ale kocar jde dat obema smery jizdy za pomoci adapteru
nevim, jak na tom jsi ty, ale upozornuju, ze to rozhodne neni kocar pro osoby mensiho vzrustu 😅

ola84
16. lis 2012

My měli Inglesinu Magnum ( na podvozku Allum ). Vybrala jsem právě taky kvůli tomu, abychom nemuseli mít doma korbičku, sporťák...vše bylo v jednom, jen jsem vyndala vložku pro mimi a byl z toho sporťák.
Rukojeť tam nepřehazuješ, ale přímo korbičku nacvakneš po nebo proti směru jízdy.
Byli jsme spokojení hodně.
Určitě má ale více kočárků už tento systém 🙂 Dobře vyber 😀

monanan
28. led 2013

Mne napadá Kombinovaný kočárek Silver Cross, Sleepover Deluxe Sugared Almons + podvozek Classic a pak treba drahe kocarky jako MIMA nebo Joolz🙂

hojda
28. led 2013

TEutonia s vložnou taškou, ale nevím jesti u nějakého modelu, jde přehodit rukověť, nebo se přendavá korba.