Houpací kočárek i s autosedačkou. Existuje?

maximka33
16. zář 2011

Maminky, ráda bych si pro druhé dítě pořídila houpací kočárek. ale na druhou stranu bych chěla, aby na stejném podvozku byla i autosedačka vajíčko. jezdím hodně autem, neboť bydlíme na vesnici, takže vajíčko nasazovací na podvozek je pro mě velmi praktické řešení. existuje nějaký takový kočárek? moc ráda si počtu o vašich zkušenostech.

martankas
17. zář 2011

@maximka33 ahoj,take jsem chtela houpaci kocarek.koupili jsme roan maritu i s vajickem,ktere jde dat na podvozek.zatim jsem te moznosti nevyuzila,nicmene s kocarkem jsem spokojena prave diky houpani a prostorne korbe

maximka33
autor
17. zář 2011

@martankas tak děkuji za tip, tento typ kočárku se mi moc líbí 🙂

eps
17. zář 2011

Taky doporučuju ROAN Maritu. 😉

marselina
17. zář 2011

roan marita,měla jsem na prvního syna a super,houpací kočárek a hlavně hodně prostorný,má snad největší korbu za všech kočárků na trhu.u nás veliká spokojenost.

aemmi
17. zář 2011

My si koupili Inglesinu magnum i s vajíčkem, ale ještě nemáme odzkoušené 🙂 ale houpe se krásně.

evinka
17. zář 2011

Mám Inglesinu Magnum i s autosedačkou. Je to fajn, ale miminko v autosadačce moc neleží, spíš sedí. Dneska bych asi zvolila jinou autosedačku, i když mi na podvozek nepůjde. Kočár je porfektně houpací.

aemmi
17. zář 2011

@evinka Jj, to je pravda, ta autosedačka je hodně do sedu...

miri9
18. zář 2011

ahoj, máme stejnou variantu jako evinka. a názor stejný, AS je hodně do sedu, což mi vadí....jinak kočár nemá chybu. oproti Roanovi jak jsme kdysi porovnávali v obchodě je maximálně jednodušší manipulace, nasazování atp. a je to o moc lehčí, třeba my nosíme do patra, tak to byl důležitý argument. nyní chci koupit AS od peg perega, a vozit ji na podvozku od golfek. ale ještě to musím odzkoušet někde naživo, abych nešlápla z bláta do louže.

maximka33
autor
15. říj 2011

ještě někdo mi doporučí kočárek?

popellka
15. říj 2011

@maximka33 - tak za mě jednoznačně!!! Inglesina Magnum, lepší kočárek jsem vybrat nemohla. Drndá krásně i do boku, prostě úžasný. Doufám, že vydrží i na druhý mimčo 😉

maximka33
autor
15. říj 2011

@popellka a má to i nasazovací sedačku na podvozek?

miri9
8. srp 2012

@popellka to rozhodně, je jako nový, ještě byl dal i trojku

kocicinka
8. srp 2012

@maximka33 mám teď čerstvě na druhé Roan Maritu a spokojenost 🙂

popellka
8. srp 2012

@maximka33 - jojo má je to vlastně dvojkombinace a vážně vydrží! 😉

maximka33
autor
3. led 2013

@aemmi tak už máte odzkoušenou Inglesinu? moc mě to zajímá.

aemmi
3. led 2013

@maximka33 jojo, jezdíme s ní už více jak 15 měsíců, má spoustu plusových bodů, ale i zápory, co tě konkrétně zajímá?

maximka33
autor
3. led 2013

@aemmi zajímá mě třeba skladnost a váha podvozku při skládání do auta a jak se nasazuje na podvozek autosedačka? klidně napiš plusy i minusy, jak to vidíš.

santron
3. led 2013

ja mám Hartam topline S a na podvozku je nastavitelné pružení a pěkně houpe...vajíčko mám na něm taky-podle volby, mám maxi-cosi

aemmi
4. led 2013

@maximka33 jsem napsala včera takový dlouhý příspěvek a spadl mi internet 😒 takže znovu:
klady:
lehký, výborně odpružený, houpavý, nemusíš se moc namáhat, abys kočár nadzvedla, jde to v pohodě i jednou rukou, pro mě je¨to fakt důležitý, protože žijeme na kopcích, dobře skladný, vejde se i do menšího kufru auta, snadno složitelný i rozložitelný, vršek či vajíčko nacvakneš v jednom kroku po směru a protisměru jízdy, korbička ( ikdyž vlastně to není korbička, hluboká verza je tvořená sportákem, nánožníkem a hygienickou vložkou pro novorozence, ale ta k tomu nutná není) je pěkně prostorná
zápory: totálně mě zklamalo vajíčko, miminko je v něm moc v sedu a je dost úzký a malý, podruhé bych autosedačku vybírala především podle hodnocení v crash testech, no a sporotvní verze kočárku taky nic moc, zase mi přijde moc mrňavá, malá v tom klouže, má krátké popruhy, když chci použít fusak, blbě na ni drží bouda a asi se nepočítá s použitím nánožníku.

Ted mě už nic dalšího nenapadá, takže když to shrnu, ten podvozek je fakt ideální, ale celkově má ten kočárek i docela dost much, ikdyž nejsou to věci, kvůli kterým bych se kočárku chtěla zbavit. Podruhé bych možná zařadila do výběru ten Hartan, jak píše santron a Peg perego na podvozku classico.

maximka33
autor
4. led 2013

@aemmi tak děkuji moc, já zrovna včera uvažovala, co je nejdůležitější, žee ve sporťáku se jezdí déle než v hlubokém a vajíčko bychom používali min. rok. takže ty asi nejvíc doporučuješ hluboký kočár, že?

aemmi
4. led 2013

@maximka33 jj, nejvíc mi seděla hluboká verze, ale právě kvůli tomu super podvozku používám i sportovní, jinak nacvakávání vajíčka jsme zase až tolik nevyužili, ikdyž je to příjemný plus

maximka33
autor
26. led 2013

@martankas a jak se ti jezdí v zimě? jak se s kočárkem zatáčí, nenadřeš se? nevím, jestli je vhodný i na vesnici.
@aemmi jak se jezdí s inglesinou? má natáčecí kola?
@aemmi nevíš, jestli se na podvozek inglesiny dá dát jiná autosedačka?

aemmi
12. únor 2013

@maximka33 natáčecí kola nemá, ale jak jsem psala výše, jezdí se s ní dobře, protože je lehká a není problém ji nadzvednout jednou rukou, jeslti jde na podvozek jiné vajíčko, to netuším, zkus napsat nějakému prodejci...

kkristal
13. únor 2013

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kkristal/alb...
My máme Bébécar a spokolenost maximální, je i s autosedačkou. Je kapku těžší, ale velice prostorný a odolný a hlavně houpací!! Má zatáčecí kola, dobře se ovládá a je do terénu, je zima a projedeme i neprohrnuté chodníky. 🙂 🙂 🙂 🙂

maximka33
autor
13. únor 2013

@santron právě jsem přišla na chuť Hartanovi, tak se chci zeptat, jak jsi spokojená a jestli jsi našla nějaké chyby? líbí se mi proto,že opravdu trochu houpe, je odpružený. taky ty natáčecí kola jsou fajn, přehazovací madlo a brzdička na madle.

santron
13. únor 2013

@maximka33 no zatím jsem chyby nenašla, jsem maximálně spokojená, nemám teda Quad systém na předních kolách,jen ty klasické menší přední kolečka a zatím jsem projela všude-jezdím i ve vysokem sněhu, po lese, perfektní. a podle mě houpe docela dost, teda prcka to vždycky uspí,když je problém - jde to nastavit. spíš se ptejte,co vás zajímá...

maximka33
autor
13. únor 2013

@santron to zní moc dobře. používáš častěji autosedačku na podvozek? s tím jsem měla u předchozího kočárku problém, byla velká a špatně se vyklapovala, musela jsem ji vyloženě rvát z toho kočárku. a jízda ve sněhu jde?

santron
13. únor 2013

@maximka33 mám maxi cosi cabriofix a adaptéry a jenom lehce vycvakneš, bez obtíží. dneska je u nás vyloženě kalamita a projela jsem bez větších problémů. akorát teda jednu věc jsem si uvědomila- na kola se nabaluje mokrý sníh a pak to spadává do košíku, ten je docela nízko. tak je je asi jediná maličkost..